Bo paniom bohaterkom wystarcza odwagi w walce o zwierzeta tylko na to, by z tyłkiem na zydelku siedząc przed kompem...w bezpiecznej odległości od brudnych psów i realnej pracy powrzeszczeć na niepełnoletnie wolontariuszki... DAS IS SKANDAL!! DAS I S SKANDAL!!
Tak..z pewnością psom potrzeba takich opiekunów i bohaterów.... Przenieście swoja odwagę, którą tak świecicie przed dziećmi, sprzed monitorów do realnego świata... do tych brudnych i śmierdzących psów, do tych pracowników których tak tu opluwacie i do tych brudnych misek wypełnionych breją!!
Tam! Dokładnie tam nad nimi wrzaski urzadząjcie.... Tam jesteście potrzene , a nie z nosem przy monitorze.
Ruszcie tyłki i iddzcie do tych psów o które tak walczycie.