Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Brałam udział w bazarku PIROMANKI na Saurona... to było w grudniu. Ponieważ nie otzrymałam (tak jak i inni) wygranych fantów... a Sauron ponoć nie dostał również kasy którą my przelałyśmy... To tylko jak Piromanka odda pieniążki, to szczeniorkom przywiozę ją osobiście. :loveu: Z pewnością na tym skorzystają bo Halcia nie przyjedzie z pustymi ręcami..na pewno jakieś psie ciacha po drodze znajdę! :diabloti: Co na to ciotki KateBono i BeaBono? :cool3:
  2. piękności.... czekoladkowe :) Bedę jej kibicować.
  3. Słyszałam!! Dla mnie bomba!! Oby tak każdy haszczak... A.... Carominko...widziałas jaki haszczak jest w poznańskim schronisku? caromina,.,.napisłam do Ciebie PW, ale chyba masz skrzynkę pełną...
  4. Lucyna już chyba tu nie zagląda.....
  5. [quote name='megii1']No on obecnie nie do adopcji:)[/QUOTE] Bo jakby co, to ja na DT mogę przyjąć. ;)
  6. A ten kociak co trzyma Lili na rękach? Tez do adopcji...? :hmmmm: :loveu:
  7. Z pewnością ktoś go szuka...
  8. przekaząłam info innym znajomym... czym więcej osób wie tym lepiej. A co teraz sie dzieje z psem? Gdzie ejst? MOje gg 7651229
  9. Budrysku..wyślij mi na maila... [email][email protected][/email]
  10. świetnie :) czm więcej osób się o niej dowie tym lepiej
  11. Fajniusia :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  12. A jak sie miewa jej wzrok?
  13. no i odchudzamy panienkę. Spacery wydłużone i karma dla seniorów. Zobaczymy..jakie bedą efekty... Hm... a może ja też sobie kupię karmę dla seniorów? :hmmmm:
  14. Biedne psie serce... tęskni za panem.......... oby go ktoś szukał i znalazł....
  15. farmerka..toż Ty z wielkopolski i nie wiesz co to "kieloszki" :evil_lol:
  16. Olga7 zgadzam sie z Tobą. :) No i z Pauliną87. ;>
  17. Dalmatyńczyk jest dwa boksy w lewo od tego tu na zdjeciu....... [URL="http://img197.imageshack.us/i/img1594i.jpg/"][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/8558/img1594i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  18. Tylko..ze nie robię wrzasków i nie obrażam ludzi którzy coś jednak dla tych psów znaczą. Skończcie te pyskówki na watku, czy nie lepiej skoncentrować sie na pomocy? Ja w każdym razie nie chcę brać już udziału w tych przepychankach. Pozdrawiam was.
  19. Ja go nie widziałam wczoraj..ale też wszystkich boksów nie obeszłam. Kiang..a to jakiś konkurs na znajdywanie psów? To ja nie wiedziałam. ;)
  20. Bo paniom bohaterkom wystarcza odwagi w walce o zwierzeta tylko na to, by z tyłkiem na zydelku siedząc przed kompem...w bezpiecznej odległości od brudnych psów i realnej pracy powrzeszczeć na niepełnoletnie wolontariuszki... DAS IS SKANDAL!! DAS I S SKANDAL!! Tak..z pewnością psom potrzeba takich opiekunów i bohaterów.... Przenieście swoja odwagę, którą tak świecicie przed dziećmi, sprzed monitorów do realnego świata... do tych brudnych i śmierdzących psów, do tych pracowników których tak tu opluwacie i do tych brudnych misek wypełnionych breją!! Tam! Dokładnie tam nad nimi wrzaski urzadząjcie.... Tam jesteście potrzene , a nie z nosem przy monitorze. Ruszcie tyłki i iddzcie do tych psów o które tak walczycie.
  21. Huski..a jak miewa sie szczeniak którego wzięłaś w grudniu? " Mo[COLOR=red][B]ż[/B][/COLOR]e "
  22. Od początku mówiłam, że Matula ma w pompce i psa i wszystkich dogomaniaków. :razz: Po prostu znalazła jeleni do roboty czarnej.... Conceited (no mogłabyś już mieć łatwiejszy ten nick :evil_lol: ) wielkie ukłony.
×
×
  • Create New...