To ja do list dodam [B][I][COLOR=red]PIROMANKę[/COLOR][/I][/B].
[COLOR=black]Sprawa z wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/198208-ZAKO%C5%83CZONYPsie-mi%C4%99sne-ciasteczka-smako%C5%82yki-pyszne-cuda-z-Wloch-do-19.12-godz.-23.00/page4[/url].
Wpłat dokonałyśmy przed świetami a do dziś nie mamy zakupionych ciastek psich... co więcej... KateBono, na ktorej tymczasowicza była zbierana kasa nie dostała tych pieniędzy , ktore my wpłaciłyśmy! CZekam na wyjaśnienia Piromanki, ale niestety cisza.... A minął już miesiac od wpłat na jej konto.
[/COLOR]