Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Oczywiscie ze powinien miec nowy watek o szczesliwym nowym domku.:loveu: :multi: :loveu: Nie stary watek nie przypomina nam juz o jego krzywdzie.:shake: :shake: :shake:
  2. Jaki sliczniutki mam nadzieje ze sie komus spodoba. Napewno znajdzie domek ktorego jest wart.
  3. Oaoba ktora sie opiekuje Miskiem prosze podac nr konta na PW. Chcialabym go wesprzec troche finanasowo i zycze mu powrotu do zdrowka.
  4. To i ja przylaczam sie do tej wielkiej radosci jaka spotkala Stokrotka, jemu i jego nowej rodzince duzo szczescia zycze.:loveu: :multi: :loveu:
  5. Klusiu kochanie tak bardzo chcialabym ci przyniesc szczescie zagladajac tu do ciebie. Jakis czas temu weszlam na watek Szoka wyrzuconego z samochodu i tez slepego. A dzis juz przeczytalam i zobaczylam fotke z nowego z nowego domku. Klusiu mysle ze i ty znajdziesz wkrotce domek, chyba nie wypatrzyli cie jeszcze zadni starsi ludzie do ktorych ty pasujesz idealnie.Przeciez ty juz nie masz tyle energi na dlugie spacerki dlatego jestes wymarzonym pieskiem dla osob starszych. Wierze w to ze to juz niedlugo nastapi, powodzenia ci zycze w szukaniu domku.
  6. Widze Moniko ze jestes upierdliwa ale to twoje slowa. Na pytania ktore mi zadajesz sama sobie odpowiedzialas w ostatnim poscie. A jak robi to pan Harlacz ze u nie go tak elegancko wszystko funcjonuje? To wiem to z forum. Hyba ze ty poddajesz w watpliwosc to co pisza forumowicze?
  7. Slicznosci kochane, jaki on slodziutki a do tego jeszcze szczesliwy. Z radosci az sie lzy kreca.:multi: :multi: :multi:
  8. Brak slow uznania dla rodzicow Szoka vel Maciusia, takich rodzicow spotyka sie niezwykle rzadko ktorzy potrfia okazac tak wielkie serce dla psa z tkimi przejsciami. Czekamy na fotki, i goraco pozdrawiamy rodzicow Maciusia.:loveu: :multi: :loveu:
  9. Moniko ale przeciez Greven juz udzielila ci informacji jak na dzien dzisiejszy funkcjonuje schronisko p. Harlacza. Czy uwazasz ze nie mozna tego schroniska stawiac za wzor?
  10. Monika przed chwila przeczytalym twoj watek o Sultanie. Po przeczytaniu tego horroru nie bardzo rozumiem dlaczego tak bronisz tych pseudoschronisk.
  11. Przeczytalam watek od poczatku do konca. Przed Monia i Gonia nie tylko chyle czola ale rowniez klaniam sie nisko. Jestescie wspamialym przykladem na dogo. Wszystkim pozostalym osobom ktorzy przyczynili sie do ratowania tej biednej psiury serdeczne dziekuje.Chociaz historia byla z poczatku przerazajaca to zakonczyla sie wielka radoscia nie tylko dla was ale dla wszystkich ktorzy ten watek przeczytali lub przeczytaja. A Sultanka prosze odemnie wymiziac. pozdrawiam.
  12. Jezeli wierzyc statystykom eutanazji w Rzeszowie to mozna tez go zaliczyc do przykladnych. A tak wogole to przed okolo miesiacem stacja radia ZET podawala statystyke uspionych zwierzat w schroniskach za rok ubiegly: 160 tys. Psow i 40 tys. kotow. Z moich obserwcji na dogo nie przyczynily sie do tego stanu rzeczy schroniska ktore to mozna nazwac przykladowo dobrze prowadzonymi. Wiekszosc schronisk mozna jednak nazwac obozami zaglady bo na nazwe schroniska nie zasluguja.
  13. Ja rowniez wyslalam swoja negatywna opinie dotyczacej takiej scenki. Telewizja powinna uczyc poszanowania dla zwierzat a nie przyczyniac sie do potegowania agresji.
  14. Monika zapytaj o to pana Harlacza sama. Jak on to robi ze w jego schronie wszystko dziala profesjonalnie. Moze to ja zadam ci tym razem pytanie za co to oczernia sie pana Harlacza?
  15. To prosze podaj mi przykladane bo oprocz pana Harlacza znam jeszcze Uciechow a ta czarna lista jest dalej Katowice, Jastrzebie Zdroj, Olkusz Myslowice. Wejdz na liste schronisk to poczytasz. Widzialam przed okolo 2 miesiacami jeszcze schronisko w Wyszkowie ale bylo to TV2 w Ekspresie Reporterow. Tylko te trzy schroniska mozna nazwac przykladnymi, ja wiecej nie znam.
  16. Sam zobacz schronisko w Ligocie, schronisko w Skrzyczkach itd.
  17. Oczywiscie ze eutanazja nie jest do unikniecia, ale nie w takich ilosciach jak to sie obserwuje 68%, 60%, 40%, na dotatek zlego usypia sie psy jak leci. Przewaznie do schroniska trafiaja zdrowe psy ktore po krotkim pobycie w schronisku umieraja w strasznych cierpieniach. Bo w schroniskach brak ludzi odpowiedzialnych. Suki niewysterylizowane przebywaja razem z niewysterylizowanymi psami, psy zdrowe trzyma sie z chorymi itd. To po co wogole sa schroniska. Mozna przeciez taniej i prosciej prosto z ulicy do eutanazji. Wielu stworzeniom ukrocilo by to niepotrzebnego cierpienia. Tych rzeczy ktore tu wymienilam nie zaobserwowalam u pana Harlacza. Faktem jest ze jest to nowe schronisko ale nie uwierze w to nigdy ze dojdzie tam do masowego zabijania zwierzat. Podkreslam do masowego.
  18. Biedne te zwierzeta albo umieraja w okrutnych cierpieniach w wiekszosci schronisk, albo zostaja poddawane eutanazji tylko dlatego ze schronisko jest prowadzone pod nadzorem Animal, z certyfikatami angielskimi. Precz z certyfikatami angielskimi i osobami ktore maja wyprane mozgi przez angielskie prawo dotyczace zycia zwierzat. My u nas w Polsce chcemy walczyc z nadmiarem zwierzat ale z Polskim prawem tak jak to robi pan Jerzy Harlacz. A tak wogole to przypina sie czarna latke panu Harlaczowi poniewaz jest czlowiekiem prawie doskonalym. A ta aureola chciala by sie szcycic Fundacja Animals. Na to trzeba sobie zapracowac ale napewno nie poprzez masowa eutanazje, a tym bardziej przez oczernianie osob prawych.
  19. Wchodze dopiero dzis na ten watek bo dopiero co od Arki dowiedzialam sie ze jest jedno wzorowe schronisko w Polsce. Brak slow do pochwal. Toz to kawalek raju na ziemi. Nie wspomne juz o samym panu Harlaczu. Czlowiek o zlotym sercu. Dlaczego inne schroniska nie chca brac przykladu z pana Harlacza. Sama chetnie zglosilabym sie do pracy u p.Harlacza oczywiscie bezplatnie. Dzien spedzony w tym schronisku napewno jest balsamem dla duszy. Zycze panu Harlaczowi i jego podopiecznym samych slonecznych dni w zyciu.
  20. Ogladajac takie zdjecia przestaje miec litosc dla ludzi. To straszne ale ludzie sa mi coraz bardziej obojetni, tak samo jak oni sa obojetni na cierpienia zwierzat.
  21. Wiem juz teraz wiem wlasnie Arka uswiadomila mnie o tak zwanych schroniskach komercyjnych, sa to TWORY dochodowe. I z tymi najgorzej walczyc bo one powinny byc zlikwidowane.:mad:
  22. Ja w tej chwili weszlam na ten watek i juz mialam do swojej znajomej pisac ze jest pies dla niej, a tu juz za pozno. Ale najwazniejsze ze piesek ma nowy domek. Pozdrawiam wszystkie osoby ktore maczaly swoje paluszki w znalezieniu domku dla tak wspanialej suni. Suni i jej nowej rodzince zycze wzajemnej milosci. A dla rodzinki dodatkowe uklony.
  23. Z wlasnego doswiadczenia moge tylko wspomniec ze bylo tak z moim kotkiem i jak sie okazalo byla to mocznica nerek prawie juz nie pracowaly, bylo za pozno bo 8 miesiecy wczesniej kiedy zauwazylam inne objawy wet nie zrobil analizy krwi. Zycze ci zeby u twojego pieska tej choroby nie bylo. Ale zrob badanie krwi na funkcje nerek.
  24. Jak bede roznosic plakaty i ulotki po sklepach zoologicznych to popytam czy ktos moglby cos zaoferowc dla zwierzat? dowiem sie rowniez czy ten ktos jest zarejetrowany na dogo.
  25. Amikat nie sklepu zoologicznego jeszcze nie mam ale jak jade do Reichu to zawsze tam kupuje ile zmieszcze do bagaznika bo jest taniej i napewno lpsza jakosc.
×
×
  • Create New...