Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. A ja mysle ze nie zabraklo czasu rodzicom zeby uczyc dziecko milosci do psa tylko poprostu wychowuja swoje potomstwo bezstresowo ktoremu to wszysko wolno a na efekty takiego wychowanie nie trzeba bedzie dlugo czekac. Ach szkoda gadac.
  2. piszac nietety mialam na mysli zal rozstawnia sie z pieskami, ktore to dopiero poznalam, a napewno Natali i Ani tez bylo trudno sie rozstac z psiakami opiekujac sie nimi przez dluzszy okres. Ale najwazniejsze ze pieski wydostaly sie ze schroniska i beda mialy swoich opiekunow tylko dla siebie i beda szczesliwe juz do konca swoich dni.:multi: :multi: :multi:
  3. Nie kazdy dom gdzie sa male dzieci musi psiak byc dreczony, to jest tylko i wylacznie sprawa rodzicow zeby uczyc dzieci zabawy z psem jak rowniez na co moze sobie pozwolic dziecko w stosunku do psa. Moje dzieci tez kiedys byly male i zaden z moich psow nie ugryzl moich dzieci bo wpajalam dzieciom milosc to zwierzat poprzez pokazywanie im jak maja glaskac pieska, nigdy nie pozwolilam na to zeby moje dzieci mogly psa uszczypnac, kopnac czy tez pociagnac za ogon. Tlumaczylam ze to pieska boli. Efekt jest taki ze dzis u kazdego z moich dzieci dalej sa zwierzeta i tradycja ta jest przekazywana nadal.
  4. Gdzie znajduje sie ta piekna kuleczka Lili, podajcie prosze linka.
  5. Przeciez w trojmiescie jest duzo dogomaniaczek ktore napewno chetnie podejma sie sprawdzenia domku, prosze dziewczyny dzialajcie w miare szybko zeby domek nie uciekl, bo bylaby to wielka szkoda dla psiaka.
  6. Stella dlaczego jeszcze nikt cie nie wypatrzyl, przeciez tyle ludzi maja ogrody i napewno marzy im sie taki psior jak ty. Ludki zagladajcie do Stelli bo ona juz tak dlugo czeka!!!
  7. Wandul w takim razie zabieram obie, tylko jeszcze potrzebuje namiary na domek w Opolu.
  8. A ja juz wrocilam. I tak po krotce: na granicy bylismy juz o 13.15 gdzie jeszcze czakalismy chwile na p Irene. Na trasie zrobilismy dwie przerwy zeby psiury cos przekasily, popily wody i zalatwily swoje potrzeby. Najspokojnieszy w aucie byl Homer i Lizi niestety najmniejsza sunia caly czas wiercila sie chodzila z przodu do tylu popiskiwala chyba nie byla zadowolona z podrozy. A moze nie chciala jechac za granica naszego kraju gdzie nie mowi sie po polsku i bala sie ze nic nie bedzie rozumiala? Z granicy ruszyly dalej o godzine 14.00. Kiedy ja pisze ten post to one napewno sa juz w drodze powrotnej do Berlina, tylko niestety, bez psinek wracaja. Jestem pewna ze jutro poczytamy jak dobiegla podroz do konca. I moze jakies zdjecia beda?
  9. W gore kochana zebysmy juz cie w nowym domku widzialy. Nie do wiary ze jeszcze taki domek sie nie znalazl.:shake: :shake: :shake:
  10. Oczywiscie ta wielka radosc i mnie sie udzielila. :loveu: :loveu: :loveu: Jestescie kochane oby takie akcje czesciej nam sie udawaly. :multi: :multi: :multi:
  11. Wspaniala i szybka akcja! :loveu: Moje gratulacje!:loveu: Brawo!:loveu: Tak sie ciesze ze jedna bidulka znow domek znalazla. :multi: :multi: :multi:
  12. Sory balam przekonana ze jest taki pocig, ale napewno do domu wroca. A u mnie auto juz przygotowane do drogi, koce w bagazniku zeby czasem psince ktorej przjedzie w bagazniku te 400 km przejechac bylo wygodnie, bez paniki nie jest to bagaznik zamykany (klapa). A wy dziewczyny wspoltowarzyszki podrozy prosze o zabranie sweterkow i chustek na glowe, bo jak bedzie za goraco to dla dobra psiakow wlacze klime a wtedy w autku jest zimno, lub chociaz trzeba bedzie szybe opuscic to znow nam bedzie wialo. Przykro mi ale dla mnie najpierw licza sie psy a potem my.
  13. Nie chca bo glupcy zamiast pluszowego pieska wzieli dla swojego 2 letnigo dziecka zywego , z ta tylko roznica ze nie potrafia dziecka nauczyc ze to nie kulka tylko zywe stworzenie ktore tez odczuwa bol, i sie przed nim broni.
  14. Wandul wszystko na to wskazuje ze jade tez obok Opola jak wszystko uzgodnisz i z odbiorca kociatka, to nie ma sprawy tylko musialabym wiedziec ciutke wczesniej, czy kombinowac nastepny kontenerek czy wystarczy jeden. Jak juz bedzie cos wiecej wiadomo to bedziemy dalej omawiac sprawe na PW.
  15. Dzisiaj widzialam na forum, przygarne psa i o ile dobrze pamietam, chodzilo wlasnie o jamniczke. Poszukaj moze znajdziesz to ogloszenie.
  16. Serdecznie witamy na dogomani:loveu: remi czy to znaczy ze ty bedziesz przyszla wlascielka suni, jesli tak to bardzo ale to bardzo sie z tego cieszymy, bo Tosia juz przeciez tyle wycierpiala i zasluzyla sobie na cieply domek.:multi: :multi: :multi:
  17. Aniu musimy tylko dokladnie umowic miejsce spotkania, gdzie w Konczycach.
  18. A kontenerek juz tez zalatwilam pozyczy mi Ulaa z dogo.
  19. A wiec na razie idziemy w dobrym kierunku.
  20. Dostalas juz druga wiadomosc odemnie pewnie jeszcze nie przeczytalas, Bez sensu byloby przywozic mala do mnie i naddawac drogi, ja zjade z Autostrady do Konczyc Ania z Zabrza napewno wie gdzie to jest, ale to uzgodnimy sobie miedzy soba. Jesli chodzi o kontenerek to postaram sie miec swoj zeby nie bylo klopotu z oddawaniem. Tylko jeszcze Zuziu z toba musimy dograc sprawe, gdzie odbierzesz kicie. Na szczescie mamy jeszcze troche czasu.
  21. Ch...ra kiedy ludzie wreszcie zrozumia, ze szukanie domku to zawsze jest kwestia dluzszego czasu a nie kilku dni. O dziwo tyle czasu mogla sunia tam mieszkac i bylo wszystko w porzadku, mogly wczesniej pomyslec ze jest im ciasno i trzeba jej domku szukac. Debile a nie ludzie. Trzymam kciuki za sunke, wierze ze sie uda nowy domek znalezc bo przeciez sunia sobie na to zasluzyla.
  22. Zalozycielko watku prosimy o blizsze informacje gdzie ta bida sie znajduje, bez iformacji nic nie mozemy zrobic.
  23. Wlasnie dostalam jeszcze jedna dobra wiadomosc od zalozycielki watku, ale te przyjemnosc powiadomienia o szczesliwym zakonczeniu tego watku zostawiam Chesti.
  24. Bardzo sie ciesze ze szukacie domku dla suni, a jeszcze bardziej ze nie oddacie jej bez sterylki, i przy okazji ponosze w gore.
  25. Ocho przeczytalam wlasnie ze nie ma was dziewczyna kto odebrac z Kutna, ale przeciez z tego co sie orientuje to macie bezporedni pociag z Berlina do Lodzi.
×
×
  • Create New...