-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Ta pani K to chyba jaks sadystka a nie wolontariuszka. Jak mozna patrzec na cierpiace zwierze i nie podjac proby pomocy, obojetnie jaka decazja by nie padla nawet gdyby to miala byc ta najokrutniejsza, ktorej nazwy nie wymienie ale wszyscy wiemy o co chodzi, to jedno jest pewne suni nie mozna pozwolic cierpiec.
-
Stella i 2 szczeniaki w super domu w Wieliczce,Bakier odszedł[']
Ada-jeje replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Ja sie juz boje do was zagladac. Jeden przypadek gorszy od drugiego.W tym schronisku to jakis horror. Wspolczuje wam bardzo bo widze jak bardzo sie staracie a wyglada to tak jak by wam ktos na zlosc robil. -
Zrobilas bardzo duzo dla biednej psiny, ale chcialas rowniez isc z wizyta i zaproponowac spacerki z psina. Uwazasz ze ten pomysl byl zly czy inne okolicznosci stanely na przeszkodzie.
-
Stella i 2 szczeniaki w super domu w Wieliczce,Bakier odszedł[']
Ada-jeje replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
No nie piekne schronisko nie ma co, kierownictwo super tylko pogratulowac tak wspanialej rozmnazalni, bo przeciez schronisko swieci pustkami to trzeba je koniecznie zapelnic. Chyba dlatego kierowniczka nie chciala wydac Stelli bo napewno wiedziala ze juz na dniach sie oczszeni. Wszystko jasne. Mozecie dziewczyny urobic sie po lokcie to i tak nici z waszej roboty bo juz kierownicza kadra schroniskowa postara sie o to. -
Suczka OBLANA SMOŁĄ i poparzona - MA JUŻ SWÓJ RAJ NA ZIEMI!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Mamy nadzieje ze oprocz nas Chrzanowskich cioteczek, pomoga nam rowniez w szukaniu domku dla Smolki nasi wspoltowarzysze/ki z dogomani. Sunka w dalszym ciagu jest pod opieka naszych wetow i mamy zamiar wyadoptowac ja dopiero bo zakonczonym leczeniu jak rowniez nasi weci zapewniaja wszstkie podstawowe szczepienia wraz ze sterylka. Ale domku mozna szukac juz, bo bidula dosc juz wycierpiala i zasluzyla sobie na kochajacy domek. -
Stella i 2 szczeniaki w super domu w Wieliczce,Bakier odszedł[']
Ada-jeje replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Wiecie dokladnie ze obserwuje wasz watek i towarzysze wam i Stelli wirtualnie, ale uwierzcie mi ze nerwy mi puszczaja tak samo jak wam. To tak jak bym byla zwami w Lodzi. Pod wplywem wielkiego zdenerwowania czakam na dalszy przebieg adopcji, oby pomyslny. Bo kiedys ktoras z nas trafi, to sa sytuacje nie do zniesienia, ciagle zyjemy w stresie przez takich co to niby ludzmi sie nazywaja. -
Biała - suczka z guzem sutków! BIAŁA ZA TĘCZOWYM MOSTEM
Ada-jeje replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dawaj Iwona na PW swoj nr konta to cie choc ta dyche dorzuce, mysle ze do konca miesiaca nia umre. Ja jestem choc w tej dobrej sytuacji ze nieraz w lecznicy place tylko za learstwa. Za sterylki nie place jesli jest to zwierze z ulicy a jesli kogos namowie i jest to osoba biedna to place grosze. Na szczescie do tej pory nie trafil sie zwierzak ktorego trzeba leczyc. -
Stella i 2 szczeniaki w super domu w Wieliczce,Bakier odszedł[']
Ada-jeje replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Nich sobie wypusci zwlaszcza te rasy groznej moze wreszcie ja zagryza i wtedy bylby problem rozwiazany. -
Biała - suczka z guzem sutków! BIAŁA ZA TĘCZOWYM MOSTEM
Ada-jeje replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Iwop moge cie tylko wesprzec duchowo bo na dzien dzisiejszy finansowo tez nie wyrabiam, mam na tymczasie dwie kilkumiesieczne sunie tez z ulicy ktore juz sa odrobaczone zaszepione tylko za miesiac jeszcze wscieklizna, dwie kotki juz po sterylkach do ktorych tez musilam dolozyc a teraz jeszcze szczepienia i odrobaczenia, kocur jeden juz tez wykastrowany ale dalsze koszty jeszcze stoja otworem czyli tez szczepienia ach co ci bede pisac sama wiesz. Ale i tak sprawia nam to duzo radosci szkoda tylko ze finansowo nie nadazamy, bo potrzeb co niemiara. Moze u nas troche sie sytuacja finansowa poprawi bo przylaczylo sie kilka osob to licze ze troche kosztami sie podzielimy ale widzialysmy sie dopiero jeden raz, na ogolnym spotkaniu w piatek przyszlo dosc sporo osob, nastepne spotkanie juz w srode to sprobuje poruszyc ten temat. -
Stella i 2 szczeniaki w super domu w Wieliczce,Bakier odszedł[']
Ada-jeje replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny macie racje z tym naglosnieniem w prasie jesli tylko macie taka mozliwosc to zrobcie to bo spoleczenstwo nic o tym nie wie. A im wiecej ludzi bedzie o tym poinformowane tym lepiej dla zwierzakow. Dobrze by bylo zeby ktoras z was mogla te rozmowy nagrywac zeby miec dowod na wszelki wypadek jak odwroca kota do gory ogonem. Ten sam temat toczy sie rownoczesnie na watku w schronisku Poznanskim. Prawie ta sama sytuacja. Moze dobrze by bylo polaczyc sily. -
Moniko to wlasnie mialam na mysli, ze kadra kierownicza jet przestarzala, nie tylko w schroniskach ale takze w urzedach, a poniewaz sa 5 minut przed emrytura to juz o niczym innym nie mysla, nie maja zamiaru zmienic swoich pogladow, i chociaz sama jestem swiezo upieczona emerytka to jednak moja mentalnosc jest inna, bo wszedzie sa wyjatki i ja do nich tez naleze. Nie moge sie pogodzic z realiami Polskimi, gdzie nikomu na niczym nie zalezy za to zarobki chetnie porownuja do Unii, tylkotyle wieksza czesc Polakow potrafi, bo stosunek do pracy w duzej czesci pozostal po komunistycznemu. Czy sie stoi czy sie lezy to okreslona kwota mi sie nalezy.
-
Chyba kierownicy schronisk lacza sie w jedna grupe przestepcza, bo to samo przeczytalam wlasnie o schronisku w Lodzi. Zmiana pani dyrektor, zmiana godzin pracy, zmiana godzin adopcyjnych jak rowniez zmiana cennika, taka ze nawet za psa moze schronisko zadc do 500 zl. Tylko ze te zmiany nie zostaly nigdzie opublikowane. Nie moge tylko zrozumiec ze w dobie tak wielkiego bezrobocia nie mozna dobrac odpowiednij kadry do takiej pracy. Odpowiedz jest prosta, to pracodawca jest do d...py, bo przeciz kazda z osob zatrudnionych w chronisku musi miec podpisana umowe o prace, ktora to moze pracodawca wypowiedziec w kazdej chwili nie tlumaczac powodu zwolnienia zachowujac jednak okres wypowiedzenia zawarty w umowie i zgodny z kodeksem pracy.
-
Okrucieństwo do kwadratu a może i do sześcianu!!!!!!!
Ada-jeje replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Gdyby nie to ze sobie ufamy i wierzymy w nasza wzajemna pomoc tez bym cie posadzila o zamiane konia, przeciez to naprawde nie ten ktorego odebralas. Cieszy nas to ze sa ludzie o takim sercu jak twoje. Walcz dalej o dobro sprawy a my jestesmy z toba. Powodzenia.:multi: -
Stella i 2 szczeniaki w super domu w Wieliczce,Bakier odszedł[']
Ada-jeje replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Bardzo wam wspolczuje, bo naprawde robicie tak wiele dla naszych milusinskich a tu ciagle klody pod nogami. To jest jakis absurd. Wyglada na to ze wiekszosc schronisk to prywatne folwarki, w ktorych nie ma pracodawcow. Czyzby w schroniskach byly zatrudniane osoby bez umowy o prace? i nie podlegali kodeksowi pracy? Kto w koncu jest pracodawca dla osob zatrudnionych w schroniskach? Bo wiadomo kazdy pracodawca ma prawo zwolnic pracownika w kazdej chwili bez podawania przyczyny zachowujac okres wypowiedzenia zawartej w umowie. Nie rozumiem ze przy tak duzym bezrobociu zeby nie mozna bylo dobrac odpowiedniej kadry pracowniczej. -
Stella i 2 szczeniaki w super domu w Wieliczce,Bakier odszedł[']
Ada-jeje replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za powodzenie akcji i z niecierpliwoscia czekam jutro na dobre wiadomosci.:crazyeye: -
Wyrok dla Snoopy'ego - RAK!!!! Nie nastąpił cud...
Ada-jeje replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymaj sie kochana Neris ja juz cie nie bede wiecej denerwowc bo i tak przezywasz juz dosc, i wiem w jakim stanie sie znajdujesz. -
Wyrok dla Snoopy'ego - RAK!!!! Nie nastąpił cud...
Ada-jeje replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Blagam nie dajcie mu cierpiec, smierc przez udusznie bo taka mu grozi jest jedna z najokrutniejszych smierci, o tym juz czytalm na dogo w momencie kiedy to musialam podjac decyzje o eutanazji nie swojego psiaka ktory byl chory na raka pluc a woda podchodzila juz pod serce. Byla to wypowiedz jednej z dogomaniaczek ktorej brat jest chirurgirm onkologiem, i ktory to powiedzial ze gdyby jego miala spotkac taka smierc to wolal by sie wczesniej otruc. -
porzucona amstaffka w cieszyńskim schronisku - JUŻ W NOWYM DOMU!
Ada-jeje replied to Dea's topic in Już w nowym domu
No i mialam racje Dea, juz druga osoba pyta o reakcje na koty, bo wiadomo w domach gdzie sie kocha zwierzeta czesto bywa ich wiecej. No to dzialajcie kochane cioteczki, jak nasza kawusia reaguje na koteczki. -
Stella i 2 szczeniaki w super domu w Wieliczce,Bakier odszedł[']
Ada-jeje replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Czyli macie stowe na benzyne dla Stelli, to powinno wystarczyc na dowiezienie jej do Siwierza, ja moge ja odebrac z Siwierza i podwiezc do siebie czyli do Chrzanowa na wlasny koszt, albo nawet troche dalej pod Krakow. Potrzebna jeszcze jedna osoba ktora by pojechala ja zawiezc do Wieliczki. Tylko co z Stelli zdrowiem? czy faktycznie jest ten dom juz pewny? I na kiedy mialby byc ten transport tez musialabym wiedziec wczesniej bo tu u siebie tez mam kupe terminow. -
Stella i 2 szczeniaki w super domu w Wieliczce,Bakier odszedł[']
Ada-jeje replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Kto moze popatrzec jaka jest najkrotsza trasa z Lodzi do Wieliczki, przez jakie miasta nalezaloby jechac? -
Dziwie sie jak piszesz ze donosami mozna zrobic wiecej krzywdy anizeli dobra, no to ja jestem innego zdania. Oczywiscie nie donosze jak widze psa jeden raz na balkonie zamknietego, ale jak go widze codziennie przez dluzszy okres , to juz doniose. Niedoniose jak widze psa ktory szczeka bez powodu ale jak po moich obserwacjach widze ze pies jest na 1 metrowym lancuchu i nawet nie ma mozliwosci sie zalatwic do tego miska z woda stoi na sloncu to jak nie pomoze moje zwrocenie uwagi to doniose, jak pies jest zamkniety w garazu, itd. sa to przyklady moje nie wszystkie o ktorych informowalam SM jesli nie pomagaly rozmowy.
-
Ja tez jestem zdania ze lepiej byc przewrazliwionym na cierpienie zwierzat anizeli obojetnym albo co gorsze, nie wypada bo to moj sasiad. Mnie nie zalezy na tym czy sasiedzi odpowiedza na moje dzien dobry czy tez sie odwroca plecami. Ale nikt na mojej ulicy nie ma prawa krzywdzic zwierzat, zreszta o tym juz wie cale moje osiedle na ktorym mieszkam. Juz tez jedni sasiedzi nie odzywali sie przez 2 lata. A ja przeciez przez to nic nie stracilam. Dowiedzialam sie ze mowia o mnie ta Niemka, ale jest mi to obojetne ludzie zawsze beda mowic, musza sobie znalezc jakis temat bo nie maja zadnych zainteresowan. Jestem ciekawa czy dowiemy sie jak potocza sie losy tego pieska z Holandi?
-
Stella i 2 szczeniaki w super domu w Wieliczce,Bakier odszedł[']
Ada-jeje replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
A macie juz sprawdzony domek? Pisze do ciebie PW. -
xxxx52 ale miejscowosc ktora podajesz to chyba rzecz sie miala w Holandi. Wklej te fotki jak mozesz, to juz zakrawa na beztialstwo zeby zabierac szczeniaka. Chociaz z drugiej strony jezeli patrzec na prawo ktore jest w Holandi od kilkunastu lat, to skad sie tam biora astki i bulle? Przekleci ludzie zadne prawo ich nie powstrzymuje od zadawania cierpienia zwierzetom, nawet w takim kraju jakim jest Holandia.