-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Stella i 2 szczeniaki w super domu w Wieliczce,Bakier odszedł[']
Ada-jeje replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Puchatek co to znaczy? Oni sie maja bic o taka pieknosc, a ja dla Stelli caly czas wysylam swoje pozytywne prady. -
Dziekujemy za fotki, mieszkasz w pieknej okolicy, widze ze nie brakuje miejsca na spacerki.
-
Stella i 2 szczeniaki w super domu w Wieliczce,Bakier odszedł[']
Ada-jeje replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Jest sporo osob z Krakowa ktore moga sprawdzic domek, ale moze one wiedza o kims kto mieszka blizej Wieliczki. Natalko sprawdz czy ona jest wykastrowana, zawsze to wieksza pewnosc. (Dzis wysylam ci brakujaca Fakture). -
Wyjątkowa AMSTAFKA doczekała się wreszcie domu :)
Ada-jeje replied to zaba14's topic in Już w nowym domu
Znow mamy powod do radosci ze jedna bidulka cieply domek znalazla.:multi: -
Stella i 2 szczeniaki w super domu w Wieliczce,Bakier odszedł[']
Ada-jeje replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Stella bede cie tak dlugo bomardowc az wreszcie przeczytam na twoim watku ze nie ma cie juz w schronisku, leniuchu szykuj sie do drogi. -
I znow wszyskiemu sa winne psy, nie rozumiem dlaczego to psy maja isc do odstrzalu, dlaczego Policja zwrocila sie do kola lowieckiego, a nie przeprowadzila dochodzenia. Rozumiem rolnikow ale za zagryzione cielaki koszty powinni poniesc wlascieciele psow i jeszcze do tego powinni zaplacic wysoka grzywne, wtedy nauczyli by sie zabezpieczac swoje psy przed wejsciem na laki rolnikow.
-
Łódź-Willa juz nie smutna,nareszcie szczesliwa w nowym domku!
Ada-jeje replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
a czy nie mozna sie dowiedziec gdzie ja zabieraja i dlaczego, zeby nie bylo za pozno na szukanie jej domku bo okaze sie ze zostala poddana eutanazji. Przeciez to jest za mlody piesek zeby juz nic mu sie od zycia nie nalezalo. On zasluguje jeszcze na milosc i cieply domek. -
No to pracuj dziewczyno w tym ogrodku, tylko tak machaj troche szybciej tymi raczkami bo my na zdjecia czekamy.
-
Stella i 2 szczeniaki w super domu w Wieliczce,Bakier odszedł[']
Ada-jeje replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
no to tym razem trzymam kciuki za piekna Stelle. -
SUWAŁki... Wilczunia czeka juz tak długo.. Freja ma dom !!!
Ada-jeje replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
a ja ponawiam pytanie ktore juz padlo na watku. Czy z tym oczkiem juz nic nie da sie zrobic, czy sunia musi juz z tym zyc? -
Stella i 2 szczeniaki w super domu w Wieliczce,Bakier odszedł[']
Ada-jeje replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
No nie Stella ja sie zalamie widzac cie ciagle w schronisku. Stella do domku ale to juz, wynocha!!! -
Dwa szczeniaki szukają domu str.4- CHRZANÓW .mają domy
Ada-jeje replied to Aningana's topic in Już w nowym domu
Jutro juz niedziela mam nadzieje ze pojdziecie tam z Aningana i beda jakies nowe wiadomosci o suczce i jej szczeniakach. -
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
Ada-jeje replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Szkoda ze nie mozemy zobaczyc fotek z Opola, za to Zuzia nam to wynagrodzila. A co do podrapanych twioch raczek Zuziu to tak szybko sie ich nie pozbedziesz. -
Nie wiem czy buldozka bialo czarna jest wirtualnym pieskiem, wiem natomiast i widzialam na wlsne oczy Tosie buldozke ktora to opiekuje sie Paola06 w Katowicach a miedzy innymi Lavinia szuka dla niej domku.
-
Dwa szczeniaki szukają domu str.4- CHRZANÓW .mają domy
Ada-jeje replied to Aningana's topic in Już w nowym domu
Fajno Ulka ja pomoge jak przyjade koniecznie trzeba namowic tych ludzi na sterylke a oprocz tego tez zajmiemy sie odrobaczeniem i szczepieniem,bo widze ze i tak przed niedziela sie tam nie wybierasz. -
Caly watek dokladnie czytalam i sledzilam, rowniez jestem za tym azeby moderator wyjasnil ta sprawe, abysmy mogly w dalszym ciagu pomagac zwierzetom nie tylko w adopcji ale rowniez finansowo bo to jest nieodlaczne na tym forum. Zas osoby nieuczciwe w swoim postepowniu powinny byc wyeliminowane gdyz szkodzi to celowi jaki obralysmy. Chcialabym w dalszym ciagu miec takie zaufanie do wirtualnych cioteczek i wujkow jak do tej pory. Bo przyznam szczerze ze zaczynam miec pewne watpliwosci.
-
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
Ada-jeje replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Ja tez do tych osob nalezalam i nie mialam zielonego pojecia ze schroniska do rzeznie, i choc dzisiaj znam juz realia schronisk robie wszystko zeby zwierzeta tam nie musialy trafic. Ale wiem rowniez ze nigdy nie zdobede sie na odwage odwiedzenia schroniska. Jest to ponad moje sily. Nie wyobrazam sobie wyciagniecia jednego pieska ze schroniska a pozostawienie tam reszty. Jestesmy na dogomanii po to zeby pomagac zwierzakom i kazdy z nas robi to co umie najlepiej. Jestem pelna podziwu dla wolontariuszek i wdzieczna z calego serca za prace ktora one wykonuja. Moglabym wyprowadzic jakiegos pieska na spacer ale ktos musial by mi go wyprowadzic ze schroniska. -
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
Ada-jeje replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Przypominam ze dzis 29 maj, jutro wyjazd prosze zeby kociaki byly w Zabrzu u Formicy. Zuzia mam nadzieje ze nie zapomnialas o jutrzejszym terminie odbioru kociaka. -
Pirenejski pies gorski Brutus z Rzeszowa juz w domu !!!
Ada-jeje replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Tylko takich hodowcow bysmy sobie zyczyli. Brawo dla pana hodowcy!!!