Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Puchatek co to znaczy? Oni sie maja bic o taka pieknosc, a ja dla Stelli caly czas wysylam swoje pozytywne prady.
  2. Dziekujemy za fotki, mieszkasz w pieknej okolicy, widze ze nie brakuje miejsca na spacerki.
  3. Jest sporo osob z Krakowa ktore moga sprawdzic domek, ale moze one wiedza o kims kto mieszka blizej Wieliczki. Natalko sprawdz czy ona jest wykastrowana, zawsze to wieksza pewnosc. (Dzis wysylam ci brakujaca Fakture).
  4. Znow mamy powod do radosci ze jedna bidulka cieply domek znalazla.:multi:
  5. Stella bede cie tak dlugo bomardowc az wreszcie przeczytam na twoim watku ze nie ma cie juz w schronisku, leniuchu szykuj sie do drogi.
  6. I znow wszyskiemu sa winne psy, nie rozumiem dlaczego to psy maja isc do odstrzalu, dlaczego Policja zwrocila sie do kola lowieckiego, a nie przeprowadzila dochodzenia. Rozumiem rolnikow ale za zagryzione cielaki koszty powinni poniesc wlascieciele psow i jeszcze do tego powinni zaplacic wysoka grzywne, wtedy nauczyli by sie zabezpieczac swoje psy przed wejsciem na laki rolnikow.
  7. bea100 to nie znaczy ze nie mozesz nas odwiedzic, napewno nocleg sie dla ciebie znajdzie.
  8. Zrobilam przelew dla Semi na 5o.zl nie jest to duzo, ale zawsze cos. Mysle ze jutro najpozniej we wtorek powinny byc pieniazki na koncie fundacji.
  9. a czy nie mozna sie dowiedziec gdzie ja zabieraja i dlaczego, zeby nie bylo za pozno na szukanie jej domku bo okaze sie ze zostala poddana eutanazji. Przeciez to jest za mlody piesek zeby juz nic mu sie od zycia nie nalezalo. On zasluguje jeszcze na milosc i cieply domek.
  10. Gratuluje Kasiu a bakcyla to faktycznie polknelysmy na naszym terenie.
  11. No to pracuj dziewczyno w tym ogrodku, tylko tak machaj troche szybciej tymi raczkami bo my na zdjecia czekamy.
  12. no to tym razem trzymam kciuki za piekna Stelle.
  13. a ja ponawiam pytanie ktore juz padlo na watku. Czy z tym oczkiem juz nic nie da sie zrobic, czy sunia musi juz z tym zyc?
  14. jezeli jest mozliwosc przywrocenia mu wzroku to napewno my dogomaniacy nie zostawimy psa slepego, bedzie zrzutka, bazarki, ale pies wzrok odzysakc musi.
  15. oczywiscie wierze w to ze on ma szanse na wspanialy domek. Ale oprocz tego pytanie- czy jemu juz nie mozna pomoc w odzyskaniu wzroku? Wiadomo ze niektore choroby oczu mozna operacyjnie usuwac.
  16. No nie Stella ja sie zalamie widzac cie ciagle w schronisku. Stella do domku ale to juz, wynocha!!!
  17. Jutro juz niedziela mam nadzieje ze pojdziecie tam z Aningana i beda jakies nowe wiadomosci o suczce i jej szczeniakach.
  18. Szkoda ze nie mozemy zobaczyc fotek z Opola, za to Zuzia nam to wynagrodzila. A co do podrapanych twioch raczek Zuziu to tak szybko sie ich nie pozbedziesz.
  19. Nie wiem czy buldozka bialo czarna jest wirtualnym pieskiem, wiem natomiast i widzialam na wlsne oczy Tosie buldozke ktora to opiekuje sie Paola06 w Katowicach a miedzy innymi Lavinia szuka dla niej domku.
  20. Fajno Ulka ja pomoge jak przyjade koniecznie trzeba namowic tych ludzi na sterylke a oprocz tego tez zajmiemy sie odrobaczeniem i szczepieniem,bo widze ze i tak przed niedziela sie tam nie wybierasz.
  21. Caly watek dokladnie czytalam i sledzilam, rowniez jestem za tym azeby moderator wyjasnil ta sprawe, abysmy mogly w dalszym ciagu pomagac zwierzetom nie tylko w adopcji ale rowniez finansowo bo to jest nieodlaczne na tym forum. Zas osoby nieuczciwe w swoim postepowniu powinny byc wyeliminowane gdyz szkodzi to celowi jaki obralysmy. Chcialabym w dalszym ciagu miec takie zaufanie do wirtualnych cioteczek i wujkow jak do tej pory. Bo przyznam szczerze ze zaczynam miec pewne watpliwosci.
  22. Ja tez do tych osob nalezalam i nie mialam zielonego pojecia ze schroniska do rzeznie, i choc dzisiaj znam juz realia schronisk robie wszystko zeby zwierzeta tam nie musialy trafic. Ale wiem rowniez ze nigdy nie zdobede sie na odwage odwiedzenia schroniska. Jest to ponad moje sily. Nie wyobrazam sobie wyciagniecia jednego pieska ze schroniska a pozostawienie tam reszty. Jestesmy na dogomanii po to zeby pomagac zwierzakom i kazdy z nas robi to co umie najlepiej. Jestem pelna podziwu dla wolontariuszek i wdzieczna z calego serca za prace ktora one wykonuja. Moglabym wyprowadzic jakiegos pieska na spacer ale ktos musial by mi go wyprowadzic ze schroniska.
  23. Przypominam ze dzis 29 maj, jutro wyjazd prosze zeby kociaki byly w Zabrzu u Formicy. Zuzia mam nadzieje ze nie zapomnialas o jutrzejszym terminie odbioru kociaka.
  24. Tylko takich hodowcow bysmy sobie zyczyli. Brawo dla pana hodowcy!!!
×
×
  • Create New...