Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Co w lozku asty powinny spac? Chyba to musialoby byc loze madejowe, bo jak czasem jade z nim do mojej mamy i tam faktycznie pcha sie do lozka i spi ze mna i mama na dwoch lozkach i to w poprzek.To my z mama rano wstajemy polamane, a na dodatek wszystkie kosci nas bola.
  2. [B][SIZE=4]Szczesliwego ladowania Czarus!!![/SIZE][/B] Wszystkiego dobrego w nowej ojczyznie z nowym domkiem.
  3. O to kocie napewno kolejka sie ustawi, jestem tego pewna.
  4. cioteczki kochane ale przez samo podnoszenie w gore mala ma mala szanse na znalezienie domku. Czy ona jest gdzies pooglaszana? Przykro mi ale ciocia ada nie potrafi robic ogloszen a tak bym chciala jakos pomoc.
  5. szkoda ze mieszkasz tak daleko bo moglybysmy czasami spotkac sie na spacerku, a jestem pewna ze moj Jeje chetnie by sie pobawil z twoja Vega, ona wyglada jak jego siostra.
  6. Gama ty juz za dlugo w schronisku siedzisz, ale dziewczyny znow cie pooglaszaja i napewno domek znajda. Powodzenia Gama.
  7. Czy rozmawialas moze z wlascielami na temat sterylki? Dobrze by bylo zeby scenariusz juz sie nie powtorzyl.
  8. a ja mysle ze proponowana przez ciebie porcja 1250gr karmy w puszcze i jeszcze 150-200 gr suchego to za duzo. Ja daje swojemu 2 razy 150 gr. suchej karmy a moj psiur wazy okolo 28 Kg. Na 40 kg. psa wystarczy z pewnoscia 400 gr. suchej karmy, a mysle ze gdybys wzial 200 gr suchej karmy namoczyl i zwazyl to z pewnoscia nie bedzie to wazyc 1250 kg.
  9. Rozmawialam z p z Opola uzgodnilysmy juz gdzie sie spotkamy, a dla niej problemem jest to ze nie potrafi sie poruszac po forum mimo ze ty probujesz jej pomagac. Ale w tej chwili to juz nie ma wiekszego znaczenia.
  10. Wszystko zapiete na ostatni guzik mam nadzieje ze wszystko sie uda. Transporterki tez juz u mnie w domu czekaja, tylko kicie jeszcze u Wandzi.
  11. To nie ladnie tak zakochana pare rozdzielac!! Przeciez oni sa dla siebie przeznaczeni. Zyczylo by sie tylko takie fotki na dogo ogladac.
  12. Chrzanow nie jest zadnym duzym miastem to taka wieksza wiocha. Wloalabym juz naprawde mieszkac na wsi miec wiekszy polac ziemi i zabrac polowe tych psiakow. Pomarzyc zawsze mozna.
  13. Zuziu przedewszystkim to ja nie chce nigdzie zjezdzac z autostrady, ten CPN jest przy autostradzie i z tego co dobrze pamietam to jest za tym radzieckim osiedlem. Zreszta ja tam robie przerwe ze wzgledu na swojego psa. Ten CPN jest 2 km za ostatnim zjazdem na Boleslawiec. Nastepny zjazd jest juz na Jelenia Gore i Zielona Gore, a tam dalej jest tez juz dwupasmowka ale wczesniej byla jednopasmowka. Podaj mi jeszcze twoj nr.tel. bo chyba twojego nie zapisalam, to bede jeszcze dzwonic z trasy, zeby cie dokladniej poinformowac mniej wiecej o ktorej tam bede.
  14. Niestety ja to rozumiem bo ciagle nas za malo a roboty za duzo. Ja tez dzis odbieram dwie kocice ze sterylki. Ale dalam ogloszenie do naszej gazety i rozwiesilam plakaty w lecznicach ze poszukujemy ludzi do wspolpracy, ludze sie nadzieja ze kogos dokoptujemy.
  15. Z Formica juz rozmawialam i ten odcinek juz uzgodniony. W Opolu tez juz umowione na godzine 16.30-17.00. Pozostajesz jeszcze ty Zuziu. Czysprawdzilas juz ten CPN o ktorym ci pisalam?
  16. To wy rozwieszajcie plakaty a ja trzymam kciuki za powodzenie w akcji.
  17. To dobrze czekamy juz tylko na dobre wiesci.
  18. Stella daje ci czas do mojego powrotu tz do 01 czerwca, jak wroce chce przeczytac na watku ze juz jestes w domku z ogrodem i sobie na trawce wylegujesz.
  19. Wandziu dobrze sie domyslasz, jeszcze tylko z pania z Opola musze dograc miejsce spotkania. A pod jakim nickiem jest pani z Opola.
  20. Ale ciagle jeszcze wyglada bienie, chociaz ja wiem ze leczenie musi potrwac i na sukcesy jeszcze trzeba poczekac.
  21. Tak czy owak jesli jedzie na adopcje do Niemiec to zawsze jest to osoba sprawdzona bo przeciez nie wysylacie pieskow w ciemno. Ja tam jestem spokojna o adopcje w Niemczech.
  22. Te dwa cudenka napewno szybciutko domki znajda. A co z mamuska?
  23. Gosia nie musisz sie martwic czy domek dobry zostaw to pajuni. Ona tylko dobre domki znajduje.
  24. Musimy wierzyc ze ten starszy dzentelmen tez jeszcze znajdzie swojego czlowieka. Wszyscy mu tego zyczymy i trzymamy kciuki.
×
×
  • Create New...