Zuziu przedewszystkim to ja nie chce nigdzie zjezdzac z autostrady, ten CPN jest przy autostradzie i z tego co dobrze pamietam to jest za tym radzieckim osiedlem. Zreszta ja tam robie przerwe ze wzgledu na swojego psa. Ten CPN jest 2 km za ostatnim zjazdem na Boleslawiec. Nastepny zjazd jest juz na Jelenia Gore i Zielona Gore, a tam dalej jest tez juz dwupasmowka ale wczesniej byla jednopasmowka. Podaj mi jeszcze twoj nr.tel. bo chyba twojego nie zapisalam, to bede jeszcze dzwonic z trasy, zeby cie dokladniej poinformowac mniej wiecej o ktorej tam bede.