-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Ulka zadzwonila pani z Zagorza w sobote jak jechalysmy z Ewa do Olszyn po sunie biala ze szczeniakiem, ruda zostala podrzucona i juz pania znalazla dla niej domek ktory najprawdopodobniej okazal sie niewypalem bo w niedziele nowy domek juz jej nie chcial i tak znalazla sie u mnie w niedziele. Byla tydzien w domku gdzie zostala podrzucona ale tam jest 80 letnia babcia i juz nie chce pieska bo sama ledwo sobie radzi a jej corka jest za granica wpadla tylko na krotko i juz wczoraj wracala do Austrii.
-
Na watku chrzanowskim bardzo skrzywdzilam Megi mowic o niej ze chciala pozrec malutka, to nie prawda ona poprostu jest taka dzika ze nie potrafi spokojnie podejsc do czegokolwiek i malutka sie tak przestraszyla i piszczala ze wydawalo mi sie ze Megi ja zlapala, ale stopniowo Megi na smyczy i juz po kilku godzinkach bawia sie razem czyli cala trojka. Kochana Megi zebym ja mogla znalezc czas dla niej to wiem ze bylby z niej tez normalny pies. A malutka juz sie zadomowila na dobre spala razem z synem wiadomo gdzie, w lozku a Jeje i Megi oczywiscie tez musieli w tym samym pokoju asystowac, bo w moim pokoju w nocy jest ze mna moj ukochany kocurek.
-
Pytanie czy babcia miala wogole ksiazeczki dla suk, napisz do Ewy jak pojdzie jutro do babki zeby zapytala o ksiazeczki, jesli nie maja to Mydlana dla czarnej trzeba wziasc z Mydlanej Ulka to znaczy ze sunia po sterylce nie dostala jeszcze zadnego antybiotyku, bo trzeba sie upomniec zeby to odliczyli. A jak babcia ma kocura to tez diamenty mozna mu obciac zeby nam dzieci nie robil.
-
trudno wszysko spamietac ja tez mam prawo miec dziury w mozgu, jak myslisz? :eviltong: Ewciu jak wejdziesz na watek i jutro pojdziesz do babci podac tabletki jasnej suni to pogadaj z babcie o kotce bo tez nie wiadomo czy sie tam cos nie kroi z malych kociat, mozna by zrobic termin u wetki juz i jadac z pracy w ktorys dzien moze moglabys podrzucic kotke do sterylki?
-
bea moje psiaki nie chodza glodne za to ja tak, zyje na drozdzowkach nie wiem kiedy bym zjadla obiad gdyby nie Ela ktora sie nademna zlitowala i powiedziala ze dluzej tak byc nie moze i zaproponowala mi obiady u siebie. My wiemy o tym ze Ulka nie pracuje i wiemy ze nie stac ja na dokarmianie psow z ulicy tylko ze tez mogla by sobie ta karme zorganizowac powiadamiajac Ewe o tym np. na Pw i wtedy Ewa by jej przywiozla jadac do pracy, a nie piszac posty na dogo. Kazda ma swoich spraw dosc na glowie i kazda musi pilnowac swego, Ulka tez.
-
Olga a nie mozesz tej prosby na PW napisac, my nie wiemy kiedy tak naprawde moglybysmy tam pojechac a zanim to nastapi mozemy zapomniec o twojej prosbie.
-
No i dobrze wierzylas dalysmy rade. :loveu: Pojechalysmy z Ewa i pomogl nam pan u ktorego sunia sie oszczenila. :diabloti: Diablik byl tak sprytny ze mimo iz podstawilysmy koci kontenerek pod sama klape to i tak wywinela sie jak waz i juz byla poza klatka ale pan byl szybszy i zlapal sunie chociaz tak jak przypuszczalysmy zaczela gryzc, na szczecie wzielam ze soba narciarskie rekawiczki ktore pan zalozyl i porobila tylko malutkie dziurki swoimi zabkami. :-( Juz od godziny 13.00 jest u Ewy w kotlowni w pudeleczku na kolderce ze swoim malenstwem. Naturalnie nasza Kingusia czyli corka Ewy weszla do kotlowni razem z sunia i jej potomkiem i juz po pol godzinie wrocila zachwycona bo sunia mimo ze na poczatek uciekla na gore wegla zeszla do Kingusi i pozwolila sie poglaskac. :lol: Jestesmy dobrej mysli ze po kilku dniach sunia zaufa i wtedy mozna bedzie jej zalozyc smyczke zeby ja wypuscic na dwor bo na razie nie ma o tym mowy, musi sie zalatwiac tam gdzie jest. :placz: Kiedy juz zaufa czlowiekowi bedzie musiala rowniez poddac sie zabiegowi kapielowemu. :cool3: Mozecie sobie wyobryzic biala sunie na weglu? :crazyeye:
-
Bedziemy w kontakcie telefonicznym, jestem po rozmowie z Amikat.
-
Przed godzina dostalismy wiadomosc ze sunia sie zlapala czyli siedzi juz w klatce tylko teraz pytanie jak ja stamtad wyciagnac zeby nam nie uciekla, i nie pogryzla. Fotek nie bedzie bo Ulka pojechala w zupelnie innym kierunku nawet prawde mowiac nie bardzo mam z kim jechac zebysmy chociaz we dwie byly bo Ewa czeka na panstwa ktorzy jada ogladac Koffi. Nic tylko w leb sobie strzelic.
-
Szok po prostu szok :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi::multi: