-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
Ada-jeje replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
To widac na awatarku.:crazyeye: -
bea po pierwsze prosze nie nazywac mnie na dogo pania, przeciez tu sie nie liczy wiek i wszyscy jestesmy na ty a po drugie to gratulacje naleza sie nam wszystkim, to przeciez Ulka wrzuca pieski do adopcji na stronke w ktora tak duzo serca wklada i jak sie okazuje ci ludzie do ktorych juz dotarla wiadomosc o stronce wchodza i od razu dzwonia jak widza pieska ktory im sie podoba nie musimy caly tydzien czekac na Przelom az wyjdzie. Ulka jestes wspaniala:loveu::loveu::loveu: A nasza Ewcia jest niezmordowana w dawaniu DT a to dlatego ze ma TZ ktory nie lubi psow. :lol::lol::lol: Najbiedniejsza jest nasza Ela ale o tym pisac nie bede.:shake:
-
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
Ada-jeje replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
zeby tylko jak najwiecej psiakow przed zima nam sie udalo uratowac, zwlaszcza tych ktore maj krotka siersc z przerazeniem mysli sie o tym wszystkim. -
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
Ada-jeje replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
bea ty o zimie to lepiej nie wspominaj, bo ja chetnie na zime w niedzwiedzia bym sie zamienila zebym mogla ja przespac. -
bea a co chcialabys wiedziec, Ulki na dogo jeszcze nie ma a tu tyle roboty na nia czeka jak zwykle,:angryy: Koralika umowe adopcyjna spisac, nastepnie rudaska i moja sunie szczeniaczka do domkow poodwozic i umowy popodpisywac. Malo ci jeszcze? Jutro zreszta tez upiorny dzien nas czeka. Ale to nie nowosc. Przywyklysmy juz do tego, oby tylko nasza Ewcia wyzdrowiala.
-
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
Ada-jeje replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
Dzisiejszego wejscia Ewy na dogo nie mamy sie co spodziewac, biedaczka tak przepracowana ze zrobilo jej sie slabo i runela z drabiny. Rozmawialam z nia juz po tym zdarzeniu ale byla po prochach. Ewciu zdrowiej nam jak najszybciej bo na chorowanie zycie jest zby krotkie. :shake: -
Malutaką, dojrzałą Sarę skazali na schronisko - ZNALAZŁA DOM!!!
Ada-jeje replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Trzymajmy wszyscy kciuki za nasza sunie, zglosil sie pan ktory chce adoptowac sunie, ktora zamieszka w dokmku jednorodzinnym bez kotow, oczywiscie pan zna przeszlosc suni i wie ze trzeba bedzie z nia troszke popracowac. Czekamy na odzew Ewy kiedy jest ustalony termin sterylki po sterylce skontaktujemy sie z panem zeby umowic termin spotkania.:lol::lol::lol:
-
Suczka juz ma domek, moglabym ja juz dzis zawiezc ale nie nacieszylismy sie jeszcze nia, poza tym musze ja jeszcze dzis odrobaczyc a zaszczepic mozemy ja juz w nowym domku. Pani jest osoba bardzo odpowiedzialna bo juz przez telefon powiedzialam o umowie adopcyjnej jak rowniez o sterylce na co pani zgodzila sie natychmiast. Tylko marzyc o tego typu domkach. :multi::multi::multi:
-
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
Ada-jeje replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
Jak tylko Ewa wejdzie na dogo wieczorem to Ci odpowie.