Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Jestem pod wrazeniem :loveu::loveu::loveu: brak slow, radosc, radosc i jeszcze raz radosc. :multi::multi::multi:
  2. Rozmawialam wczoraj z Ela dwa razy i nic nie wspominala ze ktos dzwonil.
  3. To widac na awatarku.:crazyeye:
  4. bea po pierwsze prosze nie nazywac mnie na dogo pania, przeciez tu sie nie liczy wiek i wszyscy jestesmy na ty a po drugie to gratulacje naleza sie nam wszystkim, to przeciez Ulka wrzuca pieski do adopcji na stronke w ktora tak duzo serca wklada i jak sie okazuje ci ludzie do ktorych juz dotarla wiadomosc o stronce wchodza i od razu dzwonia jak widza pieska ktory im sie podoba nie musimy caly tydzien czekac na Przelom az wyjdzie. Ulka jestes wspaniala:loveu::loveu::loveu: A nasza Ewcia jest niezmordowana w dawaniu DT a to dlatego ze ma TZ ktory nie lubi psow. :lol::lol::lol: Najbiedniejsza jest nasza Ela ale o tym pisac nie bede.:shake:
  5. Oby parowka na taki dzien trafila bo przeciez jej kolejka przeszla.:evil_lol:
  6. Dzien mialysmy fajny za to wieczor przyniosl nam same zle nowiny, Ewcia zachorowala a byla umowiona z Ela zawiezc ja z Buraskiem i jej psiorem do weta bo oba psy kaszla i wymiotuja, no i wszystko szlag trafil musimy czekac do jutra.
  7. zeby tylko jak najwiecej psiakow przed zima nam sie udalo uratowac, zwlaszcza tych ktore maj krotka siersc z przerazeniem mysli sie o tym wszystkim.
  8. dogomaniacy wcale nie sa upierdliwi, a ze ja nie mam cierpliwosci to moze i racja bo sama sobie za duze tempo narzucam i pozniej tez i innych popedzam. Tylko ze w miom wieku trudno juz zmienic cokolwiek.
  9. Bo jak narazie, to my gruszek w popiole nie zasypujemy, pracujemy na dwa etaty kazda. :razz:.
  10. bea jesli cie obrazilam to przepraszam, nie chcialam zebys tak to odebralas.:shake:
  11. bea ty o zimie to lepiej nie wspominaj, bo ja chetnie na zime w niedzwiedzia bym sie zamienila zebym mogla ja przespac.
  12. bea a co chcialabys wiedziec, Ulki na dogo jeszcze nie ma a tu tyle roboty na nia czeka jak zwykle,:angryy: Koralika umowe adopcyjna spisac, nastepnie rudaska i moja sunie szczeniaczka do domkow poodwozic i umowy popodpisywac. Malo ci jeszcze? Jutro zreszta tez upiorny dzien nas czeka. Ale to nie nowosc. Przywyklysmy juz do tego, oby tylko nasza Ewcia wyzdrowiala.
  13. bea bo on juz ma domek zaklepany, tylko suni trzeba bedzie domek szukac ale mysle ze i ona jak tylko odchowa swojego maluszka szybko domek znajdzie.
  14. Dzisiejszego wejscia Ewy na dogo nie mamy sie co spodziewac, biedaczka tak przepracowana ze zrobilo jej sie slabo i runela z drabiny. Rozmawialam z nia juz po tym zdarzeniu ale byla po prochach. Ewciu zdrowiej nam jak najszybciej bo na chorowanie zycie jest zby krotkie. :shake:
  15. :multi::multi::multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. Ulka skontaktuj sie ze mna jest domek dla rudaska. Co za szczesliwy dzien dzisiaj trzy telefony i ida trzy psy rewelka!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi:
  17. Trzymajmy wszyscy kciuki za nasza sunie, zglosil sie pan ktory chce adoptowac sunie, ktora zamieszka w dokmku jednorodzinnym bez kotow, oczywiscie pan zna przeszlosc suni i wie ze trzeba bedzie z nia troszke popracowac. Czekamy na odzew Ewy kiedy jest ustalony termin sterylki po sterylce skontaktujemy sie z panem zeby umowic termin spotkania.:lol::lol::lol:
  18. Suczka juz ma domek, moglabym ja juz dzis zawiezc ale nie nacieszylismy sie jeszcze nia, poza tym musze ja jeszcze dzis odrobaczyc a zaszczepic mozemy ja juz w nowym domku. Pani jest osoba bardzo odpowiedzialna bo juz przez telefon powiedzialam o umowie adopcyjnej jak rowniez o sterylce na co pani zgodzila sie natychmiast. Tylko marzyc o tego typu domkach. :multi::multi::multi:
  19. Ulka swinek to nie pies a po za tym nie jednemu psu Burek na imie, jak Kingusia sie uprze to musimy ustapic.
  20. Jak tylko Ewa wejdzie na dogo wieczorem to Ci odpowie.
  21. Cudowna wiadomosc Ulka jak bedziesz rozmawiac z Agnieszka zapytaj czy maly ma ksiazeczke i jak przedstawia sie sprawa spisania umowy adopcyjnej oraz kastracji. :multi::multi::multi:
  22. Dorota ja nie marzylam o trzecim psie, a jak na razie mam juz trzeciego i nie wiadomo czy nie zostanie bo syn powiedzial ze jej nie odda, tak sie w niej zakochal, mowi ze taka malizne to mozna wszedzie zabrac ze soba.
  23. Ulka mam na mysli szczepienie Saby przeciez sam piszesz ze dopiero za dwa tygodnie moze byc szczepiona i byc moze ze za dwa tygodnie nie bedzie jej juz u ciebie.
  24. Oczywiscie ze nie moze isc do domku w ktorym sa koty ale nie przeszkadzalo by zeby w domku byl juz jakis wiekszy pies.
  25. To nie ma znaczenia czy juz Saba bedzie w nowym domku czy jeszcze u babci bo jak nie znajdzie do tej pory domku to wiadomo gdzies musi isc i po dwoch tygodniach pojedzie na szczepienie wlasnie na Mydlana juz ja to zalatwie.
×
×
  • Create New...