-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Dziewczyny trzeba przyznac ze nie wyrabiamy z czasem ale jakze piekna misje spelniamy, wprost nie do wiary ze jest takie zaintersownie ludzi przygarnieciem psow, ja nie moge tego zrozumiec ze w schroniskach jest takie przepelnienie, tlumacze to jednym, brakiem dobrej organizacji. Dla kazdego psa ktoremu udaje sie znalezc wspanialy domek czuje sie jak bym w totka wygrala a i wasz entuzjazm wcale nie jest mniejszy.
-
FAJNY SZCZENIOR 4 m-ce. Duży, rasy nieokreślonej ;) ma dom!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ja tez mialam dzis telefon ktory dostali ludzie w lecznicy, oni znow chca malego pinczerka, bo mieszkaj w bloku wiec tylko myly wchodzi w gre i najlepiej zeby to byl wlasnie pinczerek, ktorego mozna wziasc pod pache i autobusem do babci z nim pojechac. Masz racje Ulka ze z niektorymi to nawet nie ma co sie w dyskusje wdawac ale milych ludzi ktorzy chca przygarnac psa tez nie brakuje. -
Jaki on piekny i zarazem biedny, tak bardzo chcialby sie podniesc o wlasnych silach, wierzymy ze to sie stanie. Nie mialam kiedy zdzwonic sie z wetka zeby zapytac co z adopcja psa kaleki, czy dzwonila do tej pani ktora byla chetna przygarnac ta biede. Tak trudno znalezc czas na wszystkie wizyty ale w srode Ulka jak tylko bedziesz mogla to robimy wycieczke.
-
FAJNY SZCZENIOR 4 m-ce. Duży, rasy nieokreślonej ;) ma dom!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Szukac domkow to jak na razie nie potrzebujemy, ludzie dzwonia jak do schroniska, albo co najmniej do sklepu w ktorym sa psy na wydanie z ta tylko roznica ze prawie kazdy ma swoje wymagania co do wielkosci, rasy ubarwienia, charakteru psa itd. W najblzszej przyszlosci musimy pomyslec o stworzeniu bazy danych osob poszukujacych psy wedlug wymagan. -
Jutro tez Ulka dostaniesz nowa umowe adopcyjna, bo pani Magda znalazla domek pudelkowi w Chrzanowie. Przyjezdza jutro z Pabianic, wykastrowany zaszczepiony z wazna ksiazeczka i schronisko zarzadalo sobie za to wszystko tylko 40 zl. Tylko musimy sie usmiechnac do cioci Moniki o doprowadzenie miniaturki do porzadku.
-
FAJNY SZCZENIOR 4 m-ce. Duży, rasy nieokreślonej ;) ma dom!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Tym razem Ulka ta furtke zostawie tobie.:eviltong: -
FAJNY SZCZENIOR 4 m-ce. Duży, rasy nieokreślonej ;) ma dom!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ja tez jestem tego zdania ale jak wiesz jesli ktos sie uprze i udowodni ze to jego pies to nie bedziemy mialy wyjscia. -
FAJNY SZCZENIOR 4 m-ce. Duży, rasy nieokreślonej ;) ma dom!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Moze sie okazac ze znajdzie sie wlasciel psa, nasza pani Beatka zaczyna dzislac pelna para, zadzwonila do lecznicy gdzie pies zostal potracony i juz wiadomo ze mialo to miejsce na ul. Oswiecimskiej. Tak ze musimy byc przygotowani rowniez na zwrot psa wlascielowi a nie szukaniem mu domku, z ktorym rowniez nie bedzie problemu. -
Ulka z calym szacunkiem dla ciebie musze przyznac ze kazdy pies wychodzi od ciebie zresocjylizowany, to sa inne psy po takim krotkim czasie w takim razie pytam: kiedy zresojalizujesz mi moja Megi, chyba musze ci ja podrzucic na jakis czas zebym wreszcie mogla sie zdecydowac na 100% ze chce ja zostawic.
-
Kochani najpierw tradycjne powitanie na dogomani [B][SIZE=4]Hurrrrra!!!!!! [/SIZE][/B] :loveu::loveu::loveu:[B][SIZE=4] :loveu::loveu: :lol::lol::lol::lol::lol: :multi::multi::multi::multi::multi:[/SIZE][/B] Nawet nie wiecie ile sprawiacie nam radosci przylaczajac sie do naszego grona (psiarzy i kociarzy) i to nie tylko na dogomani ale rowniez w Chrzanowie. Nasza grupa powieksza sie w z dnia na dzien a co za tym idzie im nas wiecej tym szybciej wladze naszego miasta i powiatu beda zmuszeni liczyc sie z naszym glosem w imieniu zwierzat. Nie watpie w to ze wy rowniez w odpowiednim czasie wniesiecie swa cegielke. Pozdrawiam cala wasza rodzinke i prosze o glaskanko i mizianko dla Filipa.
-
maciaszek chcialybysmy jak najszybciej ale wiesz ze w tym tygodniu ucieka nam jeden dzien (czwartek), zas w piatek musze byc znow w KRS Krakow, tak ze obawiam sie ze w nadchodzacym tygodniu moga byc klopoty z odwiedzinami Filipa, tym bardziej ze o jego losy jestesmy spokojni wszyscy. Zas sa o wiele pilniejsze sprawy i odwiedziny psow ktore nie moga poczekac. Jedno jest pewne ze jak tylko odwiedzimy ta wspaniala rodzine to zaraz was o tym poinformujemy.