Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. I u Misi plany sie zmienily, poniewaz sasiad pani Zdzislawy jechal dzis do Chrzanowa to zabral obie damy do lecznicy o czym powiadomila mnie pancia. Misia ma sie lepiej a nastepna kontrola w sobote.
  2. Dziewczyny trzeba przyznac ze nie wyrabiamy z czasem ale jakze piekna misje spelniamy, wprost nie do wiary ze jest takie zaintersownie ludzi przygarnieciem psow, ja nie moge tego zrozumiec ze w schroniskach jest takie przepelnienie, tlumacze to jednym, brakiem dobrej organizacji. Dla kazdego psa ktoremu udaje sie znalezc wspanialy domek czuje sie jak bym w totka wygrala a i wasz entuzjazm wcale nie jest mniejszy.
  3. Ja tez mialam dzis telefon ktory dostali ludzie w lecznicy, oni znow chca malego pinczerka, bo mieszkaj w bloku wiec tylko myly wchodzi w gre i najlepiej zeby to byl wlasnie pinczerek, ktorego mozna wziasc pod pache i autobusem do babci z nim pojechac. Masz racje Ulka ze z niektorymi to nawet nie ma co sie w dyskusje wdawac ale milych ludzi ktorzy chca przygarnac psa tez nie brakuje.
  4. Jaki on piekny i zarazem biedny, tak bardzo chcialby sie podniesc o wlasnych silach, wierzymy ze to sie stanie. Nie mialam kiedy zdzwonic sie z wetka zeby zapytac co z adopcja psa kaleki, czy dzwonila do tej pani ktora byla chetna przygarnac ta biede. Tak trudno znalezc czas na wszystkie wizyty ale w srode Ulka jak tylko bedziesz mogla to robimy wycieczke.
  5. Ulka ta ksiazeczka dla suczuni jest u mnie, jak wiesz jechalysmy ja przeciez szczepic i miala byc spisana umowa adopcyjna. :angryy:
  6. Gwarantuje ci Ulka ze poznamy ta pania osobiscie, przeciez pojdziemy tam na kontrole poadopcyjna.
  7. Ulka nie wyrabia czasowo, chyba bedzie zmuszona nocki zarwac.
  8. Prosze oto watek do blondasa. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=92286[/URL] Jutro wieczorem jest w chrzanowie.
  9. Szukac domkow to jak na razie nie potrzebujemy, ludzie dzwonia jak do schroniska, albo co najmniej do sklepu w ktorym sa psy na wydanie z ta tylko roznica ze prawie kazdy ma swoje wymagania co do wielkosci, rasy ubarwienia, charakteru psa itd. W najblzszej przyszlosci musimy pomyslec o stworzeniu bazy danych osob poszukujacych psy wedlug wymagan.
  10. Wow, skubany, ale ma dobrze :lol::lol::lol: i jeszcze wedrowki mu w glowie.
  11. Prawdziwy cyrkowiec, :lol: a moze on jakies szkolenie przeszedl o ktorym my nic nie wiemy? :crazyeye:
  12. A moze on by sie do cyrku nadawal, albo do szkoly policyjnej :razz: skoki przez ploty ma juz opanowane do perfekcji, :evil_lol: moze on specjalnie pod tym katem szkolony a my o nim nic nie wiemy.? :crazyeye:
  13. pakuj maly walizki, ostatnia noc spedzasz w schronie a pozniej juz tylko w lozeczku.
  14. Jutro tez Ulka dostaniesz nowa umowe adopcyjna, bo pani Magda znalazla domek pudelkowi w Chrzanowie. Przyjezdza jutro z Pabianic, wykastrowany zaszczepiony z wazna ksiazeczka i schronisko zarzadalo sobie za to wszystko tylko 40 zl. Tylko musimy sie usmiechnac do cioci Moniki o doprowadzenie miniaturki do porzadku.
  15. Tym razem Ulka ta furtke zostawie tobie.:eviltong:
  16. Ja tez jestem tego zdania ale jak wiesz jesli ktos sie uprze i udowodni ze to jego pies to nie bedziemy mialy wyjscia.
  17. Moze sie okazac ze znajdzie sie wlasciel psa, nasza pani Beatka zaczyna dzislac pelna para, zadzwonila do lecznicy gdzie pies zostal potracony i juz wiadomo ze mialo to miejsce na ul. Oswiecimskiej. Tak ze musimy byc przygotowani rowniez na zwrot psa wlascielowi a nie szukaniem mu domku, z ktorym rowniez nie bedzie problemu.
  18. Ewciu czas na twoje relacje o diablatku, :diabloti: nieco wiekszym od twoich ulubiencow. :roll:
  19. Ulka z calym szacunkiem dla ciebie musze przyznac ze kazdy pies wychodzi od ciebie zresocjylizowany, to sa inne psy po takim krotkim czasie w takim razie pytam: kiedy zresojalizujesz mi moja Megi, chyba musze ci ja podrzucic na jakis czas zebym wreszcie mogla sie zdecydowac na 100% ze chce ja zostawic.
  20. Otrzymalam smsa takiej tresci: piesek nazywa sie Tofi, troche tesknil i popiskiwal jakie trzy godziny, ale teraz juz wszystko w porzadku i ma sie dobrze.
  21. Kochani najpierw tradycjne powitanie na dogomani [B][SIZE=4]Hurrrrra!!!!!! [/SIZE][/B] :loveu::loveu::loveu:[B][SIZE=4] :loveu::loveu: :lol::lol::lol::lol::lol: :multi::multi::multi::multi::multi:[/SIZE][/B] Nawet nie wiecie ile sprawiacie nam radosci przylaczajac sie do naszego grona (psiarzy i kociarzy) i to nie tylko na dogomani ale rowniez w Chrzanowie. Nasza grupa powieksza sie w z dnia na dzien a co za tym idzie im nas wiecej tym szybciej wladze naszego miasta i powiatu beda zmuszeni liczyc sie z naszym glosem w imieniu zwierzat. Nie watpie w to ze wy rowniez w odpowiednim czasie wniesiecie swa cegielke. Pozdrawiam cala wasza rodzinke i prosze o glaskanko i mizianko dla Filipa.
  22. margotka wiesci sie miedzy nami szybko rozchodza i juz wiedzialam przed napisaniem twojego postu ze udalo sie Maxowi uciec i ze ucieczka dobrze sie skonczyla, :loveu::loveu::loveu: prosze jednak o zakup dla niego adresowki ktora mozna przyczepic do obrozy. :cool3:
  23. maciaszek chcialybysmy jak najszybciej ale wiesz ze w tym tygodniu ucieka nam jeden dzien (czwartek), zas w piatek musze byc znow w KRS Krakow, tak ze obawiam sie ze w nadchodzacym tygodniu moga byc klopoty z odwiedzinami Filipa, tym bardziej ze o jego losy jestesmy spokojni wszyscy. Zas sa o wiele pilniejsze sprawy i odwiedziny psow ktore nie moga poczekac. Jedno jest pewne ze jak tylko odwiedzimy ta wspaniala rodzine to zaraz was o tym poinformujemy.
  24. No to zyczymy cierpliwosci jak najwiecej bo juz dzis jakis malutki kroczek zostal zrobiony, tak wiec bedzie to mozliwe. Oby tylko w poblizu jakas sunia nie miala cieczki, bo obawiam sie ze wtedy i te zabawy by go nie zainteresowaly. :evil_lol: Trzymamy kciuki za efekty pracy nad Maxem. :lol:
×
×
  • Create New...