Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Tez mysle najpierw o sterylce tej jasnej ale to musimy uzgodnic kto ja wezmie na DT po sterylce, bo wszysko wskazuje na to ze do Ulki idzie dzis znaleziona wczoraj astka, ktorej nie tylko domek trzeba szukac i to bardzo ale to bardzo odpowiedzialny ale tez sterylka obowiazkowa. Jestes kochana beo w tyl bo sunia juz od wczoraj ma zalozony watek.
  2. bea a moze Ulka z diablem ma konszachty a my o tym nic nie wiemy? :diabloti:
  3. Tylko teraz musimy zadecydowac czy najpierw robimy jasnej sterylke czy ja najpierw szczepimy bo jak wiadomo po szczepieniu musi uplynac conajmniej dwa tygodnie, zaby ja poddac sterylce.
  4. Ulaaaa !!!!! :loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi:
  5. Dzieki za podpowiedz, poprosimy ja o pomoc.
  6. Jak sie dzis spotkamy to dam ci tez jeszcze kilka rzeczy na bazarek dla tej suni.
  7. Lepiej dla niego kilka dni w schronie dluzej anizeli ma trafic do nieodpowiedzialnej osoby.
  8. Ulka prosze cie zmien cel bazarku na amstaffke musimy jak najszybciej uzbierac na sterylke dla niej.
  9. Nie Gonitwa nikogo nie urazilas tym ze chcesz ogladac foty bo kazdy z nas chetnie oglada fotki ale jak sama zauwazylas czesto jest to nierealne, a szkoda. :lol:
  10. Wiem bo u ciebie czasami i szesc psiur jest ale ty nie masz pietra o stado i masz pojecie o tym a ja cykor jestem jak mam wprowadzic nastepna sztuke.
  11. Ach wiesz dla chcacego nic trudnego i zapewniam cie ze miejsce noclegowe by sie zalazlo.
  12. Dlaczego ja nie moge sobie mini schronu zalozyc? tak bardzo bym chciala miec duze stado , ale niestety prawa w stadzie obowiazuja i to stado nie rozumie tego zeby zyc ze soba w zgodzie.
  13. A dla mnie to moze byc nawet jedna cala strona tylko z fotek. Przeciez fotki i tak wiecej przemawiaja anizeli slowa.
  14. Gonitwa a moze bys tak do nas wpadla na krotko? Zrobilabys objazdowke porobila foty powstawiala na dogo a my moglibysmy sobie popatrzec na te cuda. Bo jak na razie musza nam wystarczyc kontakty telefoniczne jezeli ludzie nie sa zalogowani na dogo i nie moga zrobic tego za nas.
  15. Do roboty Ulka, ja juz mialam prawie dwugodzinna przerwe i juz jestem na dogo i che ogladac fotki malego szczeniora bo jak wiesz moga to byc ostatnie ktore mu zrobilas. Pierwszy kontrachent przychodzi juz jutro ogladac psa.
  16. rodzinko henek KOCHAM WAS, tylko jeszcze moze wiecie gdzie szukac takich rodzin jak wy? Jaki ciezar spadlby z serc tym ktorzy szukaja domkow dla psow a znajdywali by tylko takie rodzinki. :multi::multi::multi:
  17. Wlasnie czekam na to co wam powiedza zebym znow wznowila swoja interwencje, ciagle tez czekam na miela od pewnej osoby ktora pomoze mi w ustalniu pewnych szczegolow dotyczacych ustawy o chronie zwierzat.
  18. Ulka zaraz sie zdzwonimy w s praiwe suni tak jak obiecalysmy ze podjedziemy z nia do drugiej pani Beaty ale ja najpierw jade z okiem do lekarza bo zalatwila to dla mnie pani Madzia, i zaraz to po mnie przyjedzie z synem.
  19. jak sie czegos dowiecie dziewczyny to napiszcie prosze a jesli nie mozna pisac o tym na forum to czekam na PW.
  20. Nie jestem w stanie odpowiedziec na to pytanie, jeszcze dzis dwa razy rozmawialam z kobieta telefonicznie, ze albo ona sama pojedzie busem po psa do Katowic lub jesli to bedzie mozliwe odbierze go moj syn w Katowicach a do Chrzanowa pesek dotrze jutro oszczedzajac jej w ten sposob koszty dojazdu do Katowic. Nie zdarzylam jeszcze zadzwonic do syna zeby przekazac mu wiadomosc o odebraniu psa w Katowicach, kiedy w pol godziny pozniej kobieta zadzwonila ze sie rozmyslila. Nie znam jej do tej pory osobiscie ale bede chciala ja poznac zeby jej powiedziec ze dla mnie jest zwykla szmata, przepraszam za to okreslenie na dogo ale nic innego nie przychodzi mi do glowy, raczej jeszcze gorsze slowa cisna sie na usta.:-(:-(:-(
  21. Ulka ale przed wydaniem trzeba ja zastctepic bo przeciez mamy kupiona szczepionke dla niej.
  22. Niestety jak narazie nie jestem w stanie ich podmienic.
  23. A przeciez to mialo byc dzis a teraz piszesz o srodzie. :razz:
×
×
  • Create New...