-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
AMSTAFKA porzucona w lesie.... WRESZCIE W SWOIM WYMARZONYM DOMKU!!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
sunia jest taka sama jak wszystkie asty, ktore byly dobrze ulozone, pozostaje tylko kochac, glaskac i przytulac. -
AMSTAFKA porzucona w lesie.... WRESZCIE W SWOIM WYMARZONYM DOMKU!!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
ja to mam takiego stracha zagladac do watku z bulowatymi ze wole go nie otwierac. Przeciez Fundacja ast robi tak wiele dla tych psow i ma duzo osob ktore jej w tym pomagaja a tych psow w calej Polsce wciaz przybywa i tego co robia dziewczeta dla tej rasy prawie nie widac. Z wiadomych wzgledow szukanie domow do adopcji dla tej rasy jest chyba najtrudniejsze. -
FAJNY SZCZENIOR 4 m-ce. Duży, rasy nieokreślonej ;) ma dom!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
O tym to ja tez wiem Ulka, tylko ze telefony moga byc dopiero po niedzieli, a tu problem powstal juz. Pani Beatka przypuszcza ze on byl grzeczny i sikal jak szczenior dopoki go ta lapka bolala przez potracenie, teraz widocznie bol minal i pokazuje swoje prawdziwe oblicze i dokazuje rowno. -
AMSTAFKA porzucona w lesie.... WRESZCIE W SWOIM WYMARZONYM DOMKU!!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
dziekujemy dodda, pamietamy o tym ze dom dla sunki musi byc solidnie sprawdzony i nie ma mowy oddawanie jej bez sterylki, dosc sie juz w zyciu szczenila, jezeli uda sie adopcja przez wasza fundacje bedziemy z takiego obrotu sprawy tylko wdzieczne. -
FAJNY SZCZENIOR 4 m-ce. Duży, rasy nieokreślonej ;) ma dom!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Juz dzisiaj musimy rozwiazac problem szczeniorka, bo pani Beatka dzwonila do mnie ze szczenior zamienil sie w diabla i goni koty, karnisz zerwany, fotel i koldra osikana oczywiscie przez ktorego kota, nie przez szczeniora, w piwnicy nie da sie go zamknac bo piszczy w niebo glosy. Oczywiscie pani Beata rozumie tez nasza trudna sytuacje i wie ze dzis to nie jest mozliwe zebysmy go zabraly ale bardzo prosila zeby z nim cos zrobic jutro, bo to wszystko stala sie podczas ich krotkiej nieobecnosci w domu, a w sobote lub niedziele oni chca wyjechac na dwa dni bo juz i tak przesuneli ich wyjazd w poprzednia niedziele. -
FAJNY SZCZENIOR 4 m-ce. Duży, rasy nieokreślonej ;) ma dom!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Poniewaz kontrachent na szczeniora sie nie pokazal to chyba Ulka bedziesz miala okazje jeszcze zobaczyc szczeniora a moze nawet fotki mu zrobic. Pani Beatka i jej TZ bardzo chwla psiaka i mowia ze jest jednym wielkim zywiolem, wszedzie go pelno. -
AMSTAFKA porzucona w lesie.... WRESZCIE W SWOIM WYMARZONYM DOMKU!!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Czekamy na wiadomosci od Ulki ????????? :angryy: -
Oj tak, to prawdziwa bajka na dobranoc jaka opowiada sie dzieciom przed zasnieciem i chociaz my juz nie dzieci to ta piekna opowiescia Ulka ukojilas nasze serca. :loveu: Na mojej drodze do szczescia spotkalam najlepszye osoby to jestes ty i Ewa, moze tez w niedlugim czasie pani Beata i jej TZ.:roll: Dziekuje wam za to, a Sabunie za jej trzy lata nieszczesliwego zycia w budzie, zycze juz tylko samych dobrych dni przy boku jej nowej rodzinki.:multi::multi::multi: Ja zawsze wierze w to ze kazdy pies znajdzie swojego pana tylko jeden znajduje go w bardzo szybkim czasie a inny musi troche poczekac.