Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Skrot ONek wlasnie oznacza owczarek niemiecki, oczywiscie ty masz Onka mixa a ta sunia jezeli ja juz widzalas tez jest owczarkiem mixem bo rasowych z rodowodem to u nas nie ma.
  2. sunia jest taka sama jak wszystkie asty, ktore byly dobrze ulozone, pozostaje tylko kochac, glaskac i przytulac.
  3. a co bys powiedziala o poltorarocznej suni tez ONkowatej jasnej ktora tez czeka na sterylke, jest na naszej stronce w dziale interwencje.
  4. ja to mam takiego stracha zagladac do watku z bulowatymi ze wole go nie otwierac. Przeciez Fundacja ast robi tak wiele dla tych psow i ma duzo osob ktore jej w tym pomagaja a tych psow w calej Polsce wciaz przybywa i tego co robia dziewczeta dla tej rasy prawie nie widac. Z wiadomych wzgledow szukanie domow do adopcji dla tej rasy jest chyba najtrudniejsze.
  5. Ja to pierwszy raz widze i czytam o takim preparacie ale moze sa znawcy na dogo ktorzy juz ten srodek wyprobowali.
  6. Tych cudownych domkow znalezionych Ewcia przez ciebie i Ulke nie sposob zliczyc. Nie nadazamy za wami. Jestescie kochane o czym zreszta wam nie musze mowic.
  7. My w tym mamy doswiadczenie, kiedy wydawac by sie moglo ze pies ma klopoty z adopcja i trudno bedzie mu znalezc domek, w koncu udaje sie i trafia sie domek docelowy do pozazdroszczenia.
  8. A ja nawet juz mam na mysli jedna sunie ale nie bede zapeszac bo i tak ostatnie slowo nalezy do wspanialej margotki i jej rodzinki.
  9. O tym to ja tez wiem Ulka, tylko ze telefony moga byc dopiero po niedzieli, a tu problem powstal juz. Pani Beatka przypuszcza ze on byl grzeczny i sikal jak szczenior dopoki go ta lapka bolala przez potracenie, teraz widocznie bol minal i pokazuje swoje prawdziwe oblicze i dokazuje rowno.
  10. dziekujemy dodda, pamietamy o tym ze dom dla sunki musi byc solidnie sprawdzony i nie ma mowy oddawanie jej bez sterylki, dosc sie juz w zyciu szczenila, jezeli uda sie adopcja przez wasza fundacje bedziemy z takiego obrotu sprawy tylko wdzieczne.
  11. Ale zobaczycie same ze po tylu nieudanych probach wyciagniecia blondasa ze schronu, trafi mu sie naprawde cos super.
  12. margotka :loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi:
  13. Moze w nadchodzacym tygodniu ogarniemy wiecej spraw, bo w tym wyskoczylo duzo nieprzewidzianych spraw do zalatwienia i pewne rzeczy ciagle sie komplikuja.
  14. Bedziemy pamietac o jego kastracji, napewno tego nie przeoczymy.
  15. Wiemy o tym ze to watek suni ale przeciez sunia wlasnie zajmowalas sie Ty, nazwana zreszta przez bea czarownica,to co mamy o tym przemilczec.
  16. Juz dzisiaj musimy rozwiazac problem szczeniorka, bo pani Beatka dzwonila do mnie ze szczenior zamienil sie w diabla i goni koty, karnisz zerwany, fotel i koldra osikana oczywiscie przez ktorego kota, nie przez szczeniora, w piwnicy nie da sie go zamknac bo piszczy w niebo glosy. Oczywiscie pani Beata rozumie tez nasza trudna sytuacje i wie ze dzis to nie jest mozliwe zebysmy go zabraly ale bardzo prosila zeby z nim cos zrobic jutro, bo to wszystko stala sie podczas ich krotkiej nieobecnosci w domu, a w sobote lub niedziele oni chca wyjechac na dwa dni bo juz i tak przesuneli ich wyjazd w poprzednia niedziele.
  17. Trzeba tylko uzgodnic termin, po uplywie dwoch tygodni od szczepienia.
  18. Z tego co my jestesmy zorientowane to wetka go rechabilituje,kupilysmy dla niego specjalne nosidelko w ktore wklada sie caly tyl pieska i na tym sie go podnosi zeby wlasnie mogl chodzic na przednich a tylnymi sie podpierac. Tylko ze my jeszcze nie wiemy czy etap tych cwiczen sie juz zaczal.
  19. Ja uwazam to byla adopcja ekspresowa biorac pod uwage zachamowania sunki. A teraz Ulka wprowadzila do swojego stada astke, wyobrazasz sobie to bea?
  20. a dziewczynka nadal szuka domku.:roll: Za to szczeniak ktoremu nawet nie zdazyla Ulka zalozyc watku, bo nie dojechal do Chrzanowa tylko wyladowal u Ewci ale tylko na jeden dzien tez juz znalazl domek. Nawet nie zdazylysmy go z Ulka zobaczyc. :lol::lol:
  21. Poniewaz kontrachent na szczeniora sie nie pokazal to chyba Ulka bedziesz miala okazje jeszcze zobaczyc szczeniora a moze nawet fotki mu zrobic. Pani Beatka i jej TZ bardzo chwla psiaka i mowia ze jest jednym wielkim zywiolem, wszedzie go pelno.
  22. Czekamy na wiadomosci od Ulki ????????? :angryy:
  23. No to witajcie w grupie szalencow kochajacych zwierzeta.
  24. I za to was cenimy, za przylaczenie sie do grupy ( wariatow ) kochajacych zwierzeta.:lol::lol:
  25. Oj tak, to prawdziwa bajka na dobranoc jaka opowiada sie dzieciom przed zasnieciem i chociaz my juz nie dzieci to ta piekna opowiescia Ulka ukojilas nasze serca. :loveu: Na mojej drodze do szczescia spotkalam najlepszye osoby to jestes ty i Ewa, moze tez w niedlugim czasie pani Beata i jej TZ.:roll: Dziekuje wam za to, a Sabunie za jej trzy lata nieszczesliwego zycia w budzie, zycze juz tylko samych dobrych dni przy boku jej nowej rodzinki.:multi::multi::multi: Ja zawsze wierze w to ze kazdy pies znajdzie swojego pana tylko jeden znajduje go w bardzo szybkim czasie a inny musi troche poczekac.
×
×
  • Create New...