-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
I ja myślę o Kubusiu.... -
W Zywieckim schronisku 8 lat mieszkała Warka i tej wiosny znalazła kochający,utęskoniony domek. Wyleguje sie na łóżku pańci,szaleje na spacerach .. Wareczka lata całe nie wiedziała jak wygląda świat..trawa...samochody.. Schroniskowe wolontariuszki to sprawiły,że odmienił się jej los . Wierze w to że i Wam sie to uda...
-
No to bazarek nie podratuje finansów Reksia...:-(..??!! Szkoda...... Podziwiam p.Irene,opiekunkę staruszka. To naprawdę jest pies specjalnej troski.Jest b. kochany i delikatny ale mieszka się z nim trudno.Ma co jakis czas takie napady ciągłego szczekania, czasem kaszlu no i te siuski na podłodze....Starenki jest.....Słabiutki i żle widzący. Wymaga ciągłego nadzoru. Więc żeby przynajmniej w sprawach finansowych mozna było p.Irene odciążyć...! Cioteczki Kochane...pomóżcie...!!!
-
...taki nieduzy...taki puszysty...taki domowy.Puszek ma DOM!
togaa replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Sliczne psiątko o mądrym spojrzeniu! On naprawdę bardzo mi się podoba !!!! -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Griniu, spadłaś nam z nieba! Ogromnie dziękujemy![/quote] Grinia Anioł...!!!! -
Masz rację Zurdo, ale taka zalegająca w żołądku tabletka myślę że może uszkodzić śluzówkę.Już widzę w wyobrażni jak wygryza dziurę w brzuch mojego psa. Zresztą to była sugestia lekarza,a osłonowe na żołądek swoją drogą.Zaleca się tez okresowe badanie krwi,czy aby wątroba nie uszkodzona.
-
Rimadyl ma o 1 zł tańszy odpowiednik - Scanodyl. A tak wogóle, to jest ludzki odpowiednik wymienionych leków - Movalis. Cenowo wychodzi rewelacyjnie,wręcz darmocha. I wciąż sie zastanawiam,dlaczego firmy farmaceutyczne tak żerują na naszych uczuciach i leki wet. są takie drogie....:mad:..!!! I jeszcze jedno.Te wymienione leki moga zrujnowac psu watrobę lub żołądek. Dlatego dobrze jest je podawać w formie rozgniecionej.
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
A jednak ktoś zwrócił uwagę na Kubusia...:lol: Witaj Grinia ! -
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
W domu było małe malowanie łazienki i wszystkie wyniesione akcesoria zostały w misce i kartonie postawione w pokoju Puszka na podłodze. Wieczorem okazało się, że zniknęły szczoteczki do zębów wszystkich domowników.:razz: Wszczęto śledztwo i zguby w stanie szczątkowym odnalazły się na środku trawnika...ulubionym miejscu Puszka. A w brodzie miał wlepione resztki kolorowego plastiku..:lol: A ja sie zamartwiam że Puszeczek przez ten złamany kieł gryżć nie może ! Wciąż dostaje gotowane jedzonko. Jutro idziemy na konsultacje w tej sprawie do lecznicy. Ciekawe,co bedzie? -
A może cioteczki z okolic Katowic by pomogły..! Na miejscu jest psi rehabilitant, wystarczyłby sam tymczas i troche czasu by Wiesia dostarczać na zabiegi. Gdy jeżdziłam tam z moim psem,pacjentami były też 2 koty gdzieś z Polski/nie pamiętam dokładnie z którego schronu/,którym na czas rehab. znaleziono w Katow. domek tymczasowy i sympatyczni młodzi ludzie regularnie przychodzili z nimi na zabiegi.
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Cichutko tu jakoś..:-( -
A wiadomo do kogo trafiła ? Będziecie jeszcze miały z nią kontakt?