Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Tyle już to młode psiątko wycierpiało..... Cierpiało...by żyć....! W schronisku...?????
  2. Zupełnie nie rozumię.....Taki piękny pies i nikt go nie szuka...?
  3. W Zywieckim schronisku 8 lat mieszkała Warka i tej wiosny znalazła kochający,utęskoniony domek. Wyleguje sie na łóżku pańci,szaleje na spacerach .. Wareczka lata całe nie wiedziała jak wygląda świat..trawa...samochody.. Schroniskowe wolontariuszki to sprawiły,że odmienił się jej los . Wierze w to że i Wam sie to uda...
  4. Takie widoki to balsam na duszę.... Psie niebo nie może wyglądać lepiej! Pozdrowienia dla Petunii !
  5. Nie wiem czemu tu zajrzałam....Patrze na fotki ,a ja mam w domu od 3 m-cy takie samo cudo..!!/z żywieckiego schronu/ Ten biały żabocik na przodzie....mordka... Tyle że moje sliczności są o połowę mniejsze.Ale uroda ta sama! Az dziw , że Daniś czekał tak długo..
  6. Jak mu pomóc...! gdzie szukać mu domu...? Zal mi tego biednego,zrezygnowanego psa strasznie....
  7. Z plotek o Reksiu wiem że Pan o dobrym Sercu przywiezie pieseczkowi wątróbkę,którą Reksiu b.lubił...
  8. Czemu nikt nie zwraca uwagi na młodziutkiego Wiesia?:-(
  9. Po poście Julki to już wszyscy pouciekali !!!!!!:-(
  10. No to bazarek nie podratuje finansów Reksia...:-(..??!! Szkoda...... Podziwiam p.Irene,opiekunkę staruszka. To naprawdę jest pies specjalnej troski.Jest b. kochany i delikatny ale mieszka się z nim trudno.Ma co jakis czas takie napady ciągłego szczekania, czasem kaszlu no i te siuski na podłodze....Starenki jest.....Słabiutki i żle widzący. Wymaga ciągłego nadzoru. Więc żeby przynajmniej w sprawach finansowych mozna było p.Irene odciążyć...! Cioteczki Kochane...pomóżcie...!!!
  11. Sliczne psiątko o mądrym spojrzeniu! On naprawdę bardzo mi się podoba !!!!
  12. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Griniu, spadłaś nam z nieba! Ogromnie dziękujemy![/quote] Grinia Anioł...!!!!
  13. O Matko! A dlaczego Mopek tak sie trzęsie? Czy aby nie jest mu zimno w tej nowej fryzurze? Czy do jego klatki dociera słońce?
  14. Masz rację Zurdo, ale taka zalegająca w żołądku tabletka myślę że może uszkodzić śluzówkę.Już widzę w wyobrażni jak wygryza dziurę w brzuch mojego psa. Zresztą to była sugestia lekarza,a osłonowe na żołądek swoją drogą.Zaleca się tez okresowe badanie krwi,czy aby wątroba nie uszkodzona.
  15. To raczej świat odwrócił sie do niego tyłem...:-(
  16. Rimadyl ma o 1 zł tańszy odpowiednik - Scanodyl. A tak wogóle, to jest ludzki odpowiednik wymienionych leków - Movalis. Cenowo wychodzi rewelacyjnie,wręcz darmocha. I wciąż sie zastanawiam,dlaczego firmy farmaceutyczne tak żerują na naszych uczuciach i leki wet. są takie drogie....:mad:..!!! I jeszcze jedno.Te wymienione leki moga zrujnowac psu watrobę lub żołądek. Dlatego dobrze jest je podawać w formie rozgniecionej.
  17. A jednak ktoś zwrócił uwagę na Kubusia...:lol: Witaj Grinia !
  18. W domu było małe malowanie łazienki i wszystkie wyniesione akcesoria zostały w misce i kartonie postawione w pokoju Puszka na podłodze. Wieczorem okazało się, że zniknęły szczoteczki do zębów wszystkich domowników.:razz: Wszczęto śledztwo i zguby w stanie szczątkowym odnalazły się na środku trawnika...ulubionym miejscu Puszka. A w brodzie miał wlepione resztki kolorowego plastiku..:lol: A ja sie zamartwiam że Puszeczek przez ten złamany kieł gryżć nie może ! Wciąż dostaje gotowane jedzonko. Jutro idziemy na konsultacje w tej sprawie do lecznicy. Ciekawe,co bedzie?
  19. A może cioteczki z okolic Katowic by pomogły..! Na miejscu jest psi rehabilitant, wystarczyłby sam tymczas i troche czasu by Wiesia dostarczać na zabiegi. Gdy jeżdziłam tam z moim psem,pacjentami były też 2 koty gdzieś z Polski/nie pamiętam dokładnie z którego schronu/,którym na czas rehab. znaleziono w Katow. domek tymczasowy i sympatyczni młodzi ludzie regularnie przychodzili z nimi na zabiegi.
  20. Wareczka pomyślała że to lampa na nią napadła... Prawie jak u Kubusia Puchatka :lol:
  21. A wiadomo do kogo trafiła ? Będziecie jeszcze miały z nią kontakt?
×
×
  • Create New...