-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Przecież to śliczne psiątko?!! Nikomu sie nie podoba? -
Widać maleństwo z delikatną psychiką. Takie psy,jak żadne potrafią odpłacić miłością...
-
Śliczna jamniczka! Bercia ma dom w BB u Pani Ani!
togaa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
W takim domku każdy chciałby zostać jedynakiem a co dopiero jamnior!!!. To rasa egocentryków,samolubów i zazdrośników. Miałam taką zgage, to wiem. A tak poważnie ,to szkoda że Pani nie poszukała pomocy u behawiorzysty. No cóż... -
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Dawno nie pisałam o Puszku! No,mozna powiedziec, ze Puszek przejął władzę....! Szczeka i rządzi w ogrodzie najbardziej ze wszystkich psów. Ma szczególny stosunek do "dużej kudłatej". Gdy w ogrodzie jestem ja,jest zawsze w pobliżu.Gdy mnie nie ma,trzyma sie kudłatej. No i zaczyna poniewierać psem Mikułą./Na zdjeciach to ten pies o gładkiej,żółtej siersci/. Mikuła to b.dobry pies,po strasznych przejściach.Puszek wykapowal że to pies dobra dusza i zaczyna go ustawiać ! Wczoraj nie pozwolił mu wejść do domu.Puszek wręcz rzucił sie na niego z zębami...! Bedzie miał Puszek problem,jak Mikule skończy sie cierpliwość...;) A poza tym : uwielbia się tarzać w okropieństwach... wczoraj biegał po ogrodzie jak szalony ze zdechłą mysza w zębach,a za nim reszta stada... nie gardzi zawartością kociej kuwety :crazyeye: Chuligan z niego wyłazi i tyle...!!! A po tych wszystkich ogrodowych przygodach,pakuje sie kilka razy dziennie na moje łóżko wraz z plackami zeschnietej trawy spod kosiarki...która uwielbia zajadać.Własnie na moim łóżku. Rozpieszczony bachor....;) -
Taki śliczny, śmieszny,zabawowy piesek ! Byłby radością dla całej rodziny...... A siedzi,biedny w klatce..:-(
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Piekny bazarek !! Juz sobie cos wybrałam! Dla Kubusia!!!!!!!!!!!!! -
Bolek przeżył cudem.. Teraz jest szczęśliwy w nowym domu :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Czy Bolek wytrzyma taką podróż? Gdy go widziałam 2 tyg. temu był w b.złym stanie. -
Zatelefonował do mnie Pan z hodowli bergamasco "Kamir". Pies o którym pisze Anka5 pochodził z Jego hodowli.Ale umaszczenie tego psa było popielate w czarne łaty.Rzeczywiście pies zmienił własciciela,bo pozostawiony sam - szczekał/w bloku/.Nowego miejsca pobytu psa Pan nie zna. I jeszcze jedno ważne: pies z Bielska nie miał ostróg a Mop je ma./jest to wada u tej rasy/.W uchu miał tatuaż o nr.N 001. I wogóle uszy Mopa są załamane zbyt wysoko jak na bergamasco. Pan również sugeruje że może to być briard.U briardów ostrogi np.są cechą rasy.Albo wogóle mix dużych kudłaczy. Mam nadzieję że nic nie pokręciłam,streszczając rozmowę z Panem. Hund jutro jeszcze raz zajrzy Mopowi do ucha,czy jest tatuaż? To wiele wyjaśni.
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Myślę często o maleństwie bo 2 m-ce temu musiałam dokonać wyboru: Kubuś czy Puszek? Zle się z tym czuję, że Kubuś nadal bez domu... -
Ja też czekam na wiadomości o Rudzi ? To dla niej wylicytowałam na bazarku 3 płytki !
-
Zdjęcie Mopa wysłałam do Pani hodującej bergamasko.Potwierdziła,że może to być pies tej rasy. W zasadzie tylko one mają dredy nie sznurkowate jak np.puli a takie właśnie plackowate . Pani ma problemy z dostepem do netu. ale podałam jej namiary na bubu i Hund. Napisałam jescze do 3 hodowców ale narazie się nie odezwali. Dużo wyjasni sprawdzenie,czy pies ma tatuaż ?
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
U Kubusia tak cichutko????? -
...taki nieduzy...taki puszysty...taki domowy.Puszek ma DOM!
togaa replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Taka śliczna,żywa maskotka ! I w schronisku:-(...! -
Bardzo proszę o zwrócenie uwagi na ten link; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110563[/URL] I co dalej?