-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Trawka w ogródku potrzebna małemu kudłaczowi...! -
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
togaa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Spajk! maluchu..! przy każdym wejściu na dogo. najpierw zaglądam do Ciebie....! -
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
togaa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja mojego Puszka / sobowtóra Spajka /wypatrzyłam na dogo. oczywiście ,ale wcale nie na "adopcjach",bo znajac siebie na takie "niebezpieczne" strony raczej nie wchodziłam, tylko na..."zaginione.." Dotyczyło to innego psa, i chciałam sprawdzić czy jest na dogo. , no i tam trafiłam... na wątek o moim "Puszku", załozony przez Hund. /Główny wątek był na "adopcjach ", ten w "zaginioych" to jakby pomocniczy.../ Może by i Spajkowi tam zalożyć wątek....??? A Hund będę wdzieczna do końca zycia za moje cudo ogoniaste...i pomysł o "zaginionych" -
Dziewczyny...nie oszukujmy sie...!!!!! Przecież Mop nie walczy...., od początku nie walczył...... I nie ma szans na to że nagle jakimś cudem znajdzie sie ten "cudowny" domek...bo cudów tak naprawde w zyciu jest mało...... Każde zycie ma swój początek i swój koniec... Pozwólmu Mopkowi godnie odejść.....
-
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
togaa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A czy jest tam link do jego wątku na dogo ? -
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
togaa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Spajk nie daje mi spokoju.......! W dodatku dzieli nas z 600 km..... Żebym chociaż zobaczyć go mogła, na chorą łapeczkę spojrzeć...!!!!!:-( -
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Zgodnie z przewidywaniami Puszkowi baaardzo sie nie podobało. Wiercil się,kręcił i próbował co rusz dziabnąć panią Agatę.... Przez te Puszka wygłupy spedziliśmy u fryzjera prawie 2 godz.!!!! Zdjecia będą, może jutro... Po "starym" Puszku nie ma śladu! Teraz wyglada jak wyrosniety York....Sliczny jest.. Ten fryzjer to w sam raz trafiony,bo upały straszne a Pepino jest raczej psem cieniolubnym.Ma swoje ulubione schowanko pod leszczyną i tam spędza najgorętsze godziny.... -
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
togaa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Tego sie własnie obawiałam.....! Rece opadają....ale wciąż wierzę że Spajk znajdzie dom.. Tylko gdzie mu go szukać...? -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Oj,przydalby sie domek z ogródkiem gdzie Kuba sam dawkowal by sobie spacery.... -
[quote name='Dobcia']Żurek był pyszny, bo bez jajka:evil_lol: Mnie najbardziej rozczulała ta dziewczynka, która co rozmieniła pieniądze to nam wrzucała i ciągle powtarzała, jak to kocha psiaki:) Dziewczyny a co wiadomo o Kosmatku?[/quote] No własnie....ja już w maju pytałam o Kosmatka,ale cisza.......? Oj leż mi na sercu..leży... A niewiele wokół niego się dzieje... Szkoda, bo zycie przed nim.. W schronie..???:-(
-
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
togaa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ten piesek musi byc koniecznie zdiagnozowany....! Nie ma mozliwości wyciągnięcia go ze schronu i zrobienia rtg? Rybc!a -jesteś tam sama...?????? Ja wiem że Spajk nie jest jedynym psem o ktorego sie starasz, ale ten maluch jest naprawde wyjatkowy...... -
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
togaa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mój Puszek z Zywca też jest na "dożywotnim tymczasie......" Spajk! maluchu... Komu skradniesz serce...??? Rybc!a...! a w jakim stanie był Spajk jak trafił do schronu...? Nie mysle tu o obrażeniach powypadkowych ,ale o stanie ogólnym...! Że nikt go nie szukał...? -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
No niedobrze..! Ten tymczas na gwałt jest potrzebny...!!! -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
No nie wiem czy hotelik u Wiosny to odpowiednie miejsce dla takiego kanapowego staruszka jak Kuba...? Lina przy budzie to to samo co łańcuch, może ładniej brzmi.... -
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
togaa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Rybc!a napisała; "gdybym miała o jednego psa mniej..." to tak jak ja....5-ty u mnie nie przejdzie/nie wspominając 3 kotów/, ale strasznie się o Spajka martwię.... Żeby chociaż gdzieś tymczas...?! Spajk kruszynko...! gdzie Twoja kanapa...? -
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
togaa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nikt tu nie zagląda! Elblągu....obudż się...! -
Jasiulek ,to sama psia radośc!!!! Takie maluchy jak juz pokochają...to na całe życie.....! Nikt nie chce byc kochany...?:-(
-
...taki nieduzy...taki puszysty...taki domowy.Puszek ma DOM!
togaa replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Nikt tu nie zaglada...!!! Wszyscy potracili nadzieję...???:shake: -
A "prawie maltańczyk" złamie czyjeś serce...? Proszę !!!! Zajrzyjcie na ten watek,oto link: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111026[/URL] Nie moge patrzeć na to maleństwo w schroniskowej budzie...!:shake:
-
Hrabiątko Fistaszek Pierwszy grzeje już kosteczki pod własną kołderką
togaa replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Cioteczki...zajrzyjcie tu jeszcze.... Czy to już martwy wątek..? -
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
togaa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
beam 6 jestem kompletnie zielona w "tych" sprawach,ale jak najedziesz kursorem na zdjęcie Spajka z poczatku wątku i klikniesz [B]prawy[/B] klawisz myszki to ukaże ci sie cała litania a w niej m.inn. "wyslij obraz e-mail" i w ten sposób możesz wysłac zdjęcie na własny adres. Mam nadzieje że nic nie pokręciłam...:razz: