-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Bolek przeżył cudem.. Teraz jest szczęśliwy w nowym domu :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Piękny chłopak! Jak określono jego wiek ? -
...taki nieduzy...taki puszysty...taki domowy.Puszek ma DOM!
togaa replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='akucha']No dziwne trochę, ale on kudłaty, to wiadomo...[/quote] Kudłaty to znaczy że gorszy...? A ja myslałam że to jego atut! Uwielbiam takie kosmacizny !!! -
Też mam 10-cioletniego psa którego od b. dawna podejrzewałam o dysplazję.I bywało że czasem, po wysiłku kulała. Ponieważ postawienie diagnozy wymaga rtg w narkozie,odkładałam badanie aż do czasu gdy w listopadzie ub. roku ,sunia po długim i forsownym spacerze - na drugi dzień prawie że nie wstawała na tylnie łapy. Wtedy zmuszona byłam zrobić rtg który wykazał obustronną dysplazję w stopniu zaawansowanym... Dla mniej wtajemniczonych dodam tylko że bardzo charakterystyczne dla psa z dysplazją jest [B]wchodzenie[/B] na schody. Pies kica jak zajączek,tylnie łapeczki razem. Tak więc powodów kulawizny może być dużo !
-
Sliczny rudzielec... Myślę, że szybko kogoś ujmie za serce....
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Kubuś nie ma czasu na czekanie...:shake: Psy,niestety żyją krótko...... -
Ja po prawdzie sie dziwię że on jeszcze nie ma domu. Takie strachajło,jak juz sie przekona tego swojego ,utęsknionego pana, to kocha go bezgranicznie......
-
Bolek przeżył cudem.. Teraz jest szczęśliwy w nowym domu :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Taki piękny kudłacz....! Nie poruszył żadnego serca..????? -
Oj ! Jasiek...Jasiek... nikomu nie jesteś potrzebny....?
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
I znowu bedą długi....Leki na stawy są baaardzo drogie. Wiem to po moich psach ! Ale bez nich,skazujemy psa na cierpienie... Cioteczki! Jest bazarek na Kubusia! Wspomóżcie! -
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Puszek powoli zaczyna tolerować obecnośc męża. Ale do pełnej akceptacji ,myślę - daleka droga. Dom i ogród są duże więc nie wchodzą sobie w drogę. Gdy widzi,że pozostałe czworonogi gromadzą się wokół męża i są przez niego głaskane i przytulane - Puszek zaniepokojony szczeka ale nie podchodzi. Dzisiaj wpadł w panikę na widok pana instalatora. Na wszystkie nieznane osoby,bez względu na płec reaguje bojażliwie.Ogonek pod siebie i wieje... Zdaje sie,że jest to pies jednego pana /w jego wypadku - pani/! Zobaczymy, kiedy maluchowi przejdzie. Narazie nic na siłę.Sam musi sie przekonać do ludzi.... -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Smutny , kosmaty,mały Kuba. Wciąż bez domku.. -
A ja sobie przypomiałam,że oglądając zdjecia rtg klatki piersiowej Reksia pani dr. doszukała się złamanych żeber czy żebra i coś z mostkiem.Nie pamietam co? Co do żeber to p.dr mówiła że to może być samoistne / wiek/ lub po urazie a w póżnym wieku kosci sie nie zrastają tak szybko. Teraz już wiadomo,że te złamania to na skutek niedawnego potrącenia Reksia przez samochód - o którym mówil pan. Z miednica pieska też jest cos nie wporządku. Tylnie łapki sie tak plączą. Ale z uwagi na jego b.chore serduszko i tak wszelakie zabiegi chirurg. odpadają. Biedna psinka.:-( A Pan,naprawdę jest wyjątkowy....!
-
Bolek przeżył cudem.. Teraz jest szczęśliwy w nowym domu :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Zaglądam tu z nadzieją że coś sie w życiu Bolka zmieniło...? A tu cisza..:-(