-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Jaki tam agresor...! On tylko pilnuje swojego domku...! To goście są intruzami i nachodza państwa...:razz:
-
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
togaa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
To dla mnie jeden ze smutniejszych wątków.... Bo niby nic strasznego sie nie dzieje, krwi nie ma, ale mam złe przeczucia... Kumpel znowu znajdzie sposób by kolejny raz nawiać ze schronu, a to zawsze niesie ogromne ryzyko... -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Żeby sie nie odwodnił przez te upały.....:shake: -
Na puszkach sie kompletnie nie znam.... Pewnie bym z torbami poszła.... I tak na swoje psy majatek wydaje co miesiąc na suche...:razz: Karmienie Lolka suchym ma zasadnicza wadę...wielkość kupy ! Takiego giganta jeszcze nie widziałam...pielucha sie uginała a Lolo do natychmiastowego prania...;). Mam mieszane odczucia....Za dużo wypełniacza w tych karmach..!
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
togaa replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Ale w sumie to mało nas tutaj....!:shake: -
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Sliczny jest.......:multi: -
Sliczny pies, oczy bursztynowe...Widać że to sama łagodność....
-
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale rozgoryczenie pozostaje, bo przecież Frela nie jest Twoim osobistym psem... Frela jest nasza, nalezy w pewnym sensie do spolecznosci dogo-zakręconych i bardzo rozczarowuje sytuacja w jakiej sie znalazła i Ona i Ty...:-( -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Ale czepialskie...!;) I całe szczęście że Samek [B]wchodzi[/B] na schody a nie kica po nich jak zajaczek...! Moja toga też wchodzi.....Czasem tylko jak zmeczona, to [B]wchodzi[/B] dostawiając łapkę do łapki.. A kicanie jest charakterystyczne w stanach bólowych, zapalnych...jak pies cierpi... -
Nowa Pańcia pamietała Lolusia z okresu jak oboje z mężem dzięki Lolkowi mieliśmy paluchy w plastrach... Ale to było dawno,dawno....Jeszcze gdy Lolo nie chodził, a pieluche można było zmienić głównie w kagańcu...:evil_lol: Teraz to zupełnie inny pies. Juz nie panikuje....! Pięknie tez sie bawił z dziećmi które nas nawiedziły...Tylko do nieznanych mężczyzn trzyma rezerwę....
-
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mnie tez jest przykro że nie znalazł sie wakacyjny domek dla Freli... To przecież tylko 2 tygodnie a sunieczka taka kochana! Brak słów.... :shake: -
Wywala mnie z dogo...:mad: No wiec [B]bubu[/B] nie zawracamy głowy, bo Lolo świenie dogaduje sie z moja Kasią. Jest bezproblemowy w obsłudze,grzeczniutki, posłuszny......Przypadli sobie do serca.... Psi ideal...!!! Zdrajca jeden, rano czeka pod Jej drzwiami aż wstanie...! Miał pare dni temu problemy z żołądkiem i rzadsze kupy./Znam powód...:mad:/ Ale była to też okazja do zmiany menu. Lolo wyraznie znudziło sie gotowane jedzonko...Przepada za to za suchym moich psów, ktore dostaje tylko jako nagrodowe ciasteczka./Acana/ Dostaje wiec zwilżone suche wymieszane z siemieniem.Zobaczymy co dalej będzie z kupą? Czy go nie zakorkuje? Narazie było ok.
-
[quote name='wellington']Kochana togaa, nawet w gory wziela komputer zeby moc sie wpisywac na watkach :loveu:[/quote] No co Wy.....! Ja swoje góry mam na wyciągnięcie reki....a baza wypadową dom.!!! Dziecko przyjechało i zmienia Lolkowi pieluchy a ciotka togaa siodme poty na szlakach wyciska... Oj cieżko bylo wczoraj, prawie że nogami ze zmeczenia powłóczyłam... W ramach regeneracji sił zwiedziłam dzisiaj z rodzinką interaktywne Muzeum Browarnictwa w Zywcu..Własnie dochodze do siebie....
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kupy dalej fatalne...cuchnace, częste... Drops musi miec cały czas wyjście do ogrodu otwarte. Całe szczęście że technicznie latem jest to u Ireny możliwe.... Nie zdąża na trawe,często dzieje sie to na brukowanych chodnikach ... Mop z woda cały czas w pogotowiu,żeby pozostałe psy nie rozniosły kooo..po chodniku czy co gorsza po mieszkaniu... Biedny Drops ale i biedna Irena...! Nie znam drugiej takiej osoby która by dała dom psu z takimi problemami...:shake: -
Ciotka toga ma wakacje i drepcze po ukochanych górach...:lol:
-
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
togaa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Promyczku Kochany...sorry...! prosba do Cioteczek z Katowic o pomoc w wyprowadzaniu Freli.. Jest po operacji,czasowo u ihabe. Ihabe jedzie na urlop,a osoba opiekujaca sie przez ten czas Frela jest wiekowa i może to być dla Niej trudne. Pomożcie kochane! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/staruszka-frela-bezproblemowa-kochana-pilnie-tymczas-od-20-lipca-prosimy-137005/index33.html[/URL] -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
dysplazja zwiazana z wiekiem...? To przeciez zaburzenia rozwojowe...!!!;) Moja toga żyje z dysplazją 11 rok....Jesli przestrzega sie pewnych zasad,pies wcale nie musi życ w dyskomforcie... Ale to nieważne... Oby Samsonik slicznie i szybciutko sie zagoil, bo te upały.... Buziaki dla futrzaka naszego...:loveu: -
Śleputki i głuchutki Promyczek odszedł za TM....
togaa replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A co tu sie działo....!!!! Walczyły Ciotki dzielnie...! -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
togaa replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
JoSi....ja Cie rozumiem i podziwiam.... Gdyby Lolo nie stanął na 4 łapy i do dzisiaj był w stanie Frotki...nie dałabym rady... Tamten okres był dla mnie baaardzo ciężki. A Ty, masz to nadal..... Nie wiem skąd bierzesz siły... U Lolka od 10-ciu dni ogonek pieknie zakręca sie na grzbiecie..a byl do amputacji. Czyli małe kroczki,ale wciąż do przodu...I tak trzymać pieluchowce nasze kochane...! -
4 miesieczna Maja znalazła dom - zaczyna nowe życie
togaa replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Ale tempo....! Ale nie ma sie co dziwić....;)Maleńka jest śliczna, młoziutka...Tylko brac i kochac...! -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
A w zeszłym tygodniu na TV II byl program o mowie zwierząt...Były też pokazane drużyny ratownicze ze swoimi psami . / nawiazanie do 11 wrzesnia WTC/ I w jednej z takich drużyn psem - ratownikiem był [B]szpic wilczy[/B]...! -
Nie napisałam,że Lolo i mały Pepi choć sie szczerze nienawidzą..urzadzaja sobie od niedawna codzienne gonitwy po ogrodzie.Młynki,osemki... Trudno wyczuc który goni którego..biegaja jakby osobno...:razz:. Ale trwa to kilkanaście minut a potem padaja jak niezywi....;) Co ciekawe, obydwaj z problemami ruchowymi kiedyś.? Czyżby intuicyjnie wyczuwali że dla nich ruch to zdrowie..? Pinczerka...!!! obiecałas wideo..