-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
I jak tam nasz Zuk? Zagojony...? -
JoSi...juz sie tak nie dzieje...! Nie podnieca się bo nie ma czym, a jezli już to wszystko w normie... Ja też rozpaczam, ale tyle tylko mogę..... Gdy suka ma cieczkę /myśle np.o Todze/ to nie ma wiekszego znaczenia czy pies kastrowany czy nie....To problem głowy, nie tylko fizycznych możliwości....Mój bezjajeczny Mikuś molestował kudłatą na równi z jajkownikami.... Ja sie tylko martwię że Lolo sie roztyje , a stawy i łapiny u niego takie sobie... Bedzie tłustym, bezkształtnym białasem rozwalajacym sie na kanapie z pilotem w garści i oszczekujacym gości piskliwym dziamdzianiem...;) /teraz szczeka pieknym basem..!/ Mam kilka zdjęc komórkowych Lolkowego łoża. Mogę je przesłać komuś jako mms by je pokazał swiatu...Ja tego technicznie nie potrafię zrobic... .Prosze o pw. w tej sprawie. Kochany pan "złota rączka" nawet nic nie wziął za robociznę, zadowolił sie napojami chlodzącymi. Nie mógł oderwac oczu od Lolka i cały czas powtarzał z góralskim akcentem..." no ja ni moge, pies w pampersie lota..."
-
Ale smarkato wyglada.....prawie nieletni..!!!? ;)
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
togaa replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Jest.......Poznań, Bydgoszcz...!:-( A [B]rytka[/B] z powodow osobistych ma problem z dłuższym wyjazdem z domu... -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Czemu sami popaprańcy interesuja sie Samkiem? -
Jak wiecie, [B]bubu[/B] zarzadza "majatkiem" Lolka to i klejnotami również.... Jesli wystosujecie do Niej w tej sprawie petycję ja też się pod nia podpiszę....!!!! Ja już dzisiaj z nerwów spac nie mogę...:placz: Przeciez codziennie te klejnociki ogladam i pucuję 8 razy dziennie. Smaruje Sudokremem...znam rozmieszczenie każdej plameczki, wiem które jajuszko wieksze i na ktorym wiecej włosków...Moje Ci One są..!!!:evil_lol: Wstrętna Ciotka[B] bubu[/B] !
-
[B]albiemu...[/B]jakie piękne, madre słowa..... Zaszkliły mi sie oczy....! A zdjec ciekawi jesteśmy wszyscy.! Prawde mówiąc łysego szpica jeszcze nie widziałam?:evil_lol:
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
To przy kaszlu kenelowym jest katar ? Moja szpicowata go kiedyś przerabiała , ale z objawów był tylko kaszel...? Jakis spadek odporności u Samka....! Też sie zaniepokoiłam...Jest w lecznicy? Biedny, nie wie czemu znowu w obcym miejscu i z obcymi ludżmi.... Ach, kiedy ten domek go znajdzie ?? -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To już lipiec !!! Czasu coraz mniej na znalezienie Frelci domku....Chocby wakacyjnego ! -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
togaa replied to rytka's topic in Już w nowym domu
I u nas duchota...Choc drzwi do ogrodu otwarte, całe stado kisi sie w domu....Czyzby z burzami jeszcze nie koniec? -
Ledwo co wysłałam powyższy post, juz wywalilo mnie z dogo...:help1: Nie zdążyłam napisać o Lolusiowym ogonku, który momentami zaczyna sie zwijać jak rogalik...:lol:.. Nawet mój maz to zauwazył.! No i łóżeczko okazało sie strzałem w dziesiątkę ! Lolo rozwala sie na nim od soboty. Bardzo mu przypadlo do gustu....
-
[quote name='ihabe']Togaa to chyba nie wina dogo ale systemu na jakim masz kompa:mad: Wiesz moze jakich Windows używasz? buziaki[/quote] Windows XP SP2 - teraz ciupie w klawiaturke nieużywanego laptopa. Ale dalej logowac sie musiałam przez portal...:mad: bubu, Ty już nie zaglądaj biednemu Lolusiowi z żadnej strony...:razz: O ile wiem to bubu nie tylko zabki Lolusiowe podpadły,ale pod ogonkiem też doszukała sie czegoś zbednego....;) Za tydzień,Lolo jedzie na kolonie do bubu...Moge sie tylko domysleć co go tam czeka...Ponoć termin zabiegu juz ustalony...W każdym badż razie ja do tego nie przyłożę ręki...
-
Trafia mnie... Napisałam ile wlezie ,niestety przy wysyłce musiałam sie ponownie zalogować po czym jak zwykle ukazała sie biała strona i mój post diabli wzieli....:mad: Idę spać, mam dośc dogo...
-
Kajtuś prawie jak westie ,zostawiony,zapomniany-już w domku
togaa replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
Ależ Kajtus podobny do mojego Lolka !!! /Tyle że Lolek "poplamiony"..;)/. Czekamy na relacje...! To dla Kajtka ciężkie chwile....Wszystko nowe, obce...! Pewnie też tęskni za poprzednim domkiem, jakikolwiek by on nie był... -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
togaa replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
JoSi...jesteś niezrównana....:evil_lol: Poprosze o wystawienie faktury, chyba że zadowolisz sie "dobrym słowem "...???.;) -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Słuszne spostrzeżenia.. Jest to pies stróżujący jak żaden inny,ale niekoniecznie w budzie...! W domu mam piatke, a tylko szpicula pierwsza wie i sygnalizuje co sie na zewnątrz dzieje...! Jest niezwykle czujna...Stróż naprawdę idealny! -
Wiecie co.....???!!! patrzę na te cudne zdjęcia zrobione przez bubu i ryczę.... Ja kocham tego gada...normalnie kocham... !!!!.:-(:-(:-(
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
togaa replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Mój mały Pepi tez miał usunieta główke kości udowej./ po wypadku komunikac./ Tez kość udowa była poza panewka, w dodatku nerw kulszowy miał zaklinowany w odłamkach kości..!:-(/ Co to musiał być za ból!!!/ Zabieg przeprowadzał specjalista ortopeda . Koszt 1.000 zł. A potem rehabilitacja w gabinecie rehabilitac. Jest rok po zabiegu i śladu nie ma że to pies kaleki;). Wariatuńcio i szaleniec... -
SPARALIŻOWANY PIES - zostaje w ZIEMSKIM RAJU u Golfa!:)
togaa replied to kometa's topic in Już w nowym domu
To ciekawe co piszesz o tych telefonach, bo o mojego zapieluchowanego Lolusia z podpisu nikt sensowny nie pyta...:shake: -
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f96/bambarylek-fiodor-zaginal-warszawa-ostatnio-widziany-na-stegnach-moze-byc-wszedzie-130890/index64.html[/URL] Dramatyczne poszukiwania w Warszawie zaginionego ex schroniskowca.... Kto ma jeszcze jakis pomysł, by Go znależć..?
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
togaa replied to rytka's topic in Już w nowym domu
A jak ze schodami? To jak pies na nie wchodzi czy schodzi tez dużo mówi o schorzeniu... -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
togaa replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
JoSi...potraktowałaś ich cudnym tekstem.!! Możesz z powodzeniem robić to za pieniądze..:razz: Czy można Ci zlecic napisanie w podobnym tonie do TEPSA, która bez mojej zgody i wiedzy zmieniała mi od kwietnia plan taryfowy ?? A ja gapa, niczego nie świadoma płaciłam zawyżone rachunki...;)