-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Oj wkurzy sie, wkurzy, jak pod ogon zajrzy..!!!!:evil_lol: -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
togaa replied to APSA's topic in Już w nowym domu
Strasznie sie martwie....Fiodorkiem, Wami.. Może jutro jak nie bedzie padać wziąśc Zuleczkę w te prawdopodobne miejsca /o ile jest w dobrym stanie./ Może go gdzieś wywącha, albo On ją ? Cały czas myślę o Was wszystkich... -
[quote name='Dark Lord']Ale taki ogolony ładniej wygląda:cool3:, było ogon i głowę też ogolić:razz:.[/quote] Nastepnym razem? Ale wtedy Ciotki na pewno mnie zlinczują!!:mad: Pinczerka! a czekoladę przywieziesz? Najlepsza na świecie!!! Skąd takie kultowe auteczko wytrzasnełas? Iwonko! ja kupuje stare śpiwory bo one najczęściej sa do pranie a na to powłoczki poduszkowe... Nic nie mysl, bo to grosze...l!!!!/ Chyba że o szpicu :razz: /
-
O kubraczek mam jutro pytac Irenkę. Ma jakis po Mopsiku, to pożycze... A lóżeczko takie jak na foto /właściciel;Pepi/ , zamówimy. Bedzie mial Lolus coś na zawsze własnego. Zreszta to bardzo praktyczne urządzenie. Polecam! Jeszcze tylko posłanko musze wykombinować gdzieś w ciucholandzie.Takie do prania.
-
Ratunku!!! szlak mnie trafi zaraz, albo jeszcze gorzej... Co napisze post, to mnie wywala z dogo...Biała strona..! A mnie sie czerwono robi przed oczami!!! :mad::mad: Zdjęcia litościwe dla Lolka! Sirota naprawdę marniutko wygląda, zwłaszcza w ruchu. Gdzie on tam ma sadełko???!!!.To istny szkielecik.Naprawdę! Nawet od dzisiaj dostaje trochę wieksze porcyjki. Faktycznie mu trochę zimno. Rano sie troche telepał i zakopał w mojej kołdrze z siusiakiem na wierzchu ,bo mu sie sznureczki od pieluchy poodwiązywały. Pokarało mnie za tego fryzjera...:eviltong:Ulubiona moja kolderka raczej trafi do schronu... Kartonowego łóżeczka Lolo nie polubil.;) Pewnie ze względów prestiżowych. Wciąż okupuje łózko Pepina / to na zdjęciu/, albo moje oczywiście..! Pinczerka! filmik obiecałaś..Ciekawe czym sie teraz wykręcisz ???
-
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='peate']świetnie, właśnie przed chwilą mnie odwiedził razem z bubu i wieeeeeelgachną żarówą na szyi :roll:[/quote] A nie był to przypadkiem abażur ?:razz: No to małych Zuczków już nie będzie na tym świecie...:shake::-( -
Musicie jeszcze trochę poprzebierać nogami...:evil_lol: Nie wiem,co tu ciekawego?. Mizerne psie ciałko z gigantyczna pielucha na tyłku, z której stercza cieniusie nóżki ...:roll: Na bubu pewnie sie nie doczekam, zrobiłam pare zdjęć ale mąż musi je wrzucić do swojego komp. Cierpliwości.....;)
-
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Wstydzić to się biedny Zuczek będzie dzisiaj, bo pod ogonkiem zero klejnotów....:razz: biedny szkrabek! A jak sie chłopak czuje po zabiegu? -
.Cholera ! Jakie te stare baby niecierpliwe...!:mad: Młodego ,męskiego ciałka chcą si ę naoglądać.....:evil_lol: Pogadajcie lepiej z szefostwem czemu zalogowac sie nie mogę...!!:angryy:????
-
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
togaa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Jeśli ktos go przygarnął, to zapewne dobra dusza.... Oby tak było.! -
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Tak myślałam...w sumie to może to i dobrze bo podzieliłby los Lolka. Dzisiaj p.Agata strzygła na goło...:razz: -
Po wystepach Lolka na dzień dobry p.Agata uznała zapewne że nie będzie sie z gadem użerać co 2 m-ce i zrobiła raz a dobrze. Naprawdę wyglada paskudnie. Jest pewne że z takim futrem temat adopcji odsuniety o kilka m-cy , bo nawet resztek urody na nim nie zostało....!:shake: bubu....! miałaś być dzisiaj u Agaty z Zuczkiem! Zostaławiłas mnie samą z dwoma wariatami, bo byłam jeszcze z Pepmi.Ale on jakos po fryzjerze pieknieje...;) Pokerku! te drugie 10 zł dam Bubu, bo w sumie to Ona jest od finansów Lolka. bubu podjedż proszę jak przestanie lać..Zrób małemu foto....Pokazemy Ciotkom jak takie ciekawe, a potem schowamy głęboko na dnie szuflady... ;)
-
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
togaa replied to APSA's topic in Już w nowym domu
Jak w nocy odkryłam tą wiadomośc,to nogi mi się ugięły... Zawsze zostawiałam sobie wątek Bambaryły na koniec....ku pokrzepieniu ... A to co się stało to jak grom z jasnego nieba... Nie zazdroszczę Alicji tych nerwów, trzymamy kciuki.... -
Loluś ogolony na łyso... Wygląda o k r o p n i e ...! Teraz wyrażnie widać jakie te tylnie łapiny marne,z zanikami mięśniowymi, przykurczone...... U p.Agaty najpierw nie pozwalał sobie za Chiny ubrac kaganca, potem było jako tako a nawet ok. Pod koniec znowu był zniecierpliwiony i znowu miał dość..Agata huknęła, złapała z karczycho i Lolo znormalniał....;) Kochana p.Agata wzieła za połtoragodzinne strzyżenie 10 zł.! Dobrze sie z Nią mamy.... :lol:
-
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
togaa replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/148/0552af3a1dd72548med.jpg[/IMG][/URL] Jaka Ona śliczna.:loveu::loveu::loveu: I ma potencjał... ! Prawie że pięknie stoi../wiem że" prawie" robi w. rózn./ Szkoda wielka JoSi że te Katowice i pani Halinka rehabilit. daleko od Ciebie. Zabiegi fizykalne to zawsze jakas stymulacja organizmu... Co tam lekarze wiedzą. W neurologi nic nie wiadomo. Powinni byli Ci dac skierowanie na rehabilit!!!.ech... -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Powiem wam że niewiele to zmieni,tyle że dzieci z tego nie będzie...;) Mój Miki kastrat jest równie skuteczny " po" jak i " przed "zabiegiem.....! Ma chęci, możliwości, tyle że go nie nosi po okolicy... Ale jak moja szpicula ma cieczke, to tylko wyczekuje okazji na amory... -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
togaa replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Podumowując: Na teraz potrzebna psiakowi karma, obroża, smycz, legowisko lub koce itp..! rytka wyszczególnia to w pierwszym poście.... No i juz jest "dług" za wizytę u weta - 150 zł. Potrzebne tez bedą pieniadze na szczepienie za 2 tyg. -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
togaa replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Sliczna dziewczynka.... Niedawno wspominałyśmy Lilu z p.Halinką,rehabilitantką. A to zdjęcie kotów na granatowej kanapie..rewelacyjne.!!! Trzymaj sie kruszynko! -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
togaa replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Rytka, skoro wołasz go[B] Gufi[/B] to niech zostanie [B]GUFI[/B]... To fajne imie ! Mnie sie podoba!;)