Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Mija jak najbardziej po szkoleniu, tylko pańcia co..? Kłusowac na te borsuki bedzie czy jak..?
  2. Może sie rozkręci w trakcie imprezy...:evil_lol:
  3. Ależ Lolo podnosi łapinke przy siuraniu, tyle że nic z tego nie wynika...:roll: W domu było spore zamieszanie...jedni goscie przyjeżdżali drudzy wyjeżdżali. Lolo nieznanym mu osobom nie pozwala sie poglaskać...Odskakuje i szczeka.... Z daleka sie przygląda jak reszta stada sie łasi i doprasza uwagi.... Lolo trzyma dystans....
  4. Tyle że ta starość tak nagle na niego przyszła... Biedny Dropsiu...:shake:
  5. [quote name='Poker']tytuł wątku mówi,że Chaps zostaje u golfa , a treść mówi co innego.To jak w końcu jest ?[/quote] No właśnie...ja też sie pogubiłam....:razz:
  6. I całe szczęście że Bambaryła wrócił do realu....! Mam nadzieje że pod koniec imprezy Fiodorek Wam wszystkim opowie jak tam było na gigancie...:razz:
  7. Zmowa jakaś czy co? Lolusiowi tez to grozi po niedzieli....:mad:
  8. Bardzo dawno tu nie zaglądałam...Jakoś łudziłam sie nadzieją że stanie sie cud ... A tu smutna, schroniskowa rzeczywistość i tylko tyle...:-(
  9. Smutna wiadomość....:-( Promyk na dzisiaj nie jest biedny....Wystarczyłoby i na uregulowanie bieżących płatności i na chociaz miesieczny pobyt w K-cach i pełne zabiegi fizykalne.... Ja cały czas czuję wielki żal do osób decydujących o Jego losie,że nie skorzystały z katowickiej szansy...:shake:
  10. Zawsze po powrocie od [B]bubu[/B], Lolo grzeczny jak aniołek.... Zmiana pieluch bez gryziakowania, nawet na "nie szczekaj" reaguje...:razz: Nie mam pojęcia jak Ona to robi..? W dodatku Lolo ją uwielbia..! Chętnie podrzuciłabym [B]bubu[/B] na wychowanie resztę stada i rodzinki...;)
  11. Widać że rozolutna panna....:razz: Domek pewnie szybko się znajdzie...
  12. Reksiulek został pochowany obok Tobiaszka, w ogrodzie Irenki.... pa, maleńkie szczekadełko... Pa, dziadziu kochany....:-(
  13. Ja, tak jak Burcia już tracę nadzieje...:placz:
  14. Dla mnie o tyle były to złe wieści że Frela jeszcze raz trafi na stół...:-( Usuniecie listwy,sterylka to poważne zabiegi.Przerabiłam to z moją wiekową jamniczka.Długo dochodziła do siebie ..ciężko było. Dzisiaj bym jej nie poddała tej operacji.Niewiele przedłużyło jej to życie,a bardzo podupadła na zdrowiu...... ichabe...ja też sie martwię Tobą.... Pixelek, Frela.....z lecznic nie wychodzisz, a sama wymagasz leczenia....:placz:
  15. [quote name='olekg89']To chyba dobrze ,że wymyślili te kagańce.Prawda??[/quote] Ależ one są rewelacyjne..! Mam gada z mojego podpisu, który niezbyt toleruje zmiane pieluch przez mało znane mu osoby...Można to zrobic w kagańcu,ale cwaniak rozdziawia wtedy paszczę i nie ma mowy o założeniu standartowego kagańca..:evil_lol: Może ten kosz rozwiazałby problem? Do kupienia na Allegro? Te kagańce mają jakąś nazwe ?
  16. W tym tunelu kartonowym...rewelacja !:evil_lol: Pomysł genialny...! / Tak sie szkoli norowce; na lisy,borsuki...;)/ Gratuluje inwencji na umilanie Miji życia...Szczęściara z niej...:lol:
  17. Umarł....jakos trudno mi sie od rana oswoić z tą myslą...:-(
  18. To chyba niezbyt dobre wiadomości.. Wygląda na to że zabieg zasadniczy odłożono na póżniej....Czy zbierze szybko siły by go przeprowadzic? A teraz, czy usunięcie śledzionej wymaga stosowania odpowiedniej diety? Oj, Frelciu kochana....zdrowiej babulinko !
  19. Własnie przywiozłam Lolusia z łóżeczkiem do domu....:multi: U bubu jeszcze sprawdziłam, czy Lolo kompletny....:razz: Wszystko na szczęście jest ok. Ale od poniedziałku Lolo spedzi u bubu prawie 9 dni.....:placz:
  20. A jutro Frele czeka operacja...:-( To smutne , że taka kochana, madra, łagodna sunieczka jest bezdomna. ihabe tyle dla niej zrobiła, ale nie może jej dłużej zatrzymac.... Kto znajdzie bezproblemowej Freli dom..? A artysta Lolo / ze swoim łóżeczkiem/ pojechał dzisiaj wieczorem na jeden dzień do bubu....:razz: Bez obaw....bubu nie zdąży mu nic złego zrobić,bo odbieram gada jutro po południu...;) bubu właśnie napisała że chodzi ofuczany... :evil_lol:/ ciekawe kto zna to słowo?/
  21. ichabe kochana...Bardzo sie martwimy malutką....Wiesz przecież dobrze..!!! I bardzo doceniamy Twoje,Piotra i Moni starania...... Tyle dla Freli zrobiłaś, tyle czasu, wydatków..! Macie z Piotrem tyle obowiązków, a tu jeszcze doszło wożenie Freli na rehabilit., /nie mówiac o codziennej opiece nad nia i o tym że to 5-ty pies w blokowym mieszkaniu/. Rozumie Cie, że teraz peka Ci serce, bo nie po to postawiłaś Frele na nogi żeby teraz wylądowała w hoteliku czy lecznicy ...
  22. Sunie sa faktycznie identyczne. Budowa, ukatowanie łap...Kolor sierści jest zmienny i tym nie warto sie sugerować....Chyba nasz rację [B]bubu[/B] ze to ten sam pies...Piekna jest..!
  23. Loluś kochany jeszcze kompletny.... Ale cały przyszły tydzień bedzie w rekach [B]bubu[/B]....:shake::-(:shake:
×
×
  • Create New...