Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Cudny...!!! Gapi sie jak sroka /Gufi/ w kość....;)
  2. Sliczna mała....wciąż młodnieje:lol: Brakowało Basiu Ciebie i Mamy na żywieckim festynie....!!!! Za następną obsencję...:mad:
  3. Ja z wielka prośbą do Wszystkich z żywieckiego wątku!:placz: Czy w połowie września/ 4 dni/ i kilka pojedynczych dni pażdziernika mógłby ktoś zaopiekować sie zapieluchowanym Lolusiem ? Kochana[B] bubu[/B] nigdy nie odmawiała pomocy,ale tym razem sama ma w tym okresie trudną sytuację...! W dodatku musiała by to byc osoba dość zdecydowana, potrafiąca sobie radzić z psami, bo Lolek to rozrabiaka... Mam gada na głowie 6 miesiecy, a proszę tylko o kilka wolnych dni...:placz:
  4. Josi..jak czytam o Froteczce, to łza sie w oku kręci. Toż to sama psia dobroć i kochanie.... "Leży wyluzowania przy zmianie pieluchy"..... niesamowite.!! Dla Lolka to najlepszy moment do podgryzania i droczenia sie ze mną.... Musze naprawdę huknąć ,żeby przez sekundę sie uspokoił..A i wtedy jeszcze mruczy niezadowolony... Pieluche mogę zmieniać tylko w łazience i przy zamknietych drzwiach, bo tylko jakiś ruch za drzwiami i Lolo zwiewa na golasa. A jak przy tym szczeka, to wycieranie i mycie podłogi pewne... Ach, te pieluchowce...
  5. I przypomnienie że hotelik Brysiowy jest płatny...! Każda złotówka potrzebna!
  6. Oooo! Ja tez jestem zaskoczona tym jeziorkiem..:razz: To bubu zafundowała Lolkowi takie atrakcje! Wiedziałam że pływał , ale sądziłam że w krytym basenie z podgrzewana wodą i ratownikiem na brzegu... Oj bubu ! ...narażasz się..:mad:
  7. Irenka,opiekunka Dropsa /która zresztą jest zalogowana na dogo:razz:/ obiecywała że będzie nam osobiście dostarczać najnowszych Dropsowych wiadomości, ale jakoś dalej się miga od pisania..:mad:
  8. Przecież z taka urodą musi być zauważony? Jak to sie dzieje że nikt go nie chce?
  9. Może ktoś miałby mozliwośc zrobienia bazarku dla Frelci ? Z finansami babci krucho. Każdy dzień pobytu w lecznicy kosztuje a teraz ta specjalistyczna karma...:shake:
  10. Dawno tu nie byłam... Czy ktos ma jakieś nowe wieści o Królu ...?
  11. Iwonko...to jest link do wątku Samka na forum szpiców wilczych..!!! [URL]http://www.szpicewilcze**********/adopcje,25/szpic-wilczy-szuka-dobrego-domu,609.html[/URL] Nie pozostaje Ci nic innego jak sie tam zalogować i samej dopisać historię Samsona...;) Czekamy na Ciebie na forum szpicowatych.....:loveu: Tak sie ciesze że wszystko u Was w porządku! Swietny filmik. Samson rozbrykany,wesolutki,szczęśliwy,wyczesany.......! Ale sie chłopakowi poszczęściło...
  12. Dawno mnie nie było na dogo... Jeszcze do Lolka nie dotarłam tylko zaraz na wątek Gufika zagladam z nadzieją że sie już coś dobrego u chłopaka dzieje... A tu nic !!!! ryteczko ..Twoje opowieści Gufikowe są cudne ! Nie chce sie wierzyc żeby w całym Poznaniu nie było dobrej duszy która przygarnęłaby czasowo psa w potrzebie? Gdzie tu jeszcze to ogłosić?
  13. Kudłaczek - cudaczek...! Slicznota w piórkach cała......i nic!:shake:
  14. No własnie...? Kto sie odważył podejść do Froda z nozyczkami..:evil_lol:..? Mam na dzieję że ta desperacja nie spowodowała u 'fryzjera" żadnych ubytków na ciele...;) To chyba najwiekszy farciarz na dogo...!! Naprawdę!!! Lepszego i bardziej wyrozumiałego domku w życiu by nie znalazl...!
  15. o pieniadzach pisze sie niezrecznie, ale troche sie pogubiłam;;) Gufi ma dwa konta?: jedno w Fundacji na operacje a drugie u rytki na bieżące potrzeby..? Uważam że Gufikowi jak najbardziej potrzebna jest dobra karma i to znacznie lepsza niż Chapi i nie mozna tym obciążać budżetu domowego rytki. Tylko z jakich pieniedzy to ma pójść? A na dogo może by jakis bazarek Gufikowi wystawić?
  16. Wszystkie zdjęcia cudne...! Rytka, masz niewątpliwy talent..! Potrafisz złapac moment...;). Gufi pikujący nosem w dół z fotela...rewelacja...:lol:.!!!
  17. No jak to czyje posłanie?:...Lolusiowe oczywiście..! Lolo do bubu pojechał z własnym łóżeczkiem, a bezczelne kocisko / ciekawe czyje? bubu przeciez nie ma kota????/ ... mu sie wepchało...;). Ale juz wszystko wrócilo do normy. Lolu znów u Ciotki togi.....
  18. Ja też jestem pod wrażeniem...:multi:..!!! Frelcia odmłodniała o 10 lat ,nie ten sam pies....! Może to nie był zabieg usuniecia guzów tylko lifting..a ten kaftan to dla zmyłki..? :evil_lol:
  19. Zapodziałam gdzieś link do Freli, ale już jestem...;) Dzielna dziewczynka....przy takiej cudownej opiece sunieczka szybko odzyska siły...! A jak reaguje na Samka? Nie jest zazdrosna o Monie...?
  20. Loluś godzinę temu "sprzedany" [B]bubu[/B].. Razem z łóżeczkiem...;)
  21. [B]ryteczko kochana[/B]....a eksmisji z domu sie nie obawiasz.. ;)? Swietny masz avatarek !
  22. No to masz zgryzotę,[B] ihabe kochana[/B]....Brak słów.
  23. Ja też sobie nie wyobrażam, żeby cos sie działo bez Ajuli...
  24. A to najwiekszy konkurent Lolusia do serca Ciotki togi. [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/9837/dsc1002.jpg[/IMG] Maleńki[B] Pepi[/B]. Moje psie słoneczko ! Mój Książę...! /Zdjęcie zrobiła [B]bubu[/B].../ Toleruja sie, ale szczerze nie cierpią... Pepi sie troche boi Lolka.... A Loluś..? Moje psy, oprócz mnie maja własne zycie .... Lolus w zasadzie nie udziela sie zewnetrznie...Lolus ma mnie..! Nie interesuje go co tam dzieje sie w ogrodzie, na ulicy...? Czemu reszta stada szczeka.? Lolka interesuje wyłącznie to, gdzie jestem ja ...? Każde moje zniknięcie w zakamarkach ogrodu,domu, wprawia go w zaniepokojenie. Lolus - moja kochana kula u nogi...:razz: Jutro spedzi noc u bubu jak i całą sobotę... Moze tradycyjnie bedzie sesja zdjeciowa, wiec kochane Cioteczki beda sie mogły Lolka naogladać..;)
  25. Wielkie dzięki [B]bubu[/B]...!!!:loveu: Jaki On piekny...!:multi: Szkoda że trawa była taka wysoka.Nie widac całych jego proporcji...! A jaki umięśniony..? Żadnego sadła !;) Moja slicznota najkochańsza.....!!! A tak było kiedyś..; [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/1009/16728982vv9.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...