-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
togaa replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Tak jak przypuszczaliśmy..biodro do remontu. Muszę zebrać myśli.... -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
togaa replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
JoSi...coś dziwnego "mi sie porobiło" na Twoim wątku. Zamiast wcześniejszych postów, mam całą stronę dziwnych robaczko-literek,,,:evil_lol:. -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
togaa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Ja myślałam o założeniu pieluchy na króciutko,na pół godz,. godzine, żeby przetestować jak to jest z tym popuszczaniem moczu.... To że w schronie nie ma pieluchy to i lepiej...Kto by mu ją często zmieniał? Byłoby tylko gorzej bo wtedy infekcja dróg moczowych pewna... -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
togaa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
diuna...Loluś ma normalne,psie szelki. W pieluchach na plecach i brzuszku robie dziurki ,przewlekam gumke taka do majtek i wiążę do szelek.Nie powinny zjeżdżać... Może z Promykiem nie będzie tak żle? Przecież byłby stale obsiurany, śmierdzący....Byłoby czuć na kilometr... -
Funia już w swoim domu w Niemczech.Trzymamy kciuki.
togaa replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
To całkiem mądry pomysł...Sama nawet o czyms takim myslałam, / może raczej o grupie wsparcia.;) gdy miałam różne doły i momentami nie radziłam sobie..../ Wymiana doświadczeń jest bezcenna....! Zwłaszcza dla osób dopiero co zaczynajacych życie z pieluchowcem... To co Diuna... Zakładaj wątek! -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
togaa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Spróbuj mu założyc pieluche i niech pobędzie w niej troche w czasie twojej obecności....Pamietaj o dziurce na ogonek a pieluchy 1-2 może jakaś mama Ci odstąpi;).Myśle że nr,5 byłby dobry. Zobaczysz czy pielucha będzie zanieczyszczona? W trakcie rehabilitacji masażysta powinien też coś zauważyć? U Lolusia jest to tak oczywiste że nie ma takich wątpliwości... -
Funia już w swoim domu w Niemczech.Trzymamy kciuki.
togaa replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
No proszę....pieluchowców jest jak widać całkiem sporo na dogo... Jest Frotka u JoSi': [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/sparalizowana-frotka-zostaje-na-zawsze-u-josi-100800/[/URL] Ja mam zapieluchowanego Lolusia z mojego podpisu...;) I jeszcze Czucz u demi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/sparalizowany-czucz-u-demi-ofiara-wakacji-uraz-kregoslupa-wroc-117577/index54.html[/URL] I Itek Diuna wro ; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/czy-iti-musi-umrzec-brakuje-srodkow-szansy-na-dom-126579/[/URL] Michał, podziwiam Cię że sobie radzisz.!!! Jesteś absolunie wyjątkowy.. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Mój telefon też.....tak na końcu...;) Poprosze o nr. konta bo deklarowane grosiki na sierpień chce wpłacic... -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
togaa replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Mój Boże to one nigdy z łańcucha nie schodzą? :placz:[/quote] Majqa, jak gospodarstwo nie jest ogrodzone,to jak spuszczą psa? Tu w beskidzkich wsiach tyle sie napatrze,że spać potem nie moge.... Psy wiązane w szczerym polu, bez wody i zadaszenia jako odstraszacze dzików. horror.. Juz pisałysmy o tym z rytką. Tyko edukacja humanitarna i to od poziomu szkoły może poprawić los psiaków na wsi...Do dzieci łatwiej przemówić niz do dorosłych.Tylko komus sie musi chcieć.. -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
togaa replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Ja tez z oczywistych względów zamartwiam sie itulcem.... Jak długo wytrzymaja jego nerki..? Jak długo wytrzymasz Ty, Diuna..? Zeby przynajmniej sytuacja finansowa itka była stabilna. A tu ciągła niepewność czy bedzie za co opłacić hotelik itp... Za dużo jak na jednego psa i jedna osobe... :shake::-( -
Nie mogę mu pomóc, nie mam żadnego doświadczenia z dużymi psami... To straszne gdyby musiał wrócić do schronu bo tam mu nikt nie poda leków, nie doglądnie....Ach, jak bardzo nam tu w Bielsku brakuje tymczasów,hoteliku...
-
Cudny czarno-biały FIFKI szuka kochającego DOMU
togaa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Ważne że nie tkwi w schronie.... -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
togaa replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Piekny niesłychanie....a jaka ma przy tym klasę...! Niezwykły pies..! Biedniusi jest dzisiaj, bo wszystko nowe, obce.Nie ma mu jak wytłumaczyć że to dla jego dobra...:shake: To co..bazarki będą potrzebne.....! Kto pomoże..? -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
togaa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Lolek też ma taki garb,tyle że u nasady ogona,przez to niewidoczny..:-( -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
togaa replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
to taki usmiech przez łzy...... znam.... -
No i dotarłam....Pudliszony cudne...!! Sama szlachetnośc i uroda..!!
-
Byłam u Ireny wczoraj wieczorem.....Brysio był zamknięty, ale go było słychać...:cool3:Psy Irenki dostawały szału...Ogólny harmider....Faktycznie ciężko!
-
Kiedy własnie cały urok Lolusiowy na tym polega że ma charakter, osobowość... Ze jest taki urwisowaty, z temperamentem....A przy tym tak cudownie potrafi okazać swoje przywiązanie... Jak "braciszek" ma choć połowe Lolusiowych genów, to nic tylko brać i kochać!!! Lolkowi nagotowałam!!. Trudno, smakuje mu czy nie....po domowym problemów żadnych nie ma.! Moje to slinotoku dostaja jak Lolo stoi na miska , a ten wybrzydza...!!
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
togaa replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Mysle że[B] rytka[/B] tak samo sie zamartwia 'czarną' jak Ty [B]Basiu..[/B] I jak my wszyscy....:-( Podjęła słuszna decyzję,że wzięła psa w wiekszej potrzebie... Jesli sie znajdzie domek dla Gufika , [B]rytka[/B] zadeklarowała wziąć "czarną" na tymczas..Oby do tego czasu nie dostała cieczki..:shake: Trzymam kciuki za jutro....! I by wieści były w miarę dobre.... -
[quote name='ona03']Doczytałam, że [B]Loluś[/B] ma szczoteczkę do ząków i pastę :evil_lol::evil_lol: A jak z myciem bez problemu, czy obgryza paluszki myjącemu :razz::razz:[/quote] Jak [B]bubu[/B] taka mądra, to niech sama gadowi czyści uzębienie...:evil_lol:;). Podnosi mi poprzeczke..:cool3: Nie dość że muszę dbać by było ślicznie pod ogonkiem, to jeszcze doglądać frontu Lolusia...:mad: Próbowałam.. Szczoteczkę cudem mu wyrwałam z paszczy, palce też... Bić sie z nim nie bede..!!!;) W niedziele znowu była fatalna kupa.Upaćkał siebie,mnie i co sie dało.... Dzisiaj juz lepiej.../powód znam - :mad:/ A propos jedzonka...Jakie suche proponujecie?.Po którym kupy nie byłyby tak wielkie? Suche Lolek trawi b.dobrze.Zwilżam je wodą a potem obtaczam w mielonym siemieniu.Wypróżnienia bezproblemowe, tylko ta wielkość kup..:mad:. Wakacje mi sie dzisiaj skończyły, mimo że plany urlopowe zrealizowae w 20 %.Głównie przez te upały....:-( Wszyscy zawiedzeni..ech.. [B]Leni[/B]...to cudo kosmate jest w Cieszynie? Toż to za miedzą...;) Kto wie, czy nie te same geny...? Ciekawe jaki ma charakter? Czy też takie słodko-dożarte..?;)
-
Cudny czarno-biały FIFKI szuka kochającego DOMU
togaa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
On jest z Cieszyna? Lolo był znaleziony w Zywcu, w Bielsku bubu spotkała na ulicy pana z kopią Lolka, teraz Fifek .... Te wszystkie miejscowości sa b.blisko siebie...Czyżby jakaś lokalna rasa..?:razz: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
togaa replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[B]rytka[/B]! nie martw się domkiem..Ciotki z dogo prześwietlą potencjany domek do piątego pokolenia wstecz.../Taką mam nadzieję...;)/ Za podkłady Lolkowe narazie dziekuję.Mam jeszcze....Już nie zużywam ich tyle co na początku....Kochana jesteś że pamiętasz...:loveu: -
Nie zdziwie się jak na nastepnych fotkach Frodo w samochodzie zajmnie kierownicze miejsce..:evil_lol:.
-
bazarek to dobry pomysł.....[B]pinczerka[/B] pewnie tu zajrzy...Ona ma zmysł marketingowy..;)
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
togaa replied to rytka's topic in Już w nowym domu
I ja codziennie zagladam .... Przecież mam Gufika w podpisie, więc jakby inaczej..?