-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
togaa replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Dzisiaj we wrocławskiej Wyborczej jest ogłoszenie Kai bez zdjęcia. Szkoda, bo ona jest zjawiskowo piękna.[/QUOTE] Jest cudna ! Tylko nie wiem czy jest gdzieś lepszy domek niż u [B]Anuli...[/B] -
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
togaa replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Ojej, biedna Nika, biedna Ty..... -
Cudna kudłata Myszka z niedorozwojem móżdżku. W DS u p.Kasi !!
togaa replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Byłam pewna że to cudo już w domku . Nie wiedziałam że rozpoznano u niej hipoplazję móżdżku ..:shake: Straszne... -
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pamiętamy okruszku... . -
Zjawiskowy, kudłaty ŁATEK...szukamy osoby do wizyty w MYSZKOWIE!
togaa replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Szukam mu lokum gdzie się da....Nawet nad ślubnym pracuję, choć to beznadziejny przypadek.... -
Nasze psy i inne zwierzęta, które odeszły w 2012 roku ...
togaa replied to Maupa4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nasz cudowny TONI z chorym serduszkiem....Walczyliśmy ... Przegrał. Nie pogodziłam się z tym do dzisiaj... http://www.dogomania.pl/forum/threads/226399-B-B-Szczeniule-spanielowate-Nasz-Toni-umarł-Mamusia-dalej-na-łańcuchu . I koteczka POLA po 2 m-cach walki . i piękna TERRRA , też po długiej chorobie ... . -
[quote name='Lili8522']Zapraszam na bazarek 50% dla Stowarzyszenia :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234544-Bransoletki-shamballa-kolczyki-i-wiele-innych-błyskotek-ZAPRASZAM-do-12-11-godz-20?p=19894936#post19894936[/URL][/QUOTE] Ogromnie dziękujemy,[B] Lili8522[/B]:loveu: [B]Lolito[/B] pięknie też dziękuje [B]Mamie_Alfika[/B] .:loveu: Na konto[B] Stowarzyszenia[/B] , dla [B]Lolusia[/B], wpłynęło wczoraj [B]112,00 zł [/B]z lawendowych woreczków , którymi zachwyciły się koleżanki z pracy Alfikowej _Mamy.:multi:
-
[quote name='Smyku']Basieńko czy potraficie mu odmówić ?[/QUOTE] To niewykonalne. Wczoraj nie miał już na wieczór Royala, to po zmroku, na piechotę, brnąc w śniegu, polami , podreptałam do Lecznicy po kolejny kilogram. Za wsparcie bazarkowe ogromnie Wam kochane dziewczyny dziękuję....:multi: Dzisiejszy poranek; te zielone jeszcze brzozy... .[IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1983/sam07242.jpg[/IMG]
-
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
togaa replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Nie mogę wkleić zdjęć :mad:[/QUOTE] Aj, to szkoda....Ten płaszczyk ciekawi ! -
Ja też się martwię jak[B] tamb[/B] sobie poradzi z takim wyzwaniem? A jak Maks będzie nadmiernie szczekał, wył ? Pół Bielska postawi na nogi, bo przecież naokoło blokowisko...
-
[QUOTE]Relaks u Maliniaczków;-)[/QUOTE] [B]Karola [/B]! jaki wykrok... A gdzież[B] Ona[/B] maszeruje? [QUOTE]dlaczego [B]Mikuś Halny[/B]???[/QUOTE] To Jego Nazwisko i Imię związane z dzielnicą i ulicą. Tak tu sobie pewnego zimowego dnia przydreptał i został... wytapiając dołki na śniegu. Gdy już wszyscy na ulicy pogodzili się z Jego obecnością, sprezentowałam mu budę i pędził żywot psa osiedlowego. Dopiero cieczka Togi wepchnęła go do mojego ogrodu, którego wcześniej unikał jak ognia...Stare dzieje..