-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Koty , kotki, kocięta..... Co któryś znajdzie dom, przybywają następne. Ostatnio wysyp rudzielców.... .[IMG]http://imageshack.us/a/img826/5106/sam03572.jpg[/IMG] [B]Maluchy podrzucone . Odchowywane w biurze.[/B] .[IMG]http://imageshack.us/a/img27/4518/sam0536g.jpg[/IMG] [B]Dzikusek z połamaną łapką. W Lecznicy. [/B] .[IMG]http://imageshack.us/a/img248/2668/sam0588.jpg[/IMG] [B]Kocięta znalezione w pszczyńskim lesie. [/B]
-
[IMG]http://imageshack.us/a/img196/1336/sam0452cj.jpg[/IMG] '[IMG]http://imageshack.us/a/img189/2554/sam0458p.jpg[/IMG] [B]I-SZY ŻYWIECKI PIKNIK DLA MIŁOŚNIKÓW PSÓW[/B] pt. " [B]Pies w służbie człowieka[/B] " i nasze [B]Stowarzyszeniowe Stoisko .[/B] Świetna Impreza.!!!! Gratulacje dla organizatora, czyli dla [B]Fundacji Wspierającej Działania Psów Ratowniczych[/B] ! .[IMG]http://imageshack.us/a/img836/6531/sam0517z.jpg[/IMG] Nasi najmłodsi uczestnicy Akcji '[B] Zerwijmy Łańcuchy [/B]' .
-
[quote name='Ryjonek']togaa wrzuć proszę link do jakiegoś ogłoszenia Misiowego:)[/QUOTE] 9 postów wyżej jest ich 30-sci , wystawione przez [B]Emiś[/B] ....;) A to np.Tablica; [URL]http://tablica.pl/oferta/czy-z-kanapy-trafi-do-schroniska-daj-malej-suni-dom-ID1yGBT.html[/URL] Nie wiem już sama jak Ją 'sprzedać". Taki kochany pies !
-
Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS
togaa replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
Jest śliczna, bardzo adopcyjna. Szybko się ktoś w pannie zakocha.... -
LETYCJA - cieniutka malizna, krucha jak listeczek. Ma domek jak marzenie !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Ach, ta to trafiła !!! Super ! :lol: Mała też to docenia, bo nie zdarzyła Jej się żadna wpadka z sioo i koo , (a takie były obawy... ) Jest jedyna, najważniejsza, kochana ! Oby więcej takich adopcji !:multi: -
Placowa, stara rottweilerka ma DS dzięki ROTTCE. Córeczka też w DS.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
"Placowa" nadal bez DS. Jej losy można śledzić na forum pomorskiej rottki; [URL]http://www.rottka.pl/forum/tara-margo-suka-z-placu-vt2898,45.htm[/URL] -
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
togaa replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Nie wiem , na razie nie mam kandydatki.Może uda się jakąś sunię z Radysów przywieźć. Teraz odpoczywam.[/QUOTE] Oj , należy Ci się po zołzuni jak mało komu..... -
[quote name='tamb']Kajtek pilnuje kanapy, strasznie się rządzi. Ma nowe przezwisko "legins" nadane przez mojego męża. Przypomina czarny, błyszczący legins na grubym udzie. Drugie przezwisko to "gospodarz" bo robi obchód po podwórku i wszystko sprawdza. Jest śmieszny bo ma nawyki psa z budy a kanapę traktuje jak budę. Stoi na niej i szczeka jak na dachu, kiedy słyszy dźwięki z ulicy.[/QUOTE] Z 'gospodarzem" to strzał w dziesiątkę. To samo skojarzenie przyszło mi do głowy jak pisałam teksty do ulotek na Stowarzyszeniową imprezę;;) [B][I]Kajtek[/I][/B][I] przydreptał pewnego zimowego dnia pod dom Pani o Wielkim Sercu i nie odszedł.. Tak, jakby wiedział że w tym domu będzie kochany i syty.[/I] [I]Z dnia na dzień ten smutny kiedyś i wynędzniały psiak rozkwitał i szczęśliwiał.[/I] [I]Niestety, Pani o Wielkim Sercu ma ogromne stado psio-kocich nieszczęść i nie może zatrzymać Kajtusia na stałe.[/I] [I]Kajtek to pies poważny i wyważony. Prawdziwy ‘gospodarz”. Uwielbia być z człowiekiem i jest przemiłym towarzyszem ; dyskretnym i bez nachalności .[/I] [I]Bez problemu dogaduje się z innymi psami i kotami. [/I] [I]Szukamy Kajtkowi domu gdzie będzie doceniony i kochany. Zasługuje na godne, szczęśliwe życie.[/I] [I][FONT=&]Kontakt w sprawie adopcji[/FONT][/I]
-
[QUOTE]togaa, o co chodzi z ta pania co ma meza przekonywac????? Oswiec nas prosze [/QUOTE] Był bardzo obiecujący i niestety krótki kontakt z Panią która zachwyciła się[B] Leonkiem[/B] . Pani dzwoniła dwukrotnie , z tym że o Jej ewentualnej decyzji co do adopcji Leosia nic nie wiedział Mąż i reszta Rodziny. Miała nad tym popracować i....cisza niestety. [QUOTE]Potrzeba mi imie, tel, mail.... [/QUOTE] To może już bezpośrednio na p.Bożenę?
-
[B]WiosnaA[/B] jest niesamowita !!!!! A ciasteczka wyglądają tak smakowicie, że sama bym się na nie załapała...;)
-
[quote name='Malgoska'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231249-Koniec-rozliczam-Dziecięce-i-kobiece-do-09-09-2012r-do-godz-22-00-dla-Lolusia-)/page25[/URL] z tego bazarku mamy[B] 150,90[/B] brakuje jednej wpłaty ale nie będę już czekać, jesli Ulka12 dopłaci to wtedy rozliczmy ta wpłatę i wyslemy fanty. Czy pieniazki przelac na konto stowarzyszenia?[/QUOTE] Pięknie dziękujemy, Malgoska ! To porcja pieluch na prawie cały miesiąc :lol: . Wpłać proszę, na konto Stowarzyszenia. A u nas pogoda taka piękna, pewnie[B] Lolo[/B] też opala siuraska . Jejku, jak ja się za Nim stęskniłam. :loveu:Jeszcze nigdy się tak długo u[B] Oneczki03[/B] nie wakacjował.? Blisko pół roku !!!!!:crazyeye: Trudno to nawet nazwać wakacjami i czy w ogóle zachce wrócić ? hm....
-
Żabolek bardzo sie zmienił na korzyść. Żyje sobie pomalutku i bezstresowo i te jego pokręcone ruchy są jakby mniej widoczne. A może ja się już do Takiego Żabolka przyzwyczaiłam ? W każdym razie u [B]Irenki[/B] ma się baaardzo dobrze. Już zapominam że to tymczasowicz... Cały czas jest pod opieką wet. i na lekach , z powodu tendencji do biegunek.
-
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
togaa replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Podczytuję [B]Frygę[/B] a w głowie mam naszą Misię..... Podoba mi się ten potencjalny domek. Trzymam kciuki za Frygunię.... -
[QUOTE]Chociaż będę jeszcze próbowała innych sposobów mocowania a togaa obiecała przysłać sprawdzony na Lolusiu patent.[/QUOTE] Wysłałam w środę spreparowaną Lolkową pieluchę.(nie używaną;)) Duża, biała koperta! [B]Leonek[/B] jako mop parowy ! Straszne rzeczy...
-
[quote name='yokoona']Witam miłośników Lolusia :) Chciałabym wrzucić kilka groszy do Lolusiowej skarbonki. Czy konto podane na pierwszej stronie jest aktualne, czy na jakieś inne można dokonywac wpłat?[/QUOTE] Witaj [B]yokoona[/B] ! Jak miło że zajrzałaś do posikańca. Konto z 1-szej strony jak najbardziej aktualne. Pięknie dziękujemy !
-
Pontonik rewelacja . Szyty jak na miarę....WioseknoA, jesteś nieoceniona !
-
Bianeczka z dziećmi już bezpieczna, w Lecznicy. (Maluchy też z grzybicą...) W Bielsku dwie Lecznice pękają w szwach od "naszych" chorych kotów. A tu na wpół ślepa półroczna koteczka Klara; też zgarnieta z ulicy. [URL]http://www.braciamniejsi.com.pl/3017/z-naszych-interwencji-chora-klara-z-kunickiego-wrzod-rogowki-przepuklina-niedlugo-niewidoma-co-jeszcze/[/URL] [IMG][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/4/1001806225x300.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img4/4762/1001806225x300.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/IMG]
-
Chora, bezdomna[B] Bianka[/B] z kociakami .Jej domem jest skrawek osiedlowego trawnika... [URL]http://www.braciamniejsi.com.pl/3023/bianka-z-potwornymi-ranami-na-uszach-i-jej-dwojka-pozostalych-przy-zyciu-dzieci-mieszkaja-na-zimnej-nieprzyjaznej-ziemi/[/URL] [IMG][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/42/1001863md.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img42/7488/1001863md.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/IMG]
-
KULA się kula. :razz: Czy to nie za trudne dla Leosia, bo jak za nią "pogna" ? Ja od 10 dni mam problem z wstawianiem zdjęć. Mogę do postu dodać tylko jedno zdjęcie nie poprzedzone tekstem. Pisałam do Administratora, ale mój post nawet się nie ukazał na stronie (czeka na autoryzacje moda). Przypadkowo odkryłam że Anula ma to samo. :placz: