-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Staruszek ŚWIAT, szorściak z deszczu .. Wrócił do domu !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Nikt tu nie zajrzał.Smutno.... -
On tylko po długości jamnikowaty, reszta niewiadomego pochodzenia, ale fajny ogólnie... [URL]http://imageshack.us/a/img831/8167/sam56642.jpg[/URL] [B]Anetko[/B], sorry. Wybacz z racji jego wieku...;)
-
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Oczywiście uwalić się musi na podusi (ozdobnej)....:razz: .[IMG]http://imageshack.us/a/img831/8167/sam56642.jpg[/IMG] -
Obiecanki, cacanki.... Za to ja coś wstawię. Wielka szkoda że Twój oddział geriatryczny w komplecie, bo taką mamy jamnikowatą dziadygę kochaną na zbyciu... .[IMG]http://imageshack.us/a/img259/9196/sam0679v.jpg[/IMG]
-
[B]Staruszek ŚWIAT, szorściak z deszczu ..Co z Nim począć? [/B] Skraj osiedlowego chodnika i zwinięte w kłębek psie nieszczęście. W strugach deszczu ,z pozlepianą sierścią, dygoczący z zimna. Mijany obojętnie i z niesmakiem.. Jakby wiedział że rani czyjeś estetyczne odczucia , resztką sił przeczołgał się pod krzak bukszpanu. Nie wiadomo skąd się wziął ? Nikt go wcześniej w tej okolicy nie widział. Niedowład tylnich łapek wskazywał na potrącenie. Pani o Wielkim Sercu która nas o dziadeczku powiadomiła ,zawiozła chłopaka do Lecznicy. W cieple i suchości odtajał i nafaszerowany lekami nawet stanął na 4 łapki. Niestety, po paru godzinach łapki znowu zawiodły i pojawiło się koo z krwią. Na szczęście dokładniejsze badania wykazały że jego niedomagania to głównie [B]STAROŚĆ. .[/B] A ma chyba ze 100 lat… Nawet nie jest wychudzony tylko straszliwie zaniedbany. Biedaczysko cuchnie z każdego otworu. Tylne łapki słabiutkie i chwiejne . Zębole – tragedia. Próbujemy mimo wszystko odszukać właścicieli. [B]Potrzebny też na gwałt DT.[/B] Nie oddamy go przecież do schronu bo to byłby dla niego wyrok, a psiak okazał się niezmiernie sympatyczny i przyjazny . Narazie pomieszkuje w łazience DT, ale ile tak może ? Mieliśmy do końca roku nie obciążać się kolejnymi zwierzakami, bo nie mamy już ani mocy przerobowych ani funduszy, no to się sypią jeden za drugim…. [B][I][B][SIZE=2][COLOR=darkred]Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne "Dla Braci Mniejszych[/COLOR][/SIZE][/B][/I][/B]" [B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]34-300 Żywiec[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]ul.Folwark 8[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [COLOR=darkred][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I][B]46 1140 2017 0000 4202 1012 0220[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] .[IMG]http://imageshack.us/a/img819/1685/swiat1.jpg[/IMG] .[IMG]http://imageshack.us/a/img829/663/swiat2.jpg[/IMG] .[IMG]http://imageshack.us/a/img94/9862/swiat3m.jpg[/IMG] .[IMG]http://imageshack.us/a/img651/5563/swiat4.jpg[/IMG] .[IMG]http://imageshack.us/a/img607/6500/swiat5.jpg[/IMG]
-
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
togaa replied to Poker's topic in Już w nowym domu
No niestety, sterylki i kastracje mają w tuczeniu duży udział. Coś za coś... -
[QUOTE]No i oczywiście to spojrzenie , które rozkłada na łopatki .[/QUOTE] I nieustannie zachwyca....A wymowność tego spojrzenia- powalająca! [B]Na kolankach u pańci...[/B] .[IMG]http://imageshack.us/a/img585/2647/sam0682z.jpg[/IMG]
-
[B]Szorstek[/B] z interwencji. Wyglądał na potrąconego przez samochód, bo nie stawał na tylnie łapki. Stary jak [B]ŚWIAT. [/B] Wczoraj na obserwacji w [B]Lecznicy, [/B]dzisiaj też. Łapki lepsze za to kupy z krwią . Na razie w awaryjnym [B]DT[/B]. [B]Link do wątku[/B];[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233834-Staruszek-ŚWIAT-szorściak-z-deszczu-Co-z-Nim-począć?p=19842794#post19842794[/url] .[IMG]http://imageshack.us/a/img845/2673/sam0676p.jpg[/IMG] .[IMG]http://imageshack.us/a/img827/2120/sam0680a.jpg[/IMG]
-
W lecznicy kolejni nasi koci "pacjenci". Kilku z nich zdążyłam wczoraj zrobić zdjęcia; .[IMG]http://imageshack.us/a/img59/8149/sam0657v.jpg[/IMG] .[IMG]http://imageshack.us/a/img195/3636/sam0660n.jpg[/IMG] ..[IMG]http://imageshack.us/a/img841/9106/sam0666c.jpg[/IMG] .[IMG]http://imageshack.us/a/img834/9225/sam0668v.jpg[/IMG]
-
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Nie mogę Jej rozgryżć ? Jak wracamy ze spaceru, to wszystkie moje psy wiedzą w którą uliczkę skręcić i która brama nasza... [B]Igulca[/B] to w ogóle nie obchodzi. Bramę mija obojętnie i gna... Byle przed siebie.... -
[B]Lolito [/B]się dzisiaj wyopalał że ho, ho.... Najmilej mu w towarzystwie [B]Mikusia Halnego[/B]. Pięknie się chłopaki przyjażnią. To taka męska przyjażń, bez wylizywania uszek , ale widać że się akceptują po całości... .[IMG]http://imageshack.us/a/img72/7461/dsc01285t.jpg[/IMG] .[IMG]http://imageshack.us/a/img94/3990/dsc01283np.jpg[/IMG]
-
[B]Lecznica. Nasi kolejni mali pacjenci;[/B] [B]osiedlowe koty piwniczne[/B] , totalnie zagrzybione .[IMG]http://imageshack.us/a/img402/7907/sam0626wr.jpg[/IMG] i[B] malec zgarnięty z chodnika w centrum miasta ; [/B] .[IMG]http://imageshack.us/a/img259/5008/sam0629.jpg[/IMG] Jesteśmy już na totalnym minusie finansowym a wciąż dochodzą nowe kociaki do leczenia. Odmowa leczenia to dla nich wyrok, więc brniemy w długi... Wielka prośba o pomoc i bazarki !!!!!
-
[B]kap..kap....[/B] .[IMG]http://imageshack.us/a/img24/1427/dsc01234yc.jpg[/IMG] [B]Co ten kot wykombinował ...?[/B] .[IMG]http://imageshack.us/a/img855/2716/dsc01264h.jpg[/IMG]
-
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Igulec[/B] skradł serce mojego męża "NA POWAŻNIE". Pełna symbioza jeśli chodzi o łoże, stół i więź psychiczną... Gdyby jeszcze gotować umiała, dostałabym jak nic eksmisję.... Uwielbia spacery, ale zachowuje się na nich jak w ekstazie. Wyłączona i nieobecna...Tylko gnać przed siebie i polować.... [B]Na podwójnej smyczny;[/B] ..[IMG]http://imageshack.us/a/img696/9559/dsc01223zi.jpg[/IMG] -
[B]Lolitko [/B]zaaklimatyzowany . Ach, jaki to mądry, dobry, kochany psiak. Uwielbiam stworka !:lol: Jestem pod wrażeniem spacerowych manier[B] Lola. [/B] [B]Oneczko 03 [/B], moje uznanie ! :multi: Nareszcie spacer z Nim, to obopólna przyjemność ! [B]Śniadanko moich kurdupli[/B]; wszystkie dogomaniackie.... .[IMG]http://imageshack.us/a/img705/6299/sam0642s.jpg[/IMG]
-
[quote name='Malgoska']czy Loluś już u tooga?[/QUOTE] Cieszymy się sobą od czwartku !!!!:multi::multi: To znaczy ja się cieszę, bo[B] Lolo n[/B]atychmiast wywąchał stan przed-cieczkowy u suni sąsiadów no i przyspawany do płotu od 4 dni... Jutro dokładniejsze relacje, bo dzisiaj z [B]Lolem[/B] padamy po krakowskich peregrynacjach...