Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. [B]Szczeniaki z meliny.[/B] Szukamy dla nich na gwałt tymczasu. Jeśli trafią do schronu, powielą los[B] Pufci i Inki[/B]... .[IMG]http://img96.imageshack.us/img96/9739/zdjcie0008qa.jpg[/IMG] .[IMG]http://img822.imageshack.us/img822/4660/zdjcie0022hw.jpg[/IMG] [B]Mieszkanko;[/B] .[IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6041/zdjcie0026v.jpg[/IMG]
  2. Dawno nie zrobiłam mu nowych zdjęć, choć często go widuję. To taki miły psiak, zero agresji. Nie wiem, czy kiedykolwiek znajdzie dom ? To musiałyby być wyjątkowe osoby... Po długiej kuracji, jest poprawa z trawieniem.
  3. W niedzielę był obiecujący telefon w sprawie jego ADOPCJI a [B]dzisia[/B]j pierwsze odwiedzinki potencjalnych Państwa. Bardzo sie [B]Filutek[/B] spodobał, z wzajemnością zresztą. [B]Irenka,Państwo i Filut[/B] umówieni są na jutro na wspólny spacer.Trzymajcie kochani kciuki !!! Oj, dobrze by było żeby znalazł dobry dom, gdzie byłby jedynakiem. On bardzo domaga się indywidualnego traktowania. U [B]Irenki[/B] jest to niemożliwe, stąd wieczne utarczki z jamnniorem Bilbutem i jazgot...
  4. [quote name='tamb']Maks już po drugim spacerze, do domu nie chciał wejść. Martwi mnie to bo znowu w nocy może wyć. Nie mam wyrozumiałych sąsiadów a niczego w procesie jego "udomowienia" nie jestem w stanie przyśpieszyć.[/QUOTE] To prawda, sąsiedztwo [B]tamb[/B] jest koszmarne. A [B]Max[/B] ma całkiem sympatyczne oblicze. Wprawdzie pierwszego dnia przywitał mnie ze szczotą na grzbiecie, ale już nastepnego machał ogonkiem....Zdziwiłam się, że jest taki duży. Z podziwem patrzyłam na [B]Tamarę[/B] jak przez pręty klepała 'bestię' po nochalu... .[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/3271/sam0745w.jpg[/IMG] .[IMG]http://img853.imageshack.us/img853/2968/sam0746w.jpg[/IMG]
  5. [QUOTE]No jak to pies na stole :diabloti:,[/QUOTE] Wiedziałam że zaboli, ale żeby [B] oneczkę03[/B] ?:crazyeye: A kto go tak wyedukował ? :mad:Wszak po wakacjach takich manier nabrał ! Zresztą ze swojej żabiej perspektywy, niewiele by się [B]Lolo[/B] napodziwiał.:lookarou: A tak, może się napawać....:fadein: cd. widoku z Lolkowej "ławeczki". W tle to już [B]Beskid Mały.[/B] Prześliczny. Szlaki prowadzą głównie 'szczytami', z widokami na lewą i prawą... .[IMG]http://img853.imageshack.us/img853/5789/pomrocznoscjasna.jpg[/IMG]
  6. [quote name='Nikaragua']12zł wygrałam dla Lolka :multi: jak przyjdzie przelew (od Sonek lub Marudy) to prosze o potwierdzenie na bazarkowym wątku[/QUOTE] [B] Lolo[/B] gratuluje wygranej i pięknie dziękuje !!!!! Jest już na koncie Stowarzyszenia wpłata 12,00 zł od [B]sonek666[/B] . Na bazarkowym wątku też potwierdziłam.
  7. [QUOTE]Lolcio z '[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235404"]bazarku wspak[/URL] piatąka albo nawet dyszkę dostanie :smile:[/QUOTE] [B]Lolito[/B] pięknie dziękuje.. [QUOTE][B]Lolitek[/B] :loveu: ma bazarro :multi: zapraszamy :smile:, a [B]togusia[/B] znów bez netu :mad: [/QUOTE] I za cudowne bazarro również.. [B]Tak tu sobie kontempluję.....[/B]:razz: .[IMG]http://img171.imageshack.us/img171/4476/dscf0224gz.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Malgoska']a która to Igunia?[/QUOTE] Ta łysa, przyklejona do Pana. [URL]http://img27.imageshack.us/img27/4818/sam0704i.jpg[/URL] Teoretycznie jest do adopcji, w dwupaku z Panem.:razz: Nawet ma wątek;[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/213469-INGA-o-pięknych-oczach-Psie-utrapienie-!-Nieśpiesznie-szukamy-domu[/url]
  9. Dowód na [B]Lolusiowy ROZUMEK [/B]; Robiłam coś w piwnicy, gdy zobaczyłam pod oknem [B]Igunię.[/B] Zawołałam. Blondyna rozglądała się na wszystkie strony, ale dostrzec mnie nie mogła, bo w okienku zamocowana jest gęsta siatka. Była rozpacz i akcja poszukiwawcza . Bez rezultatu. Wcięło pańcię na amen... Po chwili ten sam numer powtórzyłam z [B]Lolkiem[/B]. Sekunda zastanowienia , [B]Lolo[/B] pędem okrążył dom i ...już był piwnicy. Normalny geniusz !!!:crazyeye:
  10. Poprosiłam niedawno Panią by w punktach wypisała zalety i wady [B]Misiowe[/B]. Oto co dostałam; "Zalety Misi:[FONT=&quot][/FONT] -bardzo posłuszna -miła ,kochana -lubi spacery -lubi jeździć samochodem -zachowuje czystośc -lubi biegać -lubi bawić się piłeczką -podaje łapkę -czujna,pilnuje domu -gości wita merdając ogonem -lubi być głaskana po brzuszku -bardzo lubi towarzystwo człowieka -reaguje na imię Kulka Wady: -nie toleruje kota -lubi rządzić innymi psami,jest dominująca -zazdrosna o inne zwierzęta -wyjada pokarm innym zwierzakom -boi się wielkich psów na podwórku,ucieka"
  11. Nawet jednego , głupiego telefonu od 2 tygodni....
  12. Też trzymam kciuki ! I nakładźcie do głowy nowemu Panu by o bramie pamiętał....!!!!
  13. Taka bezsilność jest najgorsza...
  14. [quote name='Nikaragua']66zł poszło z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234219[/URL][/QUOTE] Są już na koncie [B]Stowarzyszeni[/B]a ! Potwierdzam i pięknie dziękujemy !!!!:multi:
  15. [quote name='Smyku']Propozycja kusząca , to co może w przyszłym roku zlot ?[/QUOTE] Z największą przyjemnością, tym bardziej że jest to jak najbardziej realne !!!!! [B]Smyczku[/B] kochana, trzymam za słowo !!!!:multi: Kilka lat temu tak właśnie spotkaliśmy się ze szpicowatymi. Oczywiście, był obowiązkowy spacer na [B]Kozią Górkę[/B], gdzie widok stada szpiców wilczych wzbudził sensację....:lol:
  16. W takim razie zapraszam Wszystkie kochane Lolusiowe do Bielska !!! To chyba jedyne miasto w Polsce, które ma [B]własne[/B] Schronisko "Górskie" i to z przedwojennymi tradycjami . Zaledwie 600m n.p.m, ale zawsze... [URL]http://www.kozia.pl/galeria.html[/URL] Od mojego domu [B]godzina[/B] pod górkę, a mieszkam 'przy szlaku". Tak więc i [B]Lolo[/B] i moja złamana noga - dajemy radę. Z turystycznym Schroniskiem to miejsce raczej już niewiele ma wspólnego. Głównie lokalizację.Ot. miły punkt docelowy rodzinno - emeryckich , niedzielnych spacerów. Fajne jest też to, że dojść tam można bardzo wieloma leśnymi drogami, ścieżkami.Sama wszystkich jeszcze nie przeszłam...Teraz trochę strach zapuszczać sie w "leśne ostępy", bo mamy tu sporą, dziczą rodzinkę. Od kilku lat widać ich obecność, a 7 dni temu zobaczyłam je na własne oczy i ...o mało nie padłam. Przechodziły przez leśna drogę. Naliczyłam ich blisko 30 szt !!!!! Duże, średnie , małe....Żal mi świnek, wybrały złe miejsce do mieszkania. Ten las je nie wyżywi i będą w zimie szukały pożywienia między domami a wtedy Koło Łowieckie pewnie sobie postrzela... [B]Zbuchtowana polanka;[/B] .[IMG]http://img802.imageshack.us/img802/6777/dsc01364s.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Agnieszka Co.']Loti pojechał dziś do nowego domu :) Ma bardzo sympatyczną nową właścicielkę i szeltika Harnasia za "starszego brata". Powodzenia Loti!!![/QUOTE] Bardzo się cieszę !!! Siedział mi w głowie chłopak !
  18. [quote name='Malgoska']Loluś, a oprócz zostawianiu kupek na twarzy toogi to co poza tym słychać????[/QUOTE] Ociupinę cieszyliśmy się z [B]Lolem[/B] jesienią, choć to czas wykradziony i dzielony niesprawiedliwie pomiędzy moim zwierzyńcem... Inwigilacja ze strony [B]Lol[/B]a jest tak permanentna, że nie ujdzie jego uwadze najmniejsza zmiana mojego stroju. Wystarczy że zobaczy w rękach buty 'do chodzenia po górach" i natychmiast całym sobą pokazuje ; [I]wychodzimy[/I]! Ostatnia niedziela....Zdjęcia "komórkowe", nie oddają niestety urody mojego ukochanego " CYGAŃSKIEGO LASU ! .[IMG]http://img853.imageshack.us/img853/3706/dsc01365px.jpg[/IMG] .[IMG]http://img825.imageshack.us/img825/442/dsc01357j.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Nikaragua']Z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233552[/URL] poszło 95zł :) proszę o potwierdzenie na wątku[/QUOTE] Już potwierdzam, pieniądze z tego bazarku ( [B]95,00[/B] zł) są już na koncie [B]Stowarzyszenia.[/B]:multi: Dziękujemy z wdzięcznością !!!:Rose:
  20. [quote name='WiosnaA']Nie zaglądałam do Luziczka dawno .... Ajriska nasza mocno zachorowała :-( i na kroplówkach ciągle siedzimy. Konik piękny :-)[/QUOTE] Oj, to smutne... A konik zjawiskowy! Co za szlachetność ! Poszło zamówienie na 13 kg. Akany Light dla [B]Luzika, t[/B]ej 'palce lizać". W czwartek powinna dojść do [B]Sosnowc[/B]a.
  21. Oby te przepychanki i udowadnianie sobie racji wyszły psu na dobre... Smutno tu i nerwowo... A co do pieluch na psim tyłku; ten oto psiak ([B] Loluś[/B]) nosi je non-stop blisko 4 lata i zapewne ponosi jeszcze długo, bo młodziak z niego ...I nie ma ani odparzeń, ani infekcji pecherza . .[IMG]http://img94.imageshack.us/img94/121/sam1750z.jpg[/IMG]
  22. [B]Taki klonik Igusiowy jest na mikropsach....[/B]post 4697 :-( ( w schronie) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-ogłaszając-swoje-MIKRUSY-pamiętajcie-o-innych-które-cierpią!/page188[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/198/sisi1b.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img198/250/sisi1b.jpg[/IMG][/URL]
  23. A z ogłoszeń nikt o Bubiszonka nie pyta ?
  24. Da radę ! Ja przy złamanej nodze musiałam sobie w brzuch zastrzyki walić. Obrzydliwe to było, ale cudem sprostałam..
  25. Obudziłam się z [B]Lolk[/B]a kupą przyklejoną do policzka...:roll: Z[B] Lolkiem[/B] zasypiamy wtuleni w siebie, a[B] Igunia[/B] ciut niżej zagrzebana w kołdrę. W ciągu nocy mała spryciula przesuwa się centymetr po centymetrze w górę, wypychając [B]Lolka[/B] , aż też ląduje dupskiem na mojej poduszce... Pielucha się rozpakowała no i ....niespodzianka.
×
×
  • Create New...