-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
[quote name='Smyku']Dziewczyny Kochane pięknie dziękuję za wyrażenie zgody na przydział finansowy dla Lolusia , księciunio będzie miał na peluchy.[/QUOTE] Dziękuję [B]Smyku[/B], dziekuję kochane... [I][B][QUOTE[/B][/I][I][B][I][B]4. Loluś[/B] - biedusia leżąca na serduchu Smyku: [SIZE=4][B][COLOR=#ff0000]50zł[/COLOR][/B][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/132968-Loluś-w-pieluszkach-szuka-wyjątkowego-domu-"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...5tkowego-domu-[/URL]!![/I]][/QUOTE][/B][SIZE=4][/SIZE] [/I] [B]Przyszłam tu żeby potwierdzić , że na konto Stowarzyszenia wpłynęło dzisiaj dla LOLUSIA - siusiumajtka 50 zł od elik !!!![/B] :loveu::sweetCyb:
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
togaa replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kora']Paula, koniecznie listonoszom trzeba dac znac.[/QUOTE] To samo chciałam podpowiedzieć. -
Placowa, stara rottweilerka ma DS dzięki ROTTCE. Córeczka też w DS.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Postaram się, córeczka mieszka na ulicy gdzie jest 'nasza' stowarzyszeniowa Lecznica. Codziennie prawie tam jesteśmy.:razz: -
Kilka tyg. temu miałam przyjemność przypadkiem odwiedzić [B]Alika[/B]. Niestety, nie miałam przy sobie aparatu. To prawda, ma się chłopak baaardzo dobrze. Widać że jest kochany, zadbany a Pan bardzo się Nim cieszy !!!
-
Jestem pod wrażeniem . Lolo i Luzik też są bohaterami naszych Stowarzyszeniowych spotkań w szkołach, ale za sprawą rzutnika i zdjęć. A Tu Luzik osobiście , namacalnie ! No padłam z wrażenia ! Cudowna lekcja wrażliwości, akceptacji dla inności i epmatii...Brawo, [B]babi2 ![/B]:klacz:
-
Placowa, stara rottweilerka ma DS dzięki ROTTCE. Córeczka też w DS.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Na kocyku dziewczynka...:loveu: Matko, jak sobie przypomnę ten chlew w jakim żyła ! Gdyby nie determinacja naszej Basi, tkwiła by tam nadal. Córeczka Tary też świetnie trafiła. Często ją widuję.:lol: -
[quote name='majqa']Chciałabym się upewnić, czy te dane wpłatowe są wiążące, czy coś się zmieniło? [B][I][B][SIZE=2][COLOR=darkred]Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych[/COLOR][/SIZE][/B][/I][/B] [B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]34-300 Żywiec[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]ul.Folwark 8[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [COLOR=darkred][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I][B]46 1140 2017 0000 4202 1012 0220[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=darkred][B][FONT=Times New Roman][I]tytułem : Darowizna na cele statutowe; Pomoc dla Lolusia [/I][/FONT][/B][/COLOR]Dopytuję, bo będzie zrobiony przelew 50zł na prośbę Smyku z pozostałości po psiaczku, który znalazł domek. :-)[/QUOTE] Wszystko aktualne. Ogromnie dziękujemy a Smyczka wycałujemy przy okazji jak tu zajrzy...
-
[quote name='Lili8522']Cioteczko macie ich zdjęcie? Kiedy tam trafiły? Mogę na nich zerknąć jak będę w schronie... szczeniaki mimo wszystko mają się tam nieźle...[/QUOTE] Nie mam żadnych zdjęć. Psiaki były kiepsko zsocjalizowane, bojące się ludzi . Zamykane po kilka dni bez jedzenia i wychodzenia na zewnątrz. Melina i patologia...Ech...
-
[quote name='kado']Czy w tym Bielsku lub okolicach nie ma żadnego Stowarzyszenia pomagającego zwierzętom???:cool3: Pies na 3-metrowym łańcuchu:crazyeye: [B]Lolito[/B] na łańcuchu:-([/QUOTE] he, he.....Było takie jedno, ale popłynęło z powodu długów.... A [B]Lolito [/B]w nocy ostro protestował, więc dla świętego spokoju sąsiadów wylądował w kotłowni. Cieplutko, suchutko..Nie wiem czy mu sie podobało, bo jeszcze u niego nie byłam ? Wieczorkiem zajrzę.
-
[B]Braciszek Bobka[/B] vel Mateo i jego [B]mamusia[/B] (z meliny ) trafiły w ramach interwencji do bielskiego schronu. Wychudzone, nieufne. Nie wiem czy tam mają jakąkolwiek szansę na przeżycie.:-(
-
Placowa, stara rottweilerka ma DS dzięki ROTTCE. Córeczka też w DS.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda1724']Tara dzisiaj pojechała do nowego domu, zostanie wrocławianką. Będzie mieszkała w domu, jako jedyny pies. Państwo bardzo mili, sami pojechali po Tarę i z drogi już dzwonili, że kochana z niej suka. Na DT miała bardzo dobrze, ale długo tam była i czas na nią. Na naszym forum (pomorskiej rottki) można śledzić dalsze jej losy. Ja będę w tygodniu we Wrocławiu, to na pewno Tarę odwiedzę.[/QUOTE] Nie wierzę !!!! Ogromnie się cieszę !!! Dziękujemy kochana za Tą wspaniałą wiadomość. Jako Fundacja/je jesteśćie wszyscy niesamowici ! Moje uznanie dla Waszej pracy ! -
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
togaa replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc finansową dla[B] Fortuny. [/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236140-Dom-sprzedany-razem-z-psem-!-FORTUNA-stara-porzucona-ONKA…[/URL] W poście 7 poz. 2 jest foto niezapłaconej Faktury za zabieg - 450,00 zł (sterylizacja + usunięcie guzów na listwie ml.) a dojdą jeszcze koszty hospitalizacji. Sunia nadal przebywa w Lecznicy. Jestesmy zadłużeni w 3 Lecznicach na ponad 6 tyś , na koncie mamy zero, na utrzymaniu masę zwierząt. Bardzo prosimy o jakąkolwiek pomoc. .[IMG]http://img37.imageshack.us/img37/7258/p1120687e.jpg[/IMG] -
[QUOTE]Lolo w nieocieplonej budzie?:mad: [/QUOTE] O, przepraszam ! Buda jest super !. To właściwie jest buda w budzie i tak naprawde jest malutka w środku. Ocieplona z każdej strony, heblowana podłoga , świeża owsiana słoma. Moja [B]Niunia[/B] bardzo ją sobie ceni i jak zbyt długo czeka pod drzwiami po porannym siooo, to dosypia w swojej budzie. .[IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9010/sam1046q.jpg[/IMG]
-
[quote name='Nikaragua']Tym lepiej :) Malgoska wykradnie Lolcia po kryjomu[/QUOTE] [B]Lolcia [/B]może, byleby budę zostawiła...
-
Jutro mnie nie ma.:eviltong: Jadę do Skoczowa na wizytę p.a dla Misi....:razz:
-
Cudowny filmik, człowiekowi chce sie śmiać i płakać naprzemian...!
-
[QUOTE]oj, a łańcuch ile ma metrów??????:mad::mad:[/QUOTE] Przepisowe 3 metry.... Budy nie zdążyłam dzisiaj sprzątnąć i wymienić słomę , ale jutro się poprawię....
-
Żeby ktoś nie myślał; to nie jest szantaż emocjonalny tylko... samo życie. Nie ma na pieluchy, nie ma kanapy.Trudno, kryzys... .[IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8186/sam1043w.jpg[/IMG] .[IMG]http://img823.imageshack.us/img823/5443/sam1042g.jpg[/IMG]
-
[quote name='Cantadorra']Przygotujcie tekst i fotki, wyślijcie mi na maila: [email protected]. Zamówię ogłoszenia. Bardzo Ci dziekuję, bo sprawa pilna. Na jutro będzie tekst. Mam też nowe zdjęcia . Dzisiaj dziewczyny zrobiły w Lecznicy.