-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
[quote name='Nikaragua']Oneczka wystawi? czy pomóc?[/QUOTE] [B]Nika k[/B]ochana, na pewno Twoja pomoc będzie niezbędna. Bardzo Ci dziękuję !!! Poprosiłam [B]oneczke03[/B] o reaktywowanie jubilerskiego, dzisiaj w wolnej chwili fociłam do bazarku[B] Lili, [/B]a Ciebie bym prosiła o bazarek z psimi akcesoriami, tylko muszę je poskładać do kupy a nie ma kiedy... [B]Lola [/B]biednego tez dopadła bieda i ma karmę kupowana na kilogramy. Możemy zapomnieć o czasach , gdy kupowaliśmy wór [B]Acany[/B]..Ech....
-
Ja też niestety nie mam nowych wieści.... Musimy poczekać na p.Bożenkę.
-
Okaleczony Shrek z sideł . Bez łapy, bez ogona...Prosi o wsparcie i dom !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
U [B]Shreka[/B] żadnych nowości. DT nie protestuje ani nie ponagla by szukać mu domu... Niestety nabrał masy ( kastracja, ograniczony ruch) i jest na kuracji odchudzajacej.. -
Podejrzewam że kochana[B] babi2[/B] robi dobrą minę do złej gry....No bo co ma zrobić?
-
Trzymajcie kciuki, trzymajcie kciuki!!!!! Miałam przed chwilą taki telefon, żę aż usiadłam....Pani miała niepełnosprawnego psiaka i chce pomóc następnemu.... Chyba właśnie trwa rozmowa z p.Bożenką...Pewnie się umówią na spotkanie.
-
[quote name='Nikaragua']Bazar majtkowy wymyśliłam dla LOLKA i jego kumpli :) link w podpisie[/QUOTE] Bazarek super !!!. Ja też dzisiaj fociłam fanty. Doszła kolejna faktura do zapłaty...Już czasem sił brak..
-
[quote name='necianeta89']Przelałam pieniążki. Z tego bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234404-Koniec-Rozliczam-Cegiełkowo-dla-Braci-Mniejszych-do-5-11-do-godz-23/page8[/URL] [B]96 zł[/B], proszę o potwierdzenie oraz z tego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233642-*wirtualny-cmentarz*-Zapal-znicz-za-tych-co-odeszli-na-Braci-Mniej-do-5-11-g-22[/URL] [B]116 zł[/B], również proszę o potwierdzenie jak dojdzie.[/QUOTE] Potwierdzam, wszystko doszło i jest już na koncie [B]Stowarzyszeni[/B]a ( [B]116,00 zł i 96,00 zł[/B]). Dziękujemy kochana [B]necianetko89 !!![/B]
-
[quote name='Lili8522']Właśnie wysłałam dla Stowarzyszenia 100 zł z bazarku : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234544-Bransoletki-shamballa-kolczyki-i-wiele-innych-błyskotek-ZAPRASZAM-do-12-11-godz-20[/URL] iiiiiiiiiiiiiii w przyszłym tygodniu powstanie nowy bazarek z ciuszkami i innymi pierdołkami mam nadzieję że znów coś 'kapnie' ... gdyby ktoś jeszcze chciał coś do niego dodać to chętnie się tym zajmę :)[/QUOTE] Potwierdzam że [B]100 zł [/B]z tego bazarku jest już na koncie[B] Stowarzyszenia[/B]. Dziękujemy bardzo, bardzo , kochana [B]Lili8522[/B] !!!!:multi:
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
togaa replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Zwabił mnie tytuł ! Też mam [B]Igę, [/B]z zacięciem do ucieczek.... Ale tu widzę dramat...Koszmar jakiś...Biedna sunia.:-( -
[quote name='Malgoska']Lolek obowiązkowo musi być:)[/QUOTE] Ło Matko! a toż on przyspawany do mnie bardziej niż ślubny...( I vice versa:razz: ) A ja tam nigdzie się nie wybieram.. Liczyłyśmy dzisiaj z[B] Oneczką03 [/B]ile to [B]Lolo[/B] ma lat i wychodzi że stary chłop z niego. Dziadyga prawie, a wciąż pielucha na tyłku...;)
-
[quote name='WiosnaA']Zamówiłam na Katowice,śląskie,tak jak były poprzednio....ew. jeszcze można będzie zmienić zanim zaczną się robić;)[/QUOTE] Spływają ogłoszenia do aktywacji. Dzięki wielkie WiosenkoA.
-
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ona03'][B]togusiu [/B].......[/QUOTE] A co Ci się tak na wspominki wzięło ?:razz: [B]Pepele[/B] ma się dobrze a nawet bardzo dobrze. Ma swojego wroga (Mikusia)którego konsekwentnie prześladuje od przeszło 4 lat i swoją ukochaną 'dużą kudłatą" (Togulkę)....Reszta stada go średnio interesuje. Co do siurania gdzie popadnie, to wszystko po staremu. Wszystkie doły szaf , szafek z płyty są wywinięte , napuchniete a okleina odpada...:razz: Dawno machnęłam na to ręką....:evil_lol: -
[QUOTE][B]Smyczku[/B] dlaczego nie zapisujesz się na zjazd [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/cool3.gif[/IMG], i [B]Małgoska[/B] też nie, co to ma znaczyć[/QUOTE] Ależ One już dawno są wpisane nijako z...'urzędu". Innej opcji nie ma...:razz:
-
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
togaa replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Dopiero tu trafiłam .. Z zapartym tchem i ściśniętym sercem przeleciałam cały wątek.... Ale miał, ma chłopak szczęście ! CUD !!! -
Jejku, ale się u Ciebie porobiło,[B] Ryteczko![/B] Gdyby to były Tychy, to bym pomogła .
-
FILUTEK , psi podrostek. Zwrot ze schroniskowej adopcji...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
No szkoda, tym bardziej że ludzie [B]Filutkow[/B]i bardzo się spodobali. W ogóle nie darł japy....Machał ogonkiem, był przymilny, super się zaprezentował !!! -
FILUTEK , psi podrostek. Zwrot ze schroniskowej adopcji...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Państwo na godzinę przed wspólnym spacerem wysłali sms że zdecydowali się na szczeniaczka. Szkoda, bo dobrze rokowali... Musimy znowu ruszyć z ogłoszeniami ... -
To jakiś paradoks, że przy 6-ściu psach , tylko wózeczkowy kiedyś [B]Lolo[/B] okazał się przemiłym psem spacerowym. Tydzień temu zaryzykowałam i spuściłam go na polance pod schroniskiem ze smyczki. Było już póżno, zimno, żywej duszy. [B]Lolo [/B]krążył pomiędzy ławami, 'tropiąc' niedojedzone czipsy i frytki.. . Jest tam zadaszony, kamienny krąg do rozpalania ogniska. Patrzę, a z Lolkowego pyska wystaje wielgachny kawał czarnej, spalonej na węgiel kiełbachy...:crazyeye: Porwał i w nogi... do pana. Z 5 cm. mu wyrwałam , ale resztę pożarł i pognał szukać następnej....:razz: Czekam na kuriera z kocim jedzonkiem i tak sobie wspominam... A to, "nasze schronisko". Zdjecie z jakiegoś portalu.... .[IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2889/8311bielskobialaiokolic.jpg[/IMG]
-
[quote name='Poker']W jakim są wieku? Wiadomo coś o matce? Jest jakaś puchata sunia?[/QUOTE] Nie wiem czy aby juz nie mają 5 tygodni ? Zapytam. Suczka nie ma roku, jest czarna podpalana z dłuższym włosem, wielkosci spaniela. Mam zdjęcie, ale b. kiepskie.Lepsze beda w sobotę. Jest codziennie dokarmiana przez osobę która nam sprawę zgłosiła. Sunia-szczeniul jest tylko jedna,ta czarno-biała. Reszta chłopczyków 'goldenkowata;.