Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. [quote name='Nikaragua']Oneczka wystawi? czy pomóc?[/QUOTE] [B]Nika k[/B]ochana, na pewno Twoja pomoc będzie niezbędna. Bardzo Ci dziękuję !!! Poprosiłam [B]oneczke03[/B] o reaktywowanie jubilerskiego, dzisiaj w wolnej chwili fociłam do bazarku[B] Lili, [/B]a Ciebie bym prosiła o bazarek z psimi akcesoriami, tylko muszę je poskładać do kupy a nie ma kiedy... [B]Lola [/B]biednego tez dopadła bieda i ma karmę kupowana na kilogramy. Możemy zapomnieć o czasach , gdy kupowaliśmy wór [B]Acany[/B]..Ech....
  2. Ja też niestety nie mam nowych wieści.... Musimy poczekać na p.Bożenkę.
  3. U [B]Shreka[/B] żadnych nowości. DT nie protestuje ani nie ponagla by szukać mu domu... Niestety nabrał masy ( kastracja, ograniczony ruch) i jest na kuracji odchudzajacej..
  4. Podejrzewam że kochana[B] babi2[/B] robi dobrą minę do złej gry....No bo co ma zrobić?
  5. Trzymajcie kciuki, trzymajcie kciuki!!!!! Miałam przed chwilą taki telefon, żę aż usiadłam....Pani miała niepełnosprawnego psiaka i chce pomóc następnemu.... Chyba właśnie trwa rozmowa z p.Bożenką...Pewnie się umówią na spotkanie.
  6. [quote name='Nikaragua']Bazar majtkowy wymyśliłam dla LOLKA i jego kumpli :) link w podpisie[/QUOTE] Bazarek super !!!. Ja też dzisiaj fociłam fanty. Doszła kolejna faktura do zapłaty...Już czasem sił brak..
  7. [quote name='necianeta89']Przelałam pieniążki. Z tego bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234404-Koniec-Rozliczam-Cegiełkowo-dla-Braci-Mniejszych-do-5-11-do-godz-23/page8[/URL] [B]96 zł[/B], proszę o potwierdzenie oraz z tego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233642-*wirtualny-cmentarz*-Zapal-znicz-za-tych-co-odeszli-na-Braci-Mniej-do-5-11-g-22[/URL] [B]116 zł[/B], również proszę o potwierdzenie jak dojdzie.[/QUOTE] Potwierdzam, wszystko doszło i jest już na koncie [B]Stowarzyszeni[/B]a ( [B]116,00 zł i 96,00 zł[/B]). Dziękujemy kochana [B]necianetko89 !!![/B]
  8. [quote name='Lili8522']Właśnie wysłałam dla Stowarzyszenia 100 zł z bazarku : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234544-Bransoletki-shamballa-kolczyki-i-wiele-innych-błyskotek-ZAPRASZAM-do-12-11-godz-20[/URL] iiiiiiiiiiiiiii w przyszłym tygodniu powstanie nowy bazarek z ciuszkami i innymi pierdołkami mam nadzieję że znów coś 'kapnie' ... gdyby ktoś jeszcze chciał coś do niego dodać to chętnie się tym zajmę :)[/QUOTE] Potwierdzam że [B]100 zł [/B]z tego bazarku jest już na koncie[B] Stowarzyszenia[/B]. Dziękujemy bardzo, bardzo , kochana [B]Lili8522[/B] !!!!:multi:
  9. [quote name='mestudio']Zaglądam do małej o podczytuję.[/QUOTE] Ja też codziennie podczytuję....Kroczki malutkie, ale wciąż do przodu...:lol: Trzeba mieć anielską cierpliwość.
  10. [URL]http://img823.imageshack.us/img823/9413/franiao.jpg[/URL] Nie wierzę....sama dupinkę podniosła ?:crazyeye:
  11. Zwabił mnie tytuł ! Też mam [B]Igę, [/B]z zacięciem do ucieczek.... Ale tu widzę dramat...Koszmar jakiś...Biedna sunia.:-(
  12. Kolejny dramat ze szczęśliwym zakończeniem; cudownie !!! Nasz[B] Shrek[/B] był okaleczony identycznie; łapeczka i ogon. W dodatku zaliczył schronisko.. Ale obecny DT wynagradza mu wszystko w dwójnasób... .[IMG]http://img846.imageshack.us/img846/3820/sam71974.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Malgoska']Lolek obowiązkowo musi być:)[/QUOTE] Ło Matko! a toż on przyspawany do mnie bardziej niż ślubny...( I vice versa:razz: ) A ja tam nigdzie się nie wybieram.. Liczyłyśmy dzisiaj z[B] Oneczką03 [/B]ile to [B]Lolo[/B] ma lat i wychodzi że stary chłop z niego. Dziadyga prawie, a wciąż pielucha na tyłku...;)
  14. [quote name='WiosnaA']Zamówiłam na Katowice,śląskie,tak jak były poprzednio....ew. jeszcze można będzie zmienić zanim zaczną się robić;)[/QUOTE] Spływają ogłoszenia do aktywacji. Dzięki wielkie WiosenkoA.
  15. [quote name='ona03'][B]togusiu [/B].......[/QUOTE] A co Ci się tak na wspominki wzięło ?:razz: [B]Pepele[/B] ma się dobrze a nawet bardzo dobrze. Ma swojego wroga (Mikusia)którego konsekwentnie prześladuje od przeszło 4 lat i swoją ukochaną 'dużą kudłatą" (Togulkę)....Reszta stada go średnio interesuje. Co do siurania gdzie popadnie, to wszystko po staremu. Wszystkie doły szaf , szafek z płyty są wywinięte , napuchniete a okleina odpada...:razz: Dawno machnęłam na to ręką....:evil_lol:
  16. [QUOTE][B]Smyczku[/B] dlaczego nie zapisujesz się na zjazd [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/cool3.gif[/IMG], i [B]Małgoska[/B] też nie, co to ma znaczyć[/QUOTE] Ależ One już dawno są wpisane nijako z...'urzędu". Innej opcji nie ma...:razz:
  17. Dopiero tu trafiłam .. Z zapartym tchem i ściśniętym sercem przeleciałam cały wątek.... Ale miał, ma chłopak szczęście ! CUD !!!
  18. Jejku, ale się u Ciebie porobiło,[B] Ryteczko![/B] Gdyby to były Tychy, to bym pomogła .
  19. No szkoda, tym bardziej że ludzie [B]Filutkow[/B]i bardzo się spodobali. W ogóle nie darł japy....Machał ogonkiem, był przymilny, super się zaprezentował !!!
  20. Państwo na godzinę przed wspólnym spacerem wysłali sms że zdecydowali się na szczeniaczka. Szkoda, bo dobrze rokowali... Musimy znowu ruszyć z ogłoszeniami ...
  21. [QUOTE]Jeszcze ze 2 -3 dni i będzie jadła w kuchni. [/QUOTE] W kuchni i ...przy stole !;)
  22. U mnie rogi też nadjedzone we wszystkich psich posłankach.....:razz:.Ciekawe, kiedy Deczce 'popuści"...?
  23. To jakiś paradoks, że przy 6-ściu psach , tylko wózeczkowy kiedyś [B]Lolo[/B] okazał się przemiłym psem spacerowym. Tydzień temu zaryzykowałam i spuściłam go na polance pod schroniskiem ze smyczki. Było już póżno, zimno, żywej duszy. [B]Lolo [/B]krążył pomiędzy ławami, 'tropiąc' niedojedzone czipsy i frytki.. . Jest tam zadaszony, kamienny krąg do rozpalania ogniska. Patrzę, a z Lolkowego pyska wystaje wielgachny kawał czarnej, spalonej na węgiel kiełbachy...:crazyeye: Porwał i w nogi... do pana. Z 5 cm. mu wyrwałam , ale resztę pożarł i pognał szukać następnej....:razz: Czekam na kuriera z kocim jedzonkiem i tak sobie wspominam... A to, "nasze schronisko". Zdjecie z jakiegoś portalu.... .[IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2889/8311bielskobialaiokolic.jpg[/IMG]
  24. Dopiero teraz się tu dokulałam.... Śliczna ta rodzinka. Szczęście że maluchy bezpieczne, tylko te domki teraz znaleźć . Ech...
  25. [quote name='Poker']W jakim są wieku? Wiadomo coś o matce? Jest jakaś puchata sunia?[/QUOTE] Nie wiem czy aby juz nie mają 5 tygodni ? Zapytam. Suczka nie ma roku, jest czarna podpalana z dłuższym włosem, wielkosci spaniela. Mam zdjęcie, ale b. kiepskie.Lepsze beda w sobotę. Jest codziennie dokarmiana przez osobę która nam sprawę zgłosiła. Sunia-szczeniul jest tylko jedna,ta czarno-biała. Reszta chłopczyków 'goldenkowata;.
×
×
  • Create New...