-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Ja też biegiem do karakułów, a tu tylko "Witanko" i ten wiatr.... Gdzie galeria, gdzie wieści o księżniczkach? cicho, głucho...
-
Chciałam potwierdzić wpłatę na konto Stowarzyszenia [B]122,00 zł [/B]z bazarku [B]Poker,[/B] które to pieniądze pójdą na spłatę naszych długów w Lecznicach. Bardzo, bardzo dziękujemy !!!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234799-DZI%C5%9A-KONIEC!NOWE-FANTY-P-46-%C5%9AWI%C4%98TA-ZA-PASEM-DLA-BRACI-MNIEJSZYCH-do-10-11-12-g-22/page6[/url]
-
[quote name='mama_Alfika']Czy dotarła wpłata 64 zł za lawendowe woreczki ?[/QUOTE] Przepraszam najmocniej ! Wczoraj przyszło !!!!! Na dwóch karteluszkach to odnotowałam i...zapomniałam wpisać.:wallbash: Dziekuję ogromnie,[B] mamo_Alfikowa[/B] !:loveu: Edytuję, bo przypomniałam sobie co sie stało. Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, ale od pewnego czasu, punktualnie o 24,00 ,dogo ma czkawkę i ukazuje się komunikat że ...przepraszają, ale serwer jest zbyt przeciążony, ble, ble.. Po kilkunasu minutach wszystko wraca do normy, ale jak się jest w trakcie pisania postu, to się zapodziewa...I tak było wczoraj jak się wzięłam za "ksiegowość".:mad:
-
[B]Lolo[/B] dostał dzisiaj[B] 15,00[/B] zł od [B]Andzike. [/B]:loveu: Bardzo, bardzo dziękujemy!!!!:multi:
-
Mamusię dziewczyny mają cały czas na oku. Już byśmy Ją zgarnęli z ulicy, tylko gdzie Ją dać ? Nie mamy dla Niej ani tymczasu ani miejsca w Lecznicy, ani kasy na to wszystko. Musi trochę poczekać. Codziennie chodzą ją dokarmiać i podają leki ogranicz. laktację. Jest odrobaczona, odpchlona. Na pewno Jej nie zostawimy własnemu losowi, bo za chwilę znowu będa szczeniaki. Suńka nie ma jeszcze roku,jest nieduża, ma miły charakter. Drugi pomysł to porobić jej fajne zdjęcia i już zacząc ogłaszać. .[IMG]http://img404.imageshack.us/img404/2501/zdjecie0011.jpg[/IMG] .[IMG]http://img694.imageshack.us/img694/9003/sunia2c.jpg[/IMG]
-
[QUOTE] I chyba pozyskałam chętnego na spacery z Luzikem :smile:[/QUOTE] Oj, to by było dobrze !!!!
-
[quote name='Pysia']Boziu ale słodziaki :loveu: Zakochałam się w dzieweczce i tym najmniejszym z zadartym ogonkiem :) Jakie one są duze? Ile maja? Może napisać jakiś tekst do ogłoszeń?[/QUOTE] Mają gdzieś 6-7 tyg. Za tydzień będą mogły iść do domu. Są ogłaszane i jest duże zainteresowane. Można grymasić i przebierać. Dzisiaj sprawdzałam domek, kolejny jutro, następny w Sobotę.:lol: Dzieki kochana za chęć pomocy.:lol:
-
[quote name='Poker']Bazarrrosss [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236296-Piękne-linoryty-w-wykon-dzieci-Na-pokrycie-długów-BRACI-MNIEJSZYCH-Do-02-12-G-22?p=20027346#post20027346[/URL][/QUOTE] Dziękujemy , kochana [B]Poker [/B]! Prace bazarkowe przepiękne. Mówię to szczerze i z zachwytem !!!! Jestem pod wrażeniem artyzmu, poziomu,pomysłu. SUPER!!!!
-
[quote name='Pysia']Znalazłam i przylazłam :) Z podziękowaniami jeszcze raz za sprawdzenie domku dla Kikusi :) Za Fortune to bym powiesiła byłych właścicieli :angryy: Tego malucha z zadartym ogonkiem możesz przysłać w paczce pocztą :diabloti:[/QUOTE] Witaj [B]Pysiu[/B] kochana ! Miło Cię tu gościć !
-
Wiem, wiem żę podpadłam....przejężdżałam tylko, przystanęłam, pozachwycałam się i pa, pa... Nastęnym razem popstrykam, tyle że na moim sprzęcie Ali będzie ogromną , czarną plamą...:razz:
-
Mam takie urwanie głowy, że brak czasu na życie.... Odwiedziłam wczoraj potencjalną nową Panią. Pani w wieku słusznym ale nie starczym. Drobna, urocza, z poczuciem chumoru. Całe życie miała w domu psy, a 3 tyg temu odeszła Jej ukochana jamniczka - ponoć straszna zołza i zazdrośnica. Mieszka sama, więc dobrze sie stało że w spotkaniu towarzyszyła nam synowa owej Pani mieszkająca kilka km. dalej. To Ona zobowiązała sie przejąć opieke nad Misią, jakby co...? Szpital,choroba itp... Nawet sprowokowałam rozmowę telef. obecnej Misiowej Pańci i potencjalnej....W tle słychać było zajadłe szczekanie...Okazało się że to Misia 'w akcji" z kotem... Przeprowadzka planowana na weekend. Trzymajcie kciuki !
-
[B]Szkraby z meliny. 5 biszkopcików szuka domu Mamusia samopas na ulicy...[/B] To że w takich warunkach żyją ludzie, to poniekąd ich wybór. Ta piątka maluchów wyboru nie miała. Zapchlone, zarobaczone , głodne. Dokarmiane przez obcych ludzi, bo dla ich ‘pana’ priorytetem była wóda . Jaka czekała je przyszłość? Można sobie tylko wyobrazić. Dzięki determinacji i uporowi jednej z wolontariuszek, są już bezpieczne. Na razie przebywają w Lecznicy. Pilnie szukamy maluszkom nowych domów. Biszkopciki to ‘chłopcy”. Czarno-biała – „dziewczynka”. Mamusię dziewczyny mają cały czas na oku. Już byśmy Ją zgarnęli z ulicy, tylko gdzie Ją dać ? Nie mamy dla Niej ani tymczasu ani miejsca w Lecznicy, ani kasy na to wszystko. Musi trochę poczekać. Codziennie chodzą ją dokarmiać i podają leki ogranicz. laktację. Jest odrobaczona, odpchlona. Na pewno nie zostawimy Jej własnemu losowi, bo za chwilę znowu będa szczeniaki. Suńka nie ma jeszcze roku,jest nieduża, ma miły charakter. [I] 21.01.2013 Wszystkie szczeniule juz w nowych domach. Zamieszkały w; Pszczynie, k/ Oświęcimia, Łazach, Opolu,w okolicach Będzina . Mamusia 11.01.2013 została wysterylizowana. Jej opiekunowie nie chcą jej oddać. Nie krzywdzą jej i na swój sposób kochają. Sunia też jest do nich przywiazana. Pozostawiona sama w Lecznicy, zdemolowała drzwi pomieszczenia i poniszczyła sprzęty w poczekalni. [/I] [I]Po 'rodzince" został w lecznicy spory dług, blisko 900,00 zł. Wielka prośba o pomoc bazarkową itp...[/I] Kontakt w sprawie adopcji; [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , tel;502329612 Gdyby ktoś chciał wspomóc, bardzo prosimy; [B][I][B][SIZE=2][COLOR=darkred]Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych[/COLOR][/SIZE][/B][/I][/B] [B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]34-300 Żywiec[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]ul.Folwark 8[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [COLOR=darkred][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I][B]46 1140 2017 0000 4202 1012 0220[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=darkred][B][FONT=Times New Roman][I]tytułem : Darowizna na cele statutowe; szczeniaki z meliny[/I][/FONT][/B][/COLOR] [B]Rozliczenie;[/B] - 40,00 zł...........odrobaczenie, odpchlenie, 15.11.2012 - 225,00 zł ................szczepienie, ksiażeczki zdrowia szczeniaków - 35,00 zł...............odrobczenie,odpchlenie,zahamow.laktacji suni - 365,00 zł........hotelikowanie z wyżywieniem (Fakt.nr.30/01/2012) + 200,00 zł......p[B].Mirosława L[/B]. Jasło + 71,00 ..... bazarek[B] Nikaragua[/B] ('Nietypowe filiżanki..') + 50,00.......menrzuś za posrednictwem Nikaragua , bazarek ("Nietypowe filiżanki") + 50,00 ......bazarek[B] Nikaragua[/B] (Podaruj imię na Mikołajki") - 320,00zł....pobyt szczeniuli w Lecznicy (do 10.01.2013) ? ...............sterylizacja 'Mamusi" 11.01.2013 + 160,00 zł....bazarek[B] Iwona71[/B] ("-sreberka-CD-i-inne-..")II.2013r. --------------- [B]- 444,00 zł[/B] ----------------- .[IMG]http://img18.imageshack.us/img18/2980/obraz031vht.jpg[/IMG] .[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/8982/obraz026gt.jpg[/IMG] .[IMG]http://img208.imageshack.us/img208/5589/zdjcie0004g.jpg[/IMG] .[IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2897/zdjcie0026co.jpg[/IMG] .[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9088/zdjcie0023n.jpg[/IMG]