Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. W Krakowie jest domek dla takiego maleństwa, nawet starszego
  2. jak szarotka się czuje
  3. są śliczne
  4. Czy już Allegro- mogę zroboć
  5. ile może ważyć i cz jest wykastrowany
  6. Kajuniu najpierw ty a dzisiaj żółw syna Miał 10 lat , choc to gad bardzo wszyscy go kochaliśmy a syn najbardziej. Brakuje mi Ciebie i żółwia Tomka
  7. czy jest ktoś z Suwałk, proszę się odezwac
  8. super psinka -to co czytam lubi dominować. jak by było z pieskiem , który jest zaborczy i tez spi w łóżku
  9. obiecuję ze się spotkamy- syn dzisiaj wrócił z wakacji, jest i aparat
  10. proszę cos więcej napisać o Rusałce, jaka duża, czy toleruje pieski , koty
  11. Isabel nie znam tych piesków
  12. a jaka Lala jest duża, zgadza się z innymi pieskami
  13. Rafi też jest śliczny
  14. Agusiu napisz coś więcej o psotce i figusi
  15. Ulka dzięki, piesek wspaniały ale muszę mieć suczkę. Tabi nie ma sterylki i raczej to niemożliwe. Tabi ma nadwagę a po sterylce tyłaby jeszcze bardziej gruba Nie może jeść tych specjalnych karm dla psów otyłych ona ma chora trzustkę, jest na dość scisłej diecie. Ulka piesek wspaniały.Podoba mi się bułeczka , własnie ją znałazłam. jest śliczna , malutka. Musze to wszystko przemyśleć. Teraz już idę do pracy, czy Tabi odrazu by ją pokochała. Tak to wszystko sobie ułożyłam i nic z tego nie wyszło.A czy bułeczka lubi pieski
×
×
  • Create New...