Ulka dzięki, piesek wspaniały ale muszę mieć suczkę. Tabi nie ma sterylki i raczej to niemożliwe. Tabi ma nadwagę a po sterylce tyłaby jeszcze bardziej gruba Nie może jeść tych specjalnych karm dla psów otyłych ona ma chora trzustkę, jest na dość scisłej diecie.
Ulka piesek wspaniały.Podoba mi się bułeczka , własnie ją znałazłam. jest śliczna , malutka. Musze to wszystko przemyśleć. Teraz już idę do pracy, czy Tabi odrazu by ją pokochała. Tak to wszystko sobie ułożyłam i nic z tego nie wyszło.A czy bułeczka lubi pieski