Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Mona , jeśli szybko nie będzie domku zabierzesz ją na tymczas aby nie koczowała i na spokojnie poszukamy jej sprawdzony kochający domek
  2. wiek około 2-3 lat, mogę zainteresowanym podać telefon- prosze pytac
  3. szukamy, szukamy domku w Polsce- taka śliczna mordka na pewno znajdzie domek
  4. aukcja na Allegro sie niedlugo konczy , wiec nie ma problermu.
  5. jesli domek w Siedlach dobry, sprawdzony, Pan zgodziłby się na suczkę i byłby transport to uwazam że to upragniony domek dla kudłaczka. Jak bym si cieszyła, nie mogłam spac , coraz zimniej a tu nie ma domku
  6. jesteśmy po wizycie u weterynarza. Suczka waży 4.5kg, czyli przytyła. Została zbadana i zaszczepiona na wszystkie choroby.Jest taka kochana , a szczeka, o jak broni domku.
  7. to dobry pomysł , moze zrobie drugie Allegro
  8. napisała do mnie dziewczyna, która jest w Niemczech, przyjeżdza raz na jakis czas do Polski zabiera psiaki i szuka domków. W Polsce będzie w październiku. Co Wy na to. Mam nadzieję ze do tego czasu bedzie domek
  9. podaję numer aukcji z Allegro 242798889. Malutka do góry
  10. ROZMAWIAŁAM Z TA PANIĄ , KTÓRA SIE NIA OPIEKUJE. PIESEK JEST NADAL NA DZIAŁCE I CZEKA NA SWÓJ DOMEK. jEST BARDZO KOCHANY
  11. Radom- dziewczyny odezwijcie sie prosze
  12. domek jak najszybciej potrzebny- kto pomoże
  13. no a oto i suczka !!!!!!! proszę pomóżcie - jeśli nie znajdzie się domek lub domek tymczasowy to trafi do schroniska !!!!!!!!! [IMG]http://images29.fotosik.pl/84/1dbfbcde96499c74.jpg[/IMG] popatrzcie jaka jestem śliczna !!!!!!!! [IMG]http://images28.fotosik.pl/83/d3ae489482c50a36.jpg[/IMG] i tak bardzo tęsknię za domkiem :( [IMG]http://images24.fotosik.pl/83/e9b28af3bc1ccc6d.jpg[/IMG] [SIZE=5][COLOR=red][B]KTO DA MI NOWY DOM ????????[/B][/COLOR][/SIZE]
  14. Na Allegro znalazłam ogłoszenie,że piesek koczujący na działce szuka domku.Skontaktowałam się z włascicielami. Działka znajduje się w okolicy ul.Janiszewskiej . Jest to śliczna kudłata suczka. Jest bardzo towarzyska i słuchana.Swoim zachowaniem wskazuje ,ze była wychowana w domu. Zgubiła się albo ja ktoś wyrzucił.Właściciele działki dokarmiają ją ale nie moga dać jej domku.Jeśli nie znajdzie domku tym. lub stałego trafi do schroniska . Suczka jet śliczna, malutka[B].[/B] [B][SIZE=4]MAM ZDJECIA ALE NIE UMIEM WGRAĆ-CÓRKA TO ZROBI JAK DO MNIE PRZYJEDZIE.[/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=red]bardzo proszę osoby z Radomia o zainteresowanie się maleńką.[/COLOR][/SIZE][/B]
  15. Figusia szuka domku, a może plakacik, porozwieszamy z Kasią w Krakowie
  16. chyba Pixi miała za dużo spacerków- wczoraj 2 godzinny, a dzisiaj 3 godzinna działka. na działce była wspaniała, chodziła za mną cały czas.Po powrocie zjadła i tak padła że już po mieszkaniu za mną nie chodziła. Zobaczymy jak dzisiaj w nocy będzie spać jak jest mąż.
  17. no mam internet w pracy. Pixi jest wspaniała , super fotki ale to trochę cierpliwosci.Pixi dzisiaj spała ze mna i Tabi w nocy w łózku. Sama wskoczyła nie musiałam ja zapraszac..Rano jednak jak ja wstałam a mąż się połozył gdy wrócił z pracy nie chciała juz lezec . Najpierw patrzyła tak jakby prosiła abym sie połozyła a potem chodziła za mna a Tabi z mężem sobie spali.Coraz to cos nowego wiem o niej, a co najwazniejsze już ją kocham i nie wyobrażam sobie aby nie miał kogo miziać. Jej nie mozna nie kochać.
×
×
  • Create New...