Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. tak się cieszę , najpierw ze szczęścia a potem pomyślałam o biednej Kajuni i zrobiło mi się tak smutno
  2. proszę pomóżcie , chodzi mi o adres Mony. telefon tak schowałam że nie znajdę a na Dogo się nie odzywa
  3. Proszę pomóżcie mi - chodzi mi o adres do Mony- gdzieś schowałam telefon a na Dogo nie odpowiada
  4. malutka zostały tylko dni- transport umówiony na czwartek. Po południu nalenka bedzie u mnie
  5. Jak Ty kochasz zwierzęta, ile jest w Tobie miłości, czułości. Jesteś na pewno bardzo dobrym człowiekiem. Nie znam Cię osobiście ale Twoje podejście do zwierzat o tym świadczy.
  6. z jednej strony to fajnie że bedziesz w Krakowie ale Denisek będzie bardzo smutny
  7. Pixi nie może sie zadamawiać . W czwartek jedzie do mnie
  8. jak to Śrudka ma dom-własnie miałam drukować plakaty
  9. dzięki za fotki, można oglądać i oglądać.No i dobrze ze jej powiedziałaś co o niej myślisz. Jutro wieczorem się odezwę, jeśli można
  10. tak, masz rację,chwilami tak ciężko- wczoraj oglądałam zdjęcia z taką znajomą , mówiłam jej o Kajuni, o tym co się stało
  11. oglądałam program. no i jaki ten domek będzie gościł Żabcię
  12. masz rację, podróz poślubna jest raz w życiu
  13. dobranoc maleńka, już niecały tydzień i zostaniesz krakowianką
  14. oj, to smutne że zostaje bez koleżanki a najsmutniejsze że bez domku
  15. bardzo się cieszę ze suczka znalazła domek
  16. piękne konie-lubie je ale sie ich boję ,chociaż 20lat mieszkałam na wsi
  17. Mona , ja bym nie wytrzymała.Zadzwoniłabym do niej, powiedziała co o niej myslę, w jakim stanie oddała malutką i więcej nie reagowała na jej telefony i inne wiadomosci. Jak ze mnie zrobiła alkoholika, własciwie to nie wiem na jakiej podstawie. A tak na marginesie to ja nie pije w ogóle- nawet szampana. Ona chyba ludzie sobie szufladkuje po swojemu.
  18. myślę że trochę będą mieć słońca-są w Turcji
  19. Dziękuję, dziękuję bardzo. Czekam na fotki, ja ją w odpowiednim odstepie zaszczepienie na reszte chorób
  20. właśnie młodzi dzisiaj wyjechali w podróż poślubną
  21. tak już niedługo- własnie wróciłam z zakupów i kupiłam jej maleńką czerwon smyczkę. Na początku bałabym sie ją tak puścic
  22. jak tam samopoczucie , już niedługo maleńka będziesz moja
×
×
  • Create New...