Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. bądzcie szczęśliew
  2. wtatara

    Bernardyny

    tak bardzo kochane psy, a jakie pieszczochy
  3. tak moja Kajunia nie żyje , była pół dnia w Krakowie po wyciągnięciu ze schronu
  4. no to dobrze, to chyba rzeczywiście ta przycięta sierść
  5. nie mam Kajuni , trudno, biorę inne maleństwo. Kajunia jest mi nadal bardzo bliska. Ulka nawet nie wiesz jak mi ciężko
  6. oglądam te zdjęcia i muszę powiedzieć że maleńka dużo korzystniej wyglądała jak była u Asi. Znam psinke osobiscie i mój mąż. Obydwoje tak uważamy. Chyba ze to wina zdjęć. Jest bardzo smutna, oczka bez wyrazu i już nie tak błyszczaca sierść
  7. Przepraszam Ulka 18, zorientowałam sie dopiero dzisiaj że to nie Ty tak sądzisz. Lżej mi na sercu.
  8. dobranoc malutka już niedługo się zobaczymy
  9. jaki on kochany do góry piesku
  10. mogę wystawić ją też na Allegro
  11. jak będzie plakat mogę porozklejać. Prosze dac znać podam swój adres meilowy
  12. bardzo się cieszę że u Yoko wszystko w porządku. Asiu dziękuję Ci za trud włożony w dzisiejszą wędrówkę.
  13. nigdy nie marzył mi się pies rasowy, nieważne czy yorkowaty czy inny. Kajunia nie miała nic z z pieska rasowego i bardzo ją kochałam. chciałam wziąć pieska a właściwie suczkę małą i starszą. Tak było z Kajunią i z tą suczką jest teraz. Jakoś nie ustawiały sie po nią kolejki, gdyby nie tymczas wylądowała by w schronisku. Tak jak Kajunia miała , tak i ona ma coś w sobie że nie potafię o niej nie myśleć. Nie przypuszczałam Ulka że tak osądzisz moją decyzję o adopcji.Jest mi bardzo przykro. Na dogo są małe pieski podobne do rasowych i jakoś nie ma chętnych na nie, więc może tak było też z malutką
  14. trzymam kciuki , musi byc wszystko dobrze, wierzę w to dziewczyny
  15. tak, nie jest to Kajunia ale co zrobić. Ulka jak zobaczyłam ze Ty piszesz nie mogę powstrzymać się od łez. Nie udało się z Kajunią. Może teraz będzie lepiej. Psinka jest biedna, zaniedbana i babka chciała oddać ją do schroniska. Będzie mieć dobrdze, będzie kochana , już jąkocham
  16. jest piękna. Jest transport, tylko musimy dokładnie uzgodnić kiedy
  17. dziękuję za fotki. mała jest taka kochana. zaraz kontaktuje się z dziewczyną której mam telefon
  18. no to malutna będzie Krakowianką. To ja będę mieć taką pieszczochę. ja również mieszkałam w Bytomiu przez 10 lat
  19. przecież ona nie może mieszkać w budzie , takie maleństwo
  20. nie mogę gdy czytam wasze posty, ile w nich miłości, serca i dobroci do zwierząt.Gyby niektórzy mieli z tego tylko malenka cząstkę świat byłby wspaniały
  21. trzymam kciuki za Wegę .Biedna psinka. Co do wagi Tinki ja bym wycofała makaron. Moja Tabi tak tyła.Teraz je samo mięso , warzywa i taka karmę kupowaną u weterynarza, która przyspiesza przemianę materii. Podjadała tez kotkowi a jedzienie kocie jest bardzo tuczące dla pieska.
×
×
  • Create New...