Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. mam usunąć Allegro- bo mam nastepne wiadomości
  2. kajuniu nadal Cię kocham, miałam wyrzuty sumienia że nie zabrałam Cie wczesniej. Teraz juz wiem ze bezpodstawne. Wiem teraz ze dopóki był kotek było to niemozliwe. Wczoraj było pierwsze spotkanie wziętego drugiegi pieska z kotkiem. Dobrze że sie tak skończyło. kotek chciał zaatakować Pixi, chwyciłam ją na ręce, wtedy kot wyskoczył i powiesił się na mojej ręce, jak odpadł zaatakował Tabi. Moja prawa ręka wyglada koszmarnie, poraniona , spuchnieta. Wczoraj nie mogłam nia ruszyc, ale jest juz lepiej, stosowałam rózne leki, masci i jakos funkcjonuje. Ile razy wchodze na ten watek mam łzy, Kajuniu tak Cie kocham
  3. czy ten domek jest pewny. ta Pani z Allegro nadal pyta o niego
  4. no , jesteśmy po pierwszej nocy. Jest wspaniale, tabi spała w łózku, a Pixi w koszyczku w kocyku. Suczki zachowują się wspaniale. Pixi juz się zaczyna śmiać, witać jak się wraca i bawiła sięjuż piłeczką.
  5. Mona możesz podać telefon-znów zostawiłam w pracy
  6. jesteśmy po obiadku. W podróży troszkę wymiotowała.Gdy ją odbierałam cała się trzęsła. Jest taka kochana , cichutka. Tabi 2 razy na nia warknęła ale Pixi usuwa się jej z drogi. Nie sikała , pusciłam ją na trawkę ale nie zrobiła nic.Próbuje za mną chodzić ale boi się Tabi. Zrobię zdjęcia ale to później. Wieczorem wychodzimy z mężem ale córka przyjdzie do zwierząt aby nie zostały same. Najgorsze że mąż jest bardzo zdenerwowany czy tabi ją zaakceptuje
  7. Pikus do góry
  8. Ulka tak jak Ty od razu pomyślałam o Kajuni. zaszczepili ją pewnie bez żadnego ogładania tak jak Kajunię Kajuni się nie udało, malenka trzymaj się , tobie musi sie udać
  9. mam wiadomość w sprawie Bobika o adopcję. Niech ktoś poda namiary na jakie mam kierować tę osobę. Ja na temat pieska wiem tyle co przeczytałam , proszę odezwijcie się.
  10. przepraszam ale nie wiem dlaczego wyskakuje że nie ma takiej aukcji.Aukcja na pewno jest na 10dni. Wgrałam 3 zdjecia.
  11. [url]http://www.allegro.pl/item244264205_prosze_daj_mi_domek_prosi_szczeniaczek_bobik.html-[/url] oto link do Allegro. Mogę prosic o inne dane do kontaktu w sprawie Bobika
  12. Kasiek może znajdziemy chwile w niedzielę , no jeśli Isabel bedzie pasowac
  13. zdjecia sliczne, ale nie wybrałabym sie o tej porze. Mona wszystko załatwiłam, jutro tylko muszę porozmawiac o kosztach jak przywiezie pieska. dałam wszystkie namiary a mąż przed praca podrzuci klatkę.
  14. czy one mają Allegro- mogę pomóc
  15. wszystko dograne, około powinna malutka byc u mnie
×
×
  • Create New...