Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [quote name='Foksia i Dżekuś']Cisza,nikogo nie obchodzi los zwierzat z harbutowic ?:shake: nikt nie chce pomóc[/quot zadzwonię to porozmawiamy
  2. ona jest taka słodka. To małe bezbronne ciałko jest takie kochane.
  3. dzień dobry śliczny
  4. tak, tak, koniecznie musimy się wybrać
  5. cieszę się że są pozytywne wieści
  6. proszę o instrukcję aby założyć bazarek
  7. zdjęcia są aktualne, proszę nie zwracać uwagi na daty, coś mi się poprzestawiało
  8. [IMG]http://images25.fotosik.pl/167/0eb480b61164caf9med.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://images31.fotosik.pl/164/f4f70e16a0bc2814med.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://images28.fotosik.pl/169/f45d604213bc5cbemed.jpg[/IMG]
  11. troche wiosny[IMG]http://images30.fotosik.pl/169/5462e3c690c6e917med.jpg[/IMG]
  12. tak na kolankach,ostatnio wkoczyłam na stół[IMG]http://images30.fotosik.pl/169/1d4c76d273bd4bd4med.jpg[/IMG]
  13. taka jestem kudłaczka[IMG]http://images34.fotosik.pl/163/b8559eb5864f0e63med.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0eb480b61164caf9.html[/IMG]
  15. zmieniłam ale to nie o tytuł chodzi.Oglądneło ponad 700 osób ,czyli tytuł przyciąga
  16. [B][COLOR=red]tak się cieszę, taka wróciłam dzisiaj zmęczona z pracy , teraz dopiero wchodzę i az mnie zatkało.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]A jak on się tam wziął. [/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Zmienić wątek i usunąć podpis[/COLOR][/B]
  17. tyle osób zobaczyło wątek, 4 obstrwują a tu cisza
×
×
  • Create New...