Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. znów problem z Pixi,dzisiaj zauważyłam kilka maleńkich guzeczków rozsianych wokół sutka.
  2. DZIEWCZYNKI NA SPACERKU[URL="javascript: ShowBigPicture(current_picture)"][IMG]http://tmppics.allegro.pl/09/15/13/3f809b4576c8e6810dfc42a031129d9b_400[/IMG][/URL] [URL="javascript: ShowBigPicture(current_picture)"][IMG]http://tmppics.allegro.pl/09/15/14/a2c80fadae0397fb45002536f10dad51_400[/IMG][/URL] [URL="javascript: ShowBigPicture(current_picture)"][IMG]http://tmppics.allegro.pl/09/15/14/c036e5bdc08b77d4a5336807c9c24a3e_400[/IMG][/URL] [IMG]http://static.allegro.pl/site_images/1/0/blank.gif[/IMG] <A href="javascript: ShowBigPicture(current_picture)" name=big_photo_link2>[URL="javascript: ShowBigPicture(current_picture)"][IMG]http://tmppics.allegro.pl/09/15/13/b54385be5260bb9d60eb87e8dc4e4856_400[/IMG][/URL] PIXI PO SPACERKU [URL="javascript: ShowBigPicture(current_picture)"][IMG]http://tmppics.allegro.pl/09/15/12/9403a4974ab48a182ece826fc0c36f5b_400[/IMG][/URL]
  3. wznawiam jej Allegro
  4. co jest, jak można być takim pechowcem.
  5. Oj z pomocy nie wycofuję się ale ten czwartek odpada -mam jajko w pracy, które ja organizuję
  6. dużo uścisków od nas wszystkich
  7. takie maleństwo i tak musi cierpieć. Dziękujemy Ci za opiekę nad słoneczkiem
  8. tak się cieszę
  9. czy Cię już nikt nie pokocha
  10. tak się cieszę ze Julcia trzyma się dobrze
  11. [quote name='halbina']Wtatarko, ta z avatarku niby? :roll: :eviltong:[/quote proszę jasniej
  12. szkoda że tkasiek moja córka ma kotkę , która nie akceptuje żadnych zwierząt.
  13. byłabym chętna gdybym nie uratowała przed schronem 8 letniej Pixi [IMG]http://lh4.google.com/kasiekwach/R3Ua9KLmTSI/AAAAAAAAHBQ/7OsPc5cVhzQ/S5002696.JPG?imgmax=512[/IMG]
×
×
  • Create New...