Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [RIGHT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8c7fb3ffef74a871.html"][IMG]http://www.fotosik.pl/webimg/powieksz_zdjecie.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8c7fb3ffef74a871.html#e"][IMG]http://www.fotosik.pl/webimg/dodaj_do_ulubionych.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8c7fb3ffef74a871.html#tapster"][IMG]http://www.fotosik.pl/webimg/wyslij_na_telefon.gif[/IMG][/URL][/RIGHT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8c7fb3ffef74a871.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/190/8c7fb3ffef74a871med.jpg[/IMG][/URL] [RIGHT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/86c1b5eeb1bcfcf1.html"][IMG]http://www.fotosik.pl/webimg/powieksz_zdjecie.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/86c1b5eeb1bcfcf1.html#e"][IMG]http://www.fotosik.pl/webimg/dodaj_do_ulubionych.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/86c1b5eeb1bcfcf1.html#tapster"][IMG]http://www.fotosik.pl/webimg/wyslij_na_telefon.gif[/IMG][/URL][/RIGHT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/86c1b5eeb1bcfcf1.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/205/86c1b5eeb1bcfcf1med.jpg[/IMG][/URL] taka jestem wojskowa dziewczyna
  2. [URL="http://www.glitterfy.com/"][IMG]http://img19.glitterfy.com/96/glitterfy123717807D31.gif[/IMG][/URL]
  3. dzięki Kasiu. Pixunia znów ma gorączkę. Nie chce też nic pić. Wodę daję jej strzykawką.Za to zrobiła koopkę 2 razy a to ważne
  4. we wrześniu wzięłam drugą suczkę. w domu miałam już suczkę 4letnią. Bardzo baliśmy się. Obydwie nie wysterylizowane. ta która przyszła to naleńka 4 kg sunia , której groził schron- właścicielka zmarła- podobna sytuacja. Gdy weszliśmy moja domowa sunia zaczęła warczeć ale się uspokoiła a po chwili chciała się rzucić na maleństwo, bardzo na nią nakrzyczałam i od tej chwili spokój, to szybciej to maleństwo na nią warknie. Obydwie bardzo się kochają. Wczoraj ta mała miała zabieg, gdy rano wróciliśmy bez małej ,Tabi bardzo piszczała. Za to po południu bardzo się cieszyła. Poswięcamy im jednakową ilość czasu , obiedwie razem są głaskane, przytulane, razem jedzą, jest super
  5. u Pixuni wszystko dobrze, ja jutro w domku ją pokłuję. Zato Tabi ma stan zapalny zew. narządów rodnych. dostała zastezyk i 2 maści do smarowania. Trzeba jej często robić toaletę ale najważniejsze że tylko to
  6. Pixunia w nocy była pobudzona, prawie całą noc przechodziła. Miała też trochę temperatury. Teraz dopiero śpi jak aniołek. Na 10 jedziemy na kroplówkę. Musimy zabrać też Tabi. zauwazyłam ze od kilku dni myje się w okolicy narzadów rodnych. ja dzisiaj potrzę a tam skrzep krwi. następny problem
  7. Pixunia w domku od 4 godzin. Wybudzona, tylko nie moge od niej odejść bo od razu piszczy. Wodę pije, sika do kocyka , tylko najgorsze bo posikała kubraczek. dość że mokry to jej podłożyłam chusteczki higieniczne ale brzybko bardzo pachnie bo leki wydalane z moczem.
  8. dlatego że nie mozna operować usuwając wszystkie sudki jednoczescie. Ona nie ma tylko usuwanuch guzków ale całość z jednej strony.
  9. Pixunia w trakcie operacji. Ale jestem załamana,pojawił sie juz guzek z drugiej strony.Za około 3 m. nastepny zabieg
  10. dziękuję, a Pixunia taka dzisiaj zabawowa, nawet nie wie co ja czeka. Operacja o 8 rano
  11. [IMG]http://images32.fotosik.pl/96/8da9f7174dc427c9.jpg[/IMG] ma niecały rok i bardzo prosi o domek wystawiając ciągle łapki
  12. [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/6238/87695976tv6.jpg[/IMG] jaka ona śliczna
  13. pozdrowienia z Krakowa dla suni
×
×
  • Create New...