Czy to z Łęgu miałabym przewieżć. w czwartek to zależy o której wrócę i mąż jest do 19 w pracy. W piątek zaraz po pracy jadę do mamy , która ma 75 lat i mieszka 140 km od Krakowa. wracam w niedzielę wieczorem. Tak wygląda ten tydzień.Przyszły czwartek to nie ma sprawy, a ten to raczej odpada. Mama , jak już pisałam to starsza osoba i muszę jej porobić porządki przedswiąteczne. Przepraszam