Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. wróciłyśmy od babci, było fajnie, w przyszłym tygodniu idziemy do weta
  2. fajnie, Jagódko trzymam
  3. to okropne takie szukanie, choc na szczęście tego nie przeżyłam
  4. rok temu moi znajomi wzięli 8 letnią bernardynkę ze schroniska. W schronie była krótko, około miesiąca ale spacery przez dłuższy czas to był koszmar.Wychodziła za bramę ale zaraz chciała wracać. Nie zmuszali ją do dłuższych spacerów. Ma ogród więc spacerowała po nim. powoli sama wydłuzała spacerki. Teraz chodzi chetnie
  5. Czy to z Łęgu miałabym przewieżć. w czwartek to zależy o której wrócę i mąż jest do 19 w pracy. W piątek zaraz po pracy jadę do mamy , która ma 75 lat i mieszka 140 km od Krakowa. wracam w niedzielę wieczorem. Tak wygląda ten tydzień.Przyszły czwartek to nie ma sprawy, a ten to raczej odpada. Mama , jak już pisałam to starsza osoba i muszę jej porobić porządki przedswiąteczne. Przepraszam
  6. tak , ma Allegro
  7. no właśnie to bym dała
  8. a zaglądnij do Pixuni i tabuni
  9. no właśnie i nikt go nie chce
×
×
  • Create New...