Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Pixunia w przyszły piątek bedzie operowana. Krew w porządku, płuca, serce też. Proszę trzymajcie kciuki
  2. no i co z domkiem
  3. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f8a3ff1daa20d599.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/189/f8a3ff1daa20d599.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/595bd9fa98b95e0a.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/190/595bd9fa98b95e0a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1c20e740255ff276.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/182/1c20e740255ff276.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/78e7af88ae0d5f1c.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/189/78e7af88ae0d5f1c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5fc5b5cafed36ed4.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/189/5fc5b5cafed36ed4.jpg[/IMG][/URL]
  6. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] tak się poznajemy [IMG]http://static.allegro.pl/site_images/1/0/blank.gif[/IMG] [URL="http://javascript<b></b>:%20ShowBigPicture(current_picture)"][IMG]http://tmppics.allegro.pl/21/00/29/35177724b14fe77c71bcb94e01a1ea3e_400[/IMG][/URL] Portos w nowym domku. Mam nadzieję że będzie mu dobrze. Będzie miał ogród , kolegę rocznego pieska. Tamtem piesek przyjął go od razu.
  7. tak się poznajemy [IMG]http://static.allegro.pl/site_images/1/0/blank.gif[/IMG] [URL="http://javascript<b></b>: ShowBigPicture(current_picture)"][IMG]http://tmppics.allegro.pl/21/00/29/35177724b14fe77c71bcb94e01a1ea3e_400[/IMG][/URL] [IMG]http://static.allegro.pl/site_images/1/0/blank.gif[/IMG] <A[URL="http://javascript<b></b>: ShowBigPicture(current_picture)"][IMG]http://tmppics.allegro.pl/21/00/31/793ed5e6873ab5820f0e5b45ab9faded_400[/IMG][/URL]
  8. [URL="http://javascript<b></b>: ShowBigPicture(current_picture)"][IMG]http://tmppics.allegro.pl/21/08/28/469492b39f86d80edebc2b5d01d7fc6a_400[/IMG][/URL] [URL="http://javascript<b></b>: ShowBigPicture(current_picture)"][IMG]http://tmppics.allegro.pl/21/08/28/71d0cea11a52fe0e69f53ce645305987_400[/IMG][/URL] Portos w nowym domku koło Proszowic
  9. no to super, porobiłybyśmy ogłoszenia
  10. spróbuję namówic męża ,może by pojechał ze mną w którą niedzielę. Ja niestety nie prowadzę.Ile może być km. do Harbutowic.Pytam dlatego ze chodzi o kasę na paliwo. Wczoraj byłam ze swoją małą sunią u weta. Muszę wydać najmniej 700zł na operację, badania i wizyty po operacji. Nagle zrobiło sie jej kilka malenkich guzeczków koło sutka i sieją się dalej. Zabieg na początku kwietnia. A oto moja maleńka sunia ,która wzięłam bo groził jej schron [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77808[/URL]
  11. tak, tak Pixunia tez będzie mieć sterylkę i usuwany kamień na ząbkach
  12. trzymać trzeba i to bardzo. Guzków jest kilka a najgorsze to ze sieją się coraz to dalej- w bok do góry w dół. Pixunia jest juz po badaniach krwi, wszystko w porządku. Trzy razy łapki były kłute, nie chciała krew lecieć. W przyszłym tygodniu przeswietlenie a na początku kwietnia zabieg. Jest to świeża sprawa , więc miejmy nadzieje ze nie będzie przerzutów.Zmiany w sutkach robią sie około 2 miesiace po cieczce i to by sie zgadzało, w styczniu była cieczka. Bardzo boję się o nią, to starsza sunia, tyle przeszła. Nieraz jest tak ze po operacji szybko są przerzuty.Wet mówi ze swieże guzki rzadko daja przerzuty.To stare guzki rozpadaja sie i wtedy dochodzi do przerzutów. Jest taka fajna , wesoła, coraz bardziej nam ufa. Bardzo ja kocham. Biorąc starszego pieska wiedziałam ze moze byc róznie.Ale..... Na pewno wiem ze nie nadaje się na tymczas , wszystkie zwierzaki u mnie by zastawały. Chyba że tymczas trwałby tydzień
  13. [URL="http://www.allegro.pl/item331528626_likwidacja_schroniska_kastrowany_piesek_bez_domu.htmlhttp://www.allegro.pl/item331528626_likwidacja_schroniska_kastrowany_piesek_bez_domu.htmlhttp://www.allegro.pl/item331528626_likwidacja_schroniska_kastrowany_piesek_bez_domu.htmlhttp://www.allegro.pl/item331528626_likwidacja_schroniska_kastrowany_piesek_bez_domu.htmlhttp://www.allegro.pl/item331528626_likwidacja_schroniska_kastrowany_piesek_bez_domu.htmlhttp://www.allegro.pl/item331528626_likwidacja_schroniska_kastrowany_piesek_bez_domu.htmlhttp://www.allegro.pl/item331528626_likwidacja_schroniska_kastrowany_piesek_bez_domu.htmlhttp://www.allegro.pl/item331528626_likwidacja_schroniska_kastrowany_piesek_bez_domu.htmlhttp://www.allegro.pl/item331528626_likwidacja_schroniska_kastrowany_piesek_bez_domu.htmlhttp://www.allegro.pl/item331528626_likwidacja_schroniska_kastrowany_piesek_bez_domu.html"]http://www.allegro.pl/item331528626_likwidacja_schroniska_kastrowany_piesek_bez_domu.html[U]http://www.allegro.pl/item331528626_likwidacja_schroniska_kastrowany_piesek_bez_domu.htmlhttp://www.allegro.pl/item331528626_likwidacja_schroniska_kastrowany_piesek_bez_domu.htmlhttp://www.allegro.pl/item331528626_likwidacja_schroniska_kastrowany_piesek_bez_domu.htmlhttp://www.allegro.pl/item331528626_likwidacja_schroniska_kastrowany_piesek_bez_domu.htmlhttp://www.allegro.pl/item331528626_likwidacja_schroniska_kastrowany_piesek_bez_domu.htmlhttp://www.allegro.pl/item331528626_likwidacja_schroniska_kastrowany_piesek_bez_domu.htmlhttp://www.allegro.pl/item331528626_likwidacja_schroniska_kastrowany_piesek_bez_domu.htmlhttp://www.allegro.pl/item331528626_likwidacja_schroniska_kastrowany_piesek_bez_domu.htmlhttp://www.allegro.pl/item331528626_likwidacja_schroniska_kastrowany_piesek_bez_domu.html[/U][/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item331528754_kastrowany_1_5_roczny_milus_w_likwidowanym_schron.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item331528514_roczna_wyterylizowana_suczka_w_likwidowanym_schron.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item331529056_w_typie_onka_sliczny_3_letni_z_likwidowanego_schr.html[/URL] te mam obecnie od jakiegoś czasu. Może któryś z piesków ma juz domek , tylko ja nie wiem. nie wiem skąd tyle linków do tego jednego pieska. przepraszam
  14. no trzeba mocno trzymać. te guzeczki są maleńkie ale jest ich chyba z 10. Kilka koło sutka ale niestety kilka już dużo dalej od sutka. Dzisiaj wizyta u weta. tak się boję
  15. kilka psiaków z Harbutowic ma u mnie Allegro
  16. No to super. Isabel , Tinka jak miała sterylkę to jak dobrze pamietam miała usuwanego guzka na sutku, duzy on był
  17. Wonder domek czeka, zbieraj sie
×
×
  • Create New...