znalazłam wątek gdzie jest podane dużo portali
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=9859[/URL]
nigdy nie ogłaszałam oprócz Allegro ale wspólnie możemy spróbować
i to chyba nie mało
zdjęcie ze schronu a była tam miesiąc[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5559/benka2up9.jpg[/IMG][/URL]