Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. biedna sunia dość że niewidoma to tak ciężko chora
  2. tak mi smutno. Tyle piesków starszych umiera szybko po znalezieniu domku. jakie to smutne i niesprawiedliwe.
  3. Jagódko nawet nie wiesz jak podoba mi się Kiri
  4. jechać w najbliższych dniach odpada. W ciągu tygodnia pracuję do 15 a w piatek po południu moja maleńka sunia ma poważny zabieg - usunięcie wszystkich sudków po jednej stronie plus sterylka. Specjalnie ten zabieg poprosiłam w piatek abym przez sobote niedzielę mogła się nią opiekować.Zresztą przez 3 dni po zabiegu są jeszcze kroplówki . Mogę pomóc coś w wystawianiu.Przepraszam
  5. no proszę jaka dama , nawet lubi fotografowanie
  6. a oto dzisiejszy spacer z koleżanką [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a77a5f8ecfd89078.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/186/a77a5f8ecfd89078.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a77a5f8ecfd89078.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/186/a77a5f8ecfd89078.jpg[/IMG][/URL]
  7. tak czekam w kuchni na obiadek [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dbbc23c8c6b5201c.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/198/dbbc23c8c6b5201c.jpg[/IMG][/URL]
  8. tak leżymy do słoneczka[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3cb2c268fcb021ad.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/185/3cb2c268fcb021ad.jpg[/IMG][/URL]
  9. a jak byśmy zrobiły ogłoszenia na innych portalach
×
×
  • Create New...