Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. śliczne dziewczyny
  2. [quote name='Hanah']Dostawała 3 rózne antybiotyki, nie było widocznej poprawy. We wtorek sterylka. Tylko jest problem z opieka nad sunią potem, ja pracuje całe dnie. [SIZE=4][B]Moze ktoś ją wziąć na jakis czas?[/B][/SIZE][/quote] moja sunia miała sterylke i usunięcie sudków. Poprosiłam o zabieg na piątek.odebrałam ją w piątek po pracy. W sobotę i w niedziele miałam dla niej czas.W poniedziałek była juz bardzo dobra.Moze przeniesiesz zabieg
  3. piesku dobranoc
  4. kochana maleńka
  5. to moze ta osoba weźmie jakiegoś innego biedaczka
  6. dobranoc pieseczki
  7. [FONT='Gill Sans Ultra Bold Condensed','sans-serif'][/FONT] [FONT='Gill Sans Ultra Bold Condensed','sans-serif']jestem śliczna- prawda[/FONT]
  8. moja sunia 4 letnia tez miała wysokie ciśnienie śródgałkowe.bardzo zaczęły jej łzawić oczka. Od 2 miesięcy 2x dziennie zakraplam jej oczka lekiem , który obniża to ciśnienie i jest wszystko w porządku. Jest to jaskra. Prosty sposób badania wysokiego cisnienia to ucisnąć gałkę oczną. Przy wysokim cisnieniu jest bardzo twarda
  9. taka kochana sunia
  10. :multi::multi::multi::multi::lol::lol::lol::lol::lol::lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:takie wieści
  11. Tinko, Pixi nabierze siły, robimy spotkanie
  12. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/10/b1431db48521fdb9.jpg[/IMG][/URL] Groszku, gdzie ten domek
  13. [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/1109/dscn6448eo9.jpg[/IMG] jestem taki malutki-proszę pomóz mi
  14. Kajuniu nie zapomnę cię maleńka
×
×
  • Create New...