[quote name='Hanah']Dostawała 3 rózne antybiotyki, nie było widocznej poprawy.
We wtorek sterylka. Tylko jest problem z opieka nad sunią potem, ja pracuje całe dnie.
[SIZE=4][B]Moze ktoś ją wziąć na jakis czas?[/B][/SIZE][/quote]
moja sunia miała sterylke i usunięcie sudków. Poprosiłam o zabieg na piątek.odebrałam ją w piątek po pracy. W sobotę i w niedziele miałam dla niej czas.W poniedziałek była juz bardzo dobra.Moze przeniesiesz zabieg