Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. znalazłam wątek gdzie jest podane dużo portali [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=9859[/URL] nigdy nie ogłaszałam oprócz Allegro ale wspólnie możemy spróbować
  2. co za wiadomość- tak się cieszę:multi::multi::multi::multi::multi::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. no to może inne ogłoszenia porobic
  4. no to czekamy
  5. to znaczy o jakiem pomocy myślisz. Ma myślę że może byśmy go poogłaszali na innych portalach, chyba że jest
  6. co za akcja , jak Wyście to zrobiły. ja ogłaszam takiego płaczącego szczeniaka już chyba z 3 m. i nic
  7. biedne maleństwo. Na pewno bedzie dobrze, tylko powolutku
  8. a co z tym drugim pieskiem, on wrócił z powrotem
  9. dodaje nowe zdjęcie pieska , czy nie jest śliczny
  10. [URL="javascript:window.close();"][IMG]http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/335/94/41/335944114_3[/IMG][/URL]
  11. [URL="javascript:window.close();"][IMG]http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/335/94/41/335944114_2[/IMG][/URL]
  12. Wodnisiu śledziłam Twoje losy , cały czas. Tak bardzo mi smutno
  13. Pysia prezentowała sie wspaniale, oglądałam program
  14. widać jak państwo dbają o nią. Ada udało Ci sie
  15. i to chyba nie mało zdjęcie ze schronu a była tam miesiąc[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5559/benka2up9.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...