bardzo się cieszę że już po wszystkim, że tyle osób służyło pomocą.
Kacperek nie odzyskał wzroku ale chyba radzi sobie dobrze jako niewidomy piesek
Zapraszam na galerię moich piesków tych własnych i tych tymczasowych
[url]http://www.dogomania.pl/threads/179031-Tabi-Pixi-inne-moje-kochane-zwierz%C4%99ta[/url]