Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192780-Proszowice-sunia-z-małymi[/URL] następne bidy- proszę zaglądacie-moze jej jakos pomożemy
  2. wyślę bo dzisiaj dokupiłam i co ja z tym zrobię
  3. czy koce nadal potrzebne
  4. czy są jakieś odzewy z allegro
  5. dzięki ze jesteś. monica na pewno wszystko napisze
  6. masz 195 zł miesięcznie deklaracji stałych, chyba dobrze policzyłam , czyli tu już brakuje miesięcznie, do tego dolicz weta.......
  7. dziewczyny monica ma dość powoli już tej całej sytuacji. Piszecie że nic się nie robi a co ma zrobić . Podać mu Sedalin i zostawić go przy tym płocie?Do domu zabrać go nie może. Pieniędzy też za mało na płatny DT lub hotelik. nawet za mało na 1 miesiąc a co dalej? Pies nie jest młody, czy tak szybko znajdzie domek , chyba raczej nie. [B]pomóżmy jej stałymi deklaracjami , poszukaniem niedaleko DT lub hoteliku a potem go złapmy na ten sedalin.[/B] jestem już trochę na Dogo. Jest zainteresowanie dopóki nie znajdzie się DT LUB HOTELIK a potem z reguły zainteresowanie maleje. Wpłaty nie zawsze wpływają , domu stałego nie ma a Ty się martw[B] Dobre rady to za mało- trzeba działać [/B]
  8. [quote name='tripti']ja też, jeszcze troszkę powysyłam dalej, ale tak nie każdy sobie życzy takie pw :([/QUOTE] tak to w życiu bywa
  9. a gdzie ma ogłoszenia. Może ktos zrobiłby plakat
  10. [quote name='monica_26']Liczyłam na pomoc fundacji, choćby w schwytaniu psa, mówiłam o tym problemie, ale niestety nie pomogą nam. Zapomniałam jeszcze napisać, że Dziadzio podszedł do mnie bardzo bliziutko, kiedy nakładałam jedzenie do miski, stanął zaraz obok mnie i patrzył co mnie ucieszyło, bo chyba mnie poznaje.[/QUOTE] to teraz cała nadzieja w Tobie
  11. Małysze do góry
  12. Asiu to poproszę
  13. tak , no dobrze , tylko musimy teraz podjąć decyzję. Sterylka, zastrzyki wczesnoporonne, czy czekamy.Czy te zastrzyki są bezpieczne, ona ma te ciąże urojone. Jeśli sterylka to muszę chyba zrezygnować z pieska , którego miałam wziąć na DT Jest to suczka i ją tez musiałabym wysterylizować a dwie sterylki w ciągu miesiąca to trochę za dużo
  14. piesku co u Ciebie
  15. Łatek i gdzie Twój domek
  16. a teraz z innej beczki. Tabi ma cieczkę . Janek był z nimi na działce, sąsiad otworzył bramkę i zwiała za takim małym pieskiem. Szukał jej około godziny. znalazł ją z tym pieskiem i co teraz. jest to około 13- 14 dzień, no więc................
  17. do Jasła jest ponad 150 km, więc to jest dość daleko. Są okolice mojej mamy
  18. Groszku tak by się przydało trochę ogłoszeń- może akurat
×
×
  • Create New...