Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [quote name='olga7']Niestety,ja sporo krytyki napisalam pod adresem tej floridy i nie mam do niej zaufania -nie chcę za bardzo miec psa na sumieniu -po tym jakie problemy wynikly z ich dzialalnosci i wiele psów zaginęlo -przy ich udziale ...:shake: Zrobicie jak uważacie ,ale ja nie chcę ich prosić o pomoc w tym przypadku.Może cos wymyslimy innego .[/QUOTE] nie wiedziałam
  2. [quote name='basia0607']Jestem z Warmii i Mazur ale moge podać telefony do Olgi 7 i Floridy Blue, tyle tylko moge zrobic.One są z Częstochowy. Tel. do mnie 505072935[/QUOTE] Olga jest a moze Florida cos pomoze
  3. [INDENT]Kochane Cioteczki,dziękuję za każdą pomoc.Jak tylko dojdą do mnie jakiekolwiek wpłaty na bieżąco będę informować. Póki co stan Gosi bez zmian.Słabiutka jest.Zaraz podłączę jej kroplówkę na śniadanie i zostawiam ją z TZ-em i lecę do pracy.Dzisiaj TZ ugotuje jej ryż z kurczakiem i warzywkami,wszystko zmiksuje i jeżeli nie będzie chciała sama jeść będzie jej podawał przez strzykawkę.Musi jeść,musi być silna. Bardzo proszę kogoś z Dąbrowy o pomoc w jutrzejszym zawiezieniu Grosi do weta na zdjęcie z kontrastem.Ja od rana pracuję,TZ też.Nie będziemy mieli kiedy z nią pojechać.A jechać musi.Jeżeli nic się nie znajdzie będę musiała wyjść pracy wcześniej,a to może wiązać się ze zwolnieniem[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/189345-Grosia-może-umrzeć-bo-nie-mamy-pieniędzy-na-diagnozę!Błagam-zerknij-i-pomóż-!!/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Taką mam niestety pracę,dnia wolnego wziąć nie mogę... [B]Avilia prosi o pomoc-PILNE[/B] [/INDENT]
  4. tak , masz rację. W miescie moze troszke inaczej dzieci patrzą na zwierzęta ale to zalezyod rodziców, dziadków, odsrodowiska w którym przbywaja od małego. Szkoła tez by duzo pomoła, bo edukacja dorosłych niewiele da.
  5. ale co jesli będe miała kogoś i to co pojadę z Krakowa tyle kilometrów a pieska nie będzie. a po drugie ja nie prowadzę a chocby nawet to teraz leżę przeziebiona w łózku. Jak piesek będzie na pewno wtedy będziemy działac
  6. najpierw musi się znaleźć ktoś kto go znajdzie i zabierze
  7. [INDENT]Kochane Cioteczki,dziękuję za każdą pomoc.Jak tylko dojdą do mnie jakiekolwiek wpłaty na bieżąco będę informować. Póki co stan Gosi bez zmian.Słabiutka jest.Zaraz podłączę jej kroplówkę na śniadanie i zostawiam ją z TZ-em i lecę do pracy.Dzisiaj TZ ugotuje jej ryż z kurczakiem i warzywkami,wszystko zmiksuje i jeżeli nie będzie chciała sama jeść będzie jej podawał przez strzykawkę.Musi jeść,musi być silna. Bardzo proszę kogoś z Dąbrowy o pomoc w jutrzejszym zawiezieniu Grosi do weta na zdjęcie z kontrastem.Ja od rana pracuję,TZ też.Nie będziemy mieli kiedy z nią pojechać.A jechać musi.Jeżeli nic się nie znajdzie będę musiała wyjść pracy wcześniej,a to może wiązać się ze zwolnieniem[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/189345-Grosia-może-umrzeć-bo-nie-mamy-pieniędzy-na-diagnozę!Błagam-zerknij-i-pomóż-!!/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Taką mam niestety pracę,dnia wolnego wziąć nie mogę... [B]Avilia prosi o pomoc-PILNE[/B] [/INDENT]
  8. ja też jeszcze raz służe pomocą- a jaki on duzy. jesli mały to szukam DT . Akurat mam takich znajomych co moga brac maluchy
  9. a - czy Małysze o nich juz wszyscy zapomnieli
  10. ja z Krakowa ale służe pomocą
  11. na razie tylko podnoszę
  12. jestem na wątku
  13. a czy on zdrowy
  14. saą śliczne , a co z mammmmmmmmma , moze nie doczytałam
  15. a jak moja imienniczka
  16. Własnie wracam do Warszawy trasa z Katowic gdzie ok5km od wjazdu do Częstochowy jest stacja bwnzynowa Orlen koczuje na niej sliczny kremowy psiak poniżej kolana drobniutki,chudy mlodziutki lgnie do ludzi:((ja niestety wracam nie swoim samochodem pełnym ludzi i właściciel którego swoją droga nie chce już znać nie zgodził się żeby zabrać psiaka:((kupiłam mu jedzenie ma trochę wody jednak leży tam na samym środku ruchliwej stacji i patrzy,szuka..tego kto go wyrzucił i tego kto go przygarnie...nie mam jak zawrocic po niego bo niestety nawet nie mogę kierować tego cholerstwa którym jedziemy:(blagam niech ktoś z tamtych okolic jeśli moze go zgarnac chociaż na chwile to cudny adopcyjny pies..pomozcie nie wiem co mam robić:(!pisze z drogi na ledwo chodzacym necie w telefonie:(proszę on nie może tam zostać... [B][COLOR=darkred]Vanilek już trzeci tydzień mieszka w klatce.Truskawa zabrała go ze stacji benzynowej. Jestety w chwili obecnej moze ofiarowac mu tylko klatkę i to na krótko[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]CO SIĘ Z NIM STANIE JEŚLI NIE ZNAJDZIEMY DLA NIEGO DT LUB HOTELIKU[/COLOR][/B] [B][COLOR=#006400]PROSIMY O DEKLARACJE[/COLOR][/B] [B][COLOR=lime]18 X Vanilek w hoteliku[/COLOR][/B] [B][COLOR=lime]JEDNAK SĄ PROBLEMY Z SIKANIEM I NIESTETY OGROMNY KAMIEN NA ZĄBKACH[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]DEKLARACJE STAŁE-[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Olga 7 -10 m. na 6 m. [/COLOR][COLOR=green]wpłaciła 25 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]wtatara 10 zł m [/COLOR][COLOR=green]wpłaciła 10 zł,[/COLOR][COLOR=navy]wpłaciła 10 zł,[/COLOR][COLOR=sienna]wpłaciła 10 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]coonaaj 40 złm [/COLOR][COLOR=green]wpłaciła 160 zł za 4m[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]jkp 50złm. [/COLOR][COLOR=green]wpłaciła 300 zł za 6m.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]paros 20zł.m. [/COLOR][COLOR=green]wpłaciła[/COLOR][COLOR=seagreen]40 zł za 2m.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]fizia 10zł m[/COLOR][/B] [B][COLOR=green]wpłaciła 10 zł [/COLOR][COLOR=navy]wpłaciła 10zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Javena 10 złm [/COLOR][COLOR=green]wpłaciła [/COLOR][COLOR=green]20 zł za 2m.[/COLOR][COLOR=sienna]wpłaciła 10 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Zuzaneczka 10 zŁ m. [COLOR=green]wpłaciła 10 zł ,[/COLOR][/COLOR][COLOR=sienna]wpłaciła 10 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]wojtuś 10 zł m.[/COLOR][/B] [COLOR=seagreen][B]wpłacił 20 zł,[COLOR=sienna]wpłacił 10 zł[/COLOR][/B][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000]syn wtatara 10 zł m [/COLOR][/B][COLOR=seagreen][B]wpłacił 10 zł[/B][/COLOR][COLOR=darkslateblue],[B] wpłaciła 10 zł,[COLOR=sienna]wpłacił 10 zł[/COLOR][/B][/COLOR] [COLOR=darkslateblue][COLOR=red][B]ela 40 20 zł od XI [/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=navy][B]wpłaciła30zł,[COLOR=sienna]wpłaciła 60 zł[/COLOR][/B][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000]tkasiek 10 zł [/COLOR][/B][COLOR=green][B]wpłaciła 10 zł,[COLOR=navy]wpłaciła 10 zł,[/COLOR][COLOR=sienna]wpłaciła 10 zł[/COLOR][/B][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000]Monika Onka na 3m. od XI 15 zł [/COLOR][COLOR=darkslateblue]wpłaciła 15 zł, [/COLOR][COLOR=sienna]wpłaciła 15 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Roland-De 50 zł-nie wpłacił[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]ZE STAŁYCH 835 ZŁ[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]DEKLARACJE JEDNORAZOWE- [/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]-blueberrykiss 50 zł[/COLOR][COLOR=green]-wpłacone 100zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]monikaOnka30zł- [/COLOR][COLOR=green]wpłacone 30 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Od Olka 100 zł-Dzika Figa [/COLOR][COLOR=green]wpłacone bezpośrednio do Ulki[/COLOR][/B] [B][COLOR=#008000]130 ZŁ RAZEM[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]DEKLARACJE NIEOKRESLONE[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]ela 40 -20 zł- [/COLOR][COLOR=green]wpłaciła 30 zł [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Aimez_ moi-nieokreślone [/COLOR][COLOR=green]wpłaciła 15 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#008000]RAZEM 45 ZŁ[/COLOR][/B] [COLOR=blue]ROZLICZENIE [/COLOR] 300zł-hotelik [COLOR=#0000ff]15 XI 300 zł-hotelik[/COLOR] [COLOR=#0000ff]120 -zabieg[/COLOR] [COLOR=#0000ff]40 zł karma[/COLOR] [COLOR=#0000ff]50zł hotelik[/COLOR] [B][COLOR=#0000ff]RAZEM ULCE 810 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]306 bazarek, deklaracje stałe 835, jednorazowe, 130 zł, nieokreslone 45 zł RAZEM 1316-810=506 ZŁ[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]506-28zł=478 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][U]478-45 zł=433 zł [/U][/COLOR][/B] [B][U][COLOR=#8b0000]433-130 zł=303 zł[/COLOR][/U][/B] [B][U][COLOR=#8b0000]330zł-50zł=280zł[/COLOR][/U][/B] [B][U][COLOR=#8b0000]280zł- 100 zł=180 zł[/COLOR][/U][/B] [B][COLOR=darkred]3 I 2011- 28 zł TUla wet[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]8I2011- 45 zł pokrycie kosztów szczepienia Poldka- bezdomnego pieska ze sniegu[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]31 I 2011-130 zł na PEPE - na prośbę coronaaj[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]15 II 2011- 50 złwirusówki Figi[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]4IV 2011- 50zł na hotelik pieska od Olgi 7[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]50 zł na operację oczu suni[/COLOR][/B] [B][COLOR=lime]HOTELIK OPŁACONY DO 15 XII, GDYZ PIERWSZA WPŁATA BYŁA 15 x[/COLOR][/B] [COLOR=darkslateblue][B]BAZAREK[/B][/COLOR] [COLOR=darkslateblue]Zakonna 35 zł[/COLOR] [COLOR=darkslateblue]Tupta 34 zł[/COLOR] [COLOR=darkslateblue]kasia 005 38 zł= 107zl[/COLOR] [COLOR=#483d8b]Olalolaa 130 zł[/COLOR] [B][COLOR=#483d8b][U]RAZEM 306 ZŁ[/U][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]INNA POMOC[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Olga- na karmę[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]wtatara- drukowanie plakatów[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]na karmę[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]na ogłoszenia[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]bazarki[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]OGŁOSZENIA DLA VANILKA[/COLOR][/B] [URL="http://allegro.pl/vanilek-super-pies...270453222.html"][COLOR=#4444ff]http://allegro.pl/vanilek-super-pies...270453222.html[/COLOR][/URL] [URL="http://img685.imageshack.us/i/foty1028.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/2848/foty1028.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img338.imageshack.us/i/foty1024.jpg/"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/6766/foty1024.jpg[/IMG][/URL] [B]ogłoszenia Vanilka[/B] [COLOR=darkred]gumtree[/COLOR] [COLOR=darkred]krakusik[/COLOR] [COLOR=darkred]ogłoszenia kraków[/COLOR] [COLOR=darkred]OLX[/COLOR] [COLOR=darkred]ale okazje[/COLOR] [COLOR=darkred]grosik 24[/COLOR] [COLOR=darkred]eoferty[/COLOR] [COLOR=darkred]adopcje org[/COLOR] [COLOR=darkred]kokosy[/COLOR] [COLOR=darkred]adin[/COLOR] [COLOR=darkred]mój pupil[/COLOR] [COLOR=darkred]do adopcji[/COLOR] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Vanilek-tak-bardzo-czeka-na-dotyk-dloni-czlowieka,24898"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...zlowieka,24898[/URL] [URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=33381[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/vanilek-szuka-domu-na-zawsze/22771"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...a-zawsze/22771[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,21730,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...1730,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.mammisia.pl/?misio/zwierzeta_oferowane/all[/URL] [URL="http://petsy.pl/ogloszenia/-1/1_Psy/34_Wielorasowe/10026_Vanilek_szuka_domu_na_zawsze.html"]http://petsy.pl/ogloszenia/-1/1_Psy/...na_zawsze.html[/URL]
  17. Kajuniu nadalpamiętamo Tobie
×
×
  • Create New...