[quote name='olalolaa']Ile km od Częstochowy jest ta stacja? Moze ja moge podjechac. Mam troche doświadczenia w adopcjach i wizytach p/adopcyjnych, na prawde go szkoda w tej klatce, w domu mozna go poobserwowac i będzie więcej wiadomo o jego zachowaniu, co moze tez szybciej przyniesc nowy dom.[/QUOTE]
truskawa wie ,bo go zabierała, ale chyba 10 km ale nie wiem w ktra stronę