Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. tak, wysłałam już do pani. bardzo podobna do Figusi
  2. no ale a Katowic macie blizej niż z Krakowa.Najlepiej to by było jechać z pieskiem jak sie Pani spodoba i sprawdzic od razu. Pani chce pomóc w kosztach transportu
  3. [quote name='fizia']A ja napisałam jeszcze do Mariusza, czy w Jamrozowiźnie nie ma podobnej suni Czyli miałaby być taka jamnikowata i w podobnym kolorze, długie włosy tak?[/QUOTE] dzięki- szukajcie dalej Czy jamnikowata to nie wiem, ale młoda, mała, sunia i podobna w kolorze
  4. szkoda domku jakby był fajny, mnie to za daleko , zresztą mam 2 domki :jeden w Krakowie, drugi niedaleko. Myslę , ze jeden wybiorę
  5. [B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-do-adopcji-z-całej-Polski-!!!!!!/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT][IMG]http://images45.fotosik.pl/539/d7af5057a47f8a1dgen.jpg[/IMG] MAM DOMEK Z OGRODEM DLA SUNI PODOBNEJ DO TEJ. SUNIA MA BYĆ MŁODA . DOMEK NIE SPRAWDZONY , JEST W GORZOWIE ŚLĄSKIM. PANI SIĘ W TEJ ZAKOCHAŁA ALE JA ZNALAZŁAM JEJ W KRAKOWIE, BO TAM SIĘ SUNIA ZNAJDUJE. [/INDENT]
  6. [quote name='Jasza']Napiszę na wątku katowickiego schroniska.[/QUOTE] dzięki- napisałam na watkach schroniska-katowice, Zabrze, Sosnowiec
  7. [B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-do-adopcji-z-całej-Polski-!!!!!!/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT][IMG]http://images45.fotosik.pl/539/d7af5057a47f8a1dgen.jpg[/IMG] MAM DOMEK Z OGRODEM DLA SUNI PODOBNEJ DO TEJ. SUNIA MA BYĆ MŁODA . DOMEK NIE SPRAWDZONY , JEST W GORZOWIE ŚLĄSKIM. PANI SIĘ W TEJ ZAKOCHAŁA ALE JA ZNALAZŁAM JEJ W KRAKOWIE, BO TAM SIĘ SUNIA ZNAJDUJE. [/INDENT]
  8. [quote name='Jasza']Wtatara - a możesz Pani z Gorzowa podesłać zdjęcia Florki i namiary na mnie? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 514 518 167 A o zdjęcia jak już mała będzie w Krakowie - też pięknie proszę![/QUOTE] no Florka nie może być bo nie jest podpalana
  9. [quote name='Jasza']Wtatara - a możesz Pani z Gorzowa podesłać zdjęcia Florki i namiary na mnie? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 514 518 167 A o zdjęcia jak już mała będzie w Krakowie - też pięknie proszę![/QUOTE] no Florka nie może być bo nie jest podpalana
  10. [quote name='bela51']A ja uwazam, ze zdecydowanie przesadzasz. Pewnie, ze mozna zrobic jeszcze inne, ale te mi sie bardzo podobają.[/QUOTE] ja tez moge porobić fotki jak będzie w Krakowie i wybierzecie
  11. [B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-do-adopcji-z-całej-Polski-!!!!!!/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT][IMG]http://images45.fotosik.pl/539/d7af5057a47f8a1dgen.jpg[/IMG] MAM DOMEK Z OGRODEM DLA SUNI PODOBNEJ DO TEJ. SUNIA MA BYĆ MŁODA . DOMEK NIE SPRAWDZONY , JEST W GORZOWIE ŚLĄSKIM. PANI SIĘ W TEJ ZAKOCHAŁA ALE JA ZNALAZŁAM JEJ W KRAKOWIE, BO TAM SIĘ SUNIA ZNAJDUJE. [/INDENT]
  12. [quote name='bela51']A ja uwazam, ze zdecydowanie przesadzasz. Pewnie, ze mozna zrobic jeszcze inne, ale te mi sie bardzo podobają.[/QUOTE] ja tez moge porobić fotki jak będzie w Krakowie i wybierzecie
  13. [B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-do-adopcji-z-całej-Polski-!!!!!!/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT][IMG]http://images45.fotosik.pl/539/d7af5057a47f8a1dgen.jpg[/IMG] MAM DOMEK Z OGRODEM DLA SUNI PODOBNEJ DO TEJ. SUNIA MA BYĆ MŁODA . DOMEK NIE SPRAWDZONY , JEST W GORZOWIE ŚLĄSKIM. PANI SIĘ W TEJ ZAKOCHAŁA ALE JA ZNALAZŁAM JEJ W KRAKOWIE, BO TAM SIĘ SUNIA ZNAJDUJE. [/INDENT]
  14. [B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-do-adopcji-z-całej-Polski-!!!!!!/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT][IMG]http://images45.fotosik.pl/539/d7af5057a47f8a1dgen.jpg[/IMG] MAM DOMEK Z OGRODEM DLA SUNI PODOBNEJ DO TEJ. SUNIA MA BYĆ MŁODA . DOMEK NIE SPRAWDZONY , JEST W GORZOWIE ŚLĄSKIM. PANI SIĘ W TEJ ZAKOCHAŁA ALE JA ZNALAZŁAM JEJ W KRAKOWIE, BO TAM SIĘ SUNIA ZNAJDUJE. [/INDENT]
  15. [IMG]http://images45.fotosik.pl/539/d7af5057a47f8a1dgen.jpg[/IMG] MAM DOMEK Z OGRODEM DLA SUNI PODOBNEJ DO TEJ. SUNIA MA BYĆ MŁODA . DOMEK NIE SPRAWDZONY , JEST W GORZOWIE ŚLĄSKIM. PANI SIĘ W TEJ ZAKOCHAŁA ALE JA ZNALAZŁAM JEJ W KRAKOWIE, BO TAM SIĘ SUNIA ZNAJDUJE.
  16. [quote name='Jasza']Jeju, ja się pogubiłam troszkę na tym wątku... Żabcia ma dom - superowo. Figa czeka na wizyty, tak?[/QUOTE] tak, nie pogubiłaś się [B]pomózcie mi znaleść sunię dla tej Pani z Gorzowa ala Figa-młoda i podobna do Figi[/B] [B]PROSZĘ[/B]
  17. [quote name='dominikabankert']Wtarara mogłabys rozliczenie uzupełnic za luty kto wplacil a kto nie?uzupełnij prosze ze pani kasia w FB przelała 200zł , AVilia ci juz przelała na konto i te pieniadze od Joli i muzzy jesli wplynely tez umiescic?[/QUOTE] mam nowe wpłaty na koncie-jutro uzupełnię
  18. [quote name='karolciasz28']To dobrze bo jest Pani z Krakowa zainteresowana Kajtkiem i ona ma kotkę. :) To ja jej piszę że Kajtuś spoko do kotów i proszę o adres bo na wizytę się zgadza. :)[/QUOTE] trzymam kciuki- Kraków kocha zwierzeta
  19. a może tym co wkleiłas załozyć watek- to zawsze inaczej
  20. a może takie Allegro jak ma Figusia. Jutro zrobie jej kilka- napiszcie gdzie ma
  21. [quote name='Poker']To Figunia jak panna na wydaniu . :eviltong: Muszą poprosić o jej rękę i trzeba wybrać najlepszego kandydata :evil_lol:[/QUOTE] a jak myslisz.gdybys ja poznała to tez nie oddałabys do pierwszej lepszej adopcji
  22. gdzie sa zdjecia tej suni i jakis tekst. Dzieki za zdjecia pieska- zabieram sie za ogłoszenia
  23. no nie- powolutku najpierw wizyty-we wtorek jedna i na druga musze sie umówic
×
×
  • Create New...