Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. Mogę poprosić o wklejenie opisu tutaj, żebym mogła go przekopiować?
  2. Okropne :( Koszmar.... A nie wiesz czy właścicielka maleństwa wyciągnie jakieś konsekwencje?! Nie powinna tak tego zostawić...
  3. Gdzie przebywa Lucky? Tzn. grozi mu katowickie schronisko? Jeśli tak mogę go dodać na schroniskową stronę. Daj znać!
  4. [quote name='Saththa']Ja przepraszam to przedłużacz :loveu:[/QUOTE]No właśnie :P. Kontaktu to lepiej, żeby on nie miał ;).
  5. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-_-VwjTsXLX4/UmVVTUqlzFI/AAAAAAAAZOY/UM2OFRY8hzE/s800/DSC_0128.JPG[/url] - ale sierotka przerażona...
  6. [quote name='Jasza']No, nie, faktycznie, jedną się podpiera :diabloti:[/QUOTE]I to jak wygodnie! :) Byliśmy dziś na długim spacerze. Wczoraj też porobiłam nieco zdjęć. W sumie mam ich 95, bójcie się :D.
  7. Na tym pierwszym zdjęciu dobrze widać jaka z tymczasowiczki pchła mała...
  8. No to trzymam kciuki za wyniki badań! Oby były dobre! Bazylek, odpukać, dobrze. Teraz to bardziej stawy mu dokuczać będą niż serce. Jesień to zła pora dla stawów - wilgoć, zimno. Dobrze, że pogoda teraz ładna :).
  9. Biorę laptop, siadam wygodnie na łóżku. Jak spod ziemi wyrasta białas. I zaczyna się taniec-przesuwaniec, bo korzystanie z laptopa będąc przytrzaśniętą psem nie jest zbyt wygodne ;). Przemieszczam się więc o kilkanaście centymetrów. Białas też. I kilka takich powtórzeń dalej kończę na skraju łóżka, najczęściej w dziwacznej pozycji, dalekiej od mego wyobrażenia relaksu z kompem w łóżku :D. Dziś udało się zachować pozycję siedzącą podpartą :evil_lol:. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AYY4_GpL2dk/UmQUfcd1SXI/AAAAAAAAFAc/hpvtb_jToOg/s639/Obraz 002.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-XkJmvc4oZ3M/UmQTq0YBsCI/AAAAAAAAFAI/0ouPYLWkmgs/s640/Obraz 014.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Pk52TIylLl4/UmQTqwxW3NI/AAAAAAAAFAM/A-c80xd9QXw/s640/Obraz 022.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UdLyR93wMZI/UmQTtZ6a6_I/AAAAAAAAFAU/YPbDIy15MJE/s640/Obraz 023.jpg[/IMG]
  10. No tak, częstsze spacerki to pewnie teraz będzie norma. Ale najważniejsze, że Frania dobrze się czuje!
  11. Lewitujące tobołki....boskie :D.
  12. [quote name='soboz4']Kasiu Megan i Pegi są w domu tymczasowym.[/QUOTE]A mogę prosić namiary na dt?
  13. Bugi powędrował na katowicki wątek i na stronę Fundacji. Ma też nową kartę na stronie schroniska :).
  14. Pepa powędrowała na katowicki wątek i stronę Fundacji. Ma też nową kartę na stronie schroniska.
  15. Freszka powędrowała na katowicki wątek i stronę Fundacji. Ma też nową kartę na stronie schroniska.
  16. Dexter powędrował na katowicki wątek, stronę Fundacji. Zmieniłam mu też opis na stronie schroniska :).
  17. [quote name='Romina_74']maciszku, czy ja mogę prosić o umieszczenie Pimpka na stronie Schroniska jako w domu tymczasowym?[/QUOTE] Pimpek umieszczony :). Na Fundacyjnej też. Musiałam mu tam wpisać jakiś wiek, wpisałam 10 lat...
  18. Nygus powędrował na katowicki wątek i stronę Fundacji. Ma też nowy opis na stronie schroniska.
  19. Czyli Ares już w schronie? Przywrócić go na stronę?
  20. [quote name='Romina_74']A ja mam pytanie z "innej" beczki ;) Kto dodaje koty na stronę schroniska?[/QUOTE] Na stronę schroniska ja. Na stronę Fundacji koci wolontariusze. Frędzel w nowym domu :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-XxSxbxSg__Y/Uf0rX_mgnaI/AAAAAAADNps/61c-a5gyf8M/s512/DSC_0335.JPG[/IMG] I Dafi też :). [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-QdkbFFmK0rc/UjRn8j1EkvI/AAAAAAADUgc/5kXq99P6Wlw/s640/P1080347.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...