Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. No właśnie...
  2. Ja też popieram w całej rowerowej rozciągłości :)
  3. Co słychać u Maxia? Przyszła pora na kolejną historyjkę z życia malucha :)
  4. I co? I jak? Zasadzkas, daj znać :)
  5. Jakie wieści z lecznicy ???? [B]Paola[/B], przepraszam, ale taka kołomyja była dziś w pracy :shake: , że nie pogadałam z "szefową" o Twoim pomyśle :oops: Ale w razie czego Cię wesprę :)
  6. Straszne... Ja bym uśpiła tych właścicieli :angryy: :mad: Poczekajmy na to, co powie Ania i trzeba rozważyć co będzie lepsze dla psa.
  7. [quote name='Jenny19']na forum znalazłam taką wypowiedz: " niestety pies okazal sie byc Tasmanem II [IMG]http://www.forum.amstaff.tox.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] szkoooda. Kolejny przyklad jak wlasciciele potrafia zje***c psa [IMG]http://www.forum.amstaff.tox.pl/images/smiles/icon_evil.gif[/IMG] [IMG]http://www.forum.amstaff.tox.pl/images/smiles/icon_evil.gif[/IMG] [IMG]http://www.forum.amstaff.tox.pl/images/smiles/icon_evil.gif[/IMG] [IMG]http://www.forum.amstaff.tox.pl/images/smiles/icon_evil.gif[/IMG]" czyli z adopcji raczej nici...[/quote] Ale kto się tak wypowiedział? Ktoś, kto zna psa? I to zna bardzo dobrze? Co to znaczy, że okazał się być Tasmanem II? Jest tak agresywny? Bo jeśli tak jest to rzeczywiście trzeba się zastanowić czy jest w ogóle sens myślec o adopcji...
  8. A badania krwi? W porządku? Trzymam kciuki bardzo mocno. I niech domków dzwoni co nie miara :)
  9. [quote name='zasadzkas']Wyniki wieczorem.[/quote] Są już? Wiadomo coś?
  10. [quote name='Jenny19']na forum o amstaffach dostałam odp że może jest chętny który zaadoptuje psa...no nic czekam na odp[/quote] A kiedy ta odpowiedź ma paść (i powstać... hihihi ;) )?
  11. A jak wyszło badanie krwi? Wiadomo już coś?
  12. Do góry, po pomoc !!!!!!!!!
  13. [quote name='Marlena:)']Tutaj wątek Idefixa na naszym forum 'PSIAKOŚĆ': [URL]http://psiakosc.mojeforum.net/viewtopic.php?t=81[/URL] Słodziak szuka domku:multi: ....[/quote] Poprawiłam (na Psiejkości ;) ) tekst na Allegro. Można chyba małego wystawiać.
  14. Doskonałe wieści, doskonały domek :) :multi: :multi: :multi:
  15. Podniosę, tylko tyle mogę :(
  16. Już napisałam do moda z prośbą o przeniesienie.
  17. Co słychać u Boberka? Kiedy badania?
  18. Bardzo, bardzo dobra wiadomość !!!!!!!!! :) Uffffffffff.......
  19. Bardzo ładny psiak. Też myślę, że powinien szybko znaleźć dom. Może wystawisz go na Allegro?
  20. Właśnie dotarłam na ten wątek. [B]Powiedzcie co dokładnie zdiagnozował wet (czy te zeskrobiny i antybiogram, ew. mykogram były robione?)? Jakie choróbska noszą na sobie te bidy?[/B] Obawiam się, że leczenie może być długie i szalenie trudne (przez te warunki). Z tymczasem nie ma się co łudzić, szanse na jego znalezienie promilowe... :( Jedyną szansą jest zmiana bud i wszystkiego, co może w sobie mieć zarazki i bakterie (i najlepiej spalenie tych rzeczy). Bo inaczej zrobi się błędne koło. Może napisałybyście dziewczyny do jakichś firm, co robią, sprzedają budy. Może ktoś się zlituje? Przecież to cholerstwo zacznie się zaraz rozłazić po całym schronie i dopiero się wtedy narobi... Może tutaj wyczytacie coś ważnego, może dziewczyny Wam cos poradzą: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37265[/URL]
  21. Wiem, wiem. Ale chodzi o to, że zglaszasz, iż taka sytuacja ma miejsce. Im więcej takich zgłoszeń tym lepiej. No i jakby jeszcze udało Ci się jakąś fotkę strzelić, to byłoby bardzo dobrze :)
  22. [quote name='Ada-jeje']w sumie to przecierz psy ras obronnych powinny miec obowiazkowo zalozony kaganiec.[/quote] Ale tylko te, które są na liście ras agresywnych... Albo jeśli w danym mieście jest przepis: psy na smyczy i w kagańcu. Zgadzam się - też dzwoniłabym na policję zawsze kiedy widziałabym babsztyla z psem bez kagańca. Zgłoszenie "szkody" już było, powinni teraz reagować. No i wizyta u dzielnicowego z przypomnieniem konieczna !! Pozdrawiam :)
  23. Może ktoś z dogomaniaków ma coś niepotrzebnego i wystawiłby na bazarek???
×
×
  • Create New...